Desperacki atak Polaków, ale strzał Jóźwiaka blokują rywale.

8
6
6
86'

Jedna z nielicznych groźnych akcji Polski! Jóźwiak pobiegł prawą flanką i świetnie zagrał do Szymańskiego. Strzał pod poprzeczkę broni Iversen.

12
5
3
4
4
85'

Znów niepewna interwencja Grabary! Polak nieczysto trafił w piłkę przy piąstkowaniu.

4
3
2
2
11
82'

Ależ huknął z dystansu Anders Dreyer! Niepewna interwencja Grabary, ale szczęśliwie piłka przeleciała nad poprzeczką.

9
4
4
5
5
80'

Daleki wyrzut z autu Poulsena, ale w polu karnym wygrywamy walkę o górną piłkę. To Dania atakuje, a przecież to nam powinno zależeć, aby coś tu zmienić.

3
1
5
3
6
77'
75'
74'

Celny strzał głową Kownackiego po centrze z lewego skrzydła, ale piłka leciała w sam środek bramki.

6
3
5
3
3
71'

Kąśliwy strzał Kownackiego... zabrakło centymetrów.

6
2
10
5
4
70'

Remis to dobry wynik dla gospodarzy, którzy utrzymają lidera i przed ostatnią kolejką będą mieli wszystko w swoich rękach. Polakom zaczyna się spieszyć.

5
1
1
3
68'

Strzał Szymańskiego z 20 metrów, piłka przeleciała nad murem, ale i nad poprzeczką.

3
1
1
4
2
67'

Dania U-21. Schodzi: Mikkel Duelund. Wchodzi: Marcus Ingvartsen.

2
66'

Podanie na dalszy słupek, gdzie akcję Danii zamykał Jacob Bruun Larsen. Ratuje nas ofiarny wślizg obrońcy.

3
1
1
1
2
63'

Próba Szymona Żurkowskiego, ale wysoko nad celem.

3
1
2
4
3
61'

Centra Szymańskiego na głowę Bochniewicza... zabrakło metra (piłka nad poprzeczką).

7
3
3
2
3
60'

Kilka minut gry na połowie gospodarzy. Polacy domagali się rzutu karnego po zagraniu ręką Billinga, ale turecki sędzia drugi się na to nie zdecydował.

3
1
2
2
7
57'

Centra Stolarskiego odbija się rykoszetem od rywala, ale Iversen jest czujny w bramce.

4
1
1
1
3
56'

Mocny strzał Bruuna Larsena szybuje wysoko nad poprzeczką.

2
1
2
54'

Mikkel Duelund postraszył dynamiczną szarżą na lewej flance, ale radzimy sobie.

1
1
2
52'

Obraz gry identyczny do tego jaki widzieliśmy w pierwszej połowie. Duńczycy w nataciu, My czekamy na kontrę.

1
2
48'

Było blisko! Strata Billinga i kontra Polski. Centra z lewej flanki do Michalaka, ten bez przyjęcia podaje przed bramkę, gdzie nad poprzeczką uderza Szymański.

8
5
6
4
8
46'

Zaczynamy II połowę.

4
1
2
2
2
44'

Mogliśmy prowadzić! Szybki kontratak, Kownacki do Michalaka, a ten strzela w długi róg. Iversen końcami palców strąca piłkę na rzut rożny.

7
2
6
5
2
43'

Gol! Strzelił Dawid Kownacki.

Odpowiadamy natychmiastowo i wracamy do gry! Uderzenie w prawy dolny róg, precyzyjnie przy słupku. Bramkarz był blisko piłki, ale nie miał szans.

85
43
10
6
6
42'

4
41'

Rzut karny dla Polski! Strzał Kownackiego trafia w rękę Nelssona.

15
13
6
4
6
40'

Gol! Strzelił Philip Billing. Asystował mu Jacob Bruun Larsen.

Tak to się musiało skończyć. Bruun Larsen łatwo ogrywa Wieteskę i zagrywa z lewego skrzydła na 16. metr. Płaski strzał i piłka poza zasięgiem Grabary.

8
5
11
24
46
38'

Pojedynek 1 na 1 Bruun Larsena z Bochniewiczem. Polak dużo wolniejszy od rywala, ale z trudem radzi sobie.

4
3
5
6
8
36'

Kapustka popędził prawym skrzydłem, ale w pojedynkę nic nie mógł zdziałać.

2
1
3
34'

Nie popełniamy błędów w obronie, ale wypadałoby się dłużej utrzymać przy piłce. Na razie dużo za nią biegamy. To Dania dyktuje warunki.

1
1
1
3
31'

Prostopadłe podanie w polskie pole karne i błyskawiczne zagranie wzdłuż bramki. Piłka leciała powoli, ale zawahał się Kamil Grabara. Dobrze, że nie było tam żadnego z rywali.

6
1
1
1
1
27'

Kilka minut ataku pozycyjnego Danii. Bardzo wolno, niemal ślimazarnie rozgrywają to gospodarze.

6
2
3
4
5
24'

Ależ szkoda! Dawid Kownacki jak dziecko ogrywa Nelssona i jest sam na sam z bramkarzem. Moment zawahania i strzał w krótki róg... niestety broni Iversen.

3
2
1
8
23'

Celny strzał z ok. 22 metrów w wykonaniu Mikkela Duelunda, ale bezproblemowo interweniował Grabara.

9
2
4
2
2
21'

Bardzo głębokie dośrodkowanie Szymańskiego pewnie łapie duński bramkarz.

5
2
3
3
6
19'

Grabara kapitalnym wykopem uruchomił szybką akcję. Szymon Żurkowski huknął z 20 metrów i duński bramkarz odbija piłkę do boku, jeszcze dobitka Michalaka i broni nogami Daniel Iversen.

5
2
5
3
4
17'

Wreszcie postraszyliśmy gospodarzy! Szymański mocno wzdłuż pola karnego, ale Żurkowski mija się z piłką.

7
2
1
1
2
15'

Ruszyliśmy z kontrą, ale w kluczowym momencie niedokładnie podawał Dawid Kownacki.

3
2
3
2
3
13'

Zaskakujacy strzał Roberta Skova sprzed prawego narożnika pola karnego i ratuje nas refleks Grabary!

2
3
1
10'

Kamil Grabara w bardzo prostej sytuacji wypuścił piłkę z rąk, dając rywalom w prezencie rzut rożny. Stały fragment bez zagrożenia.

3
2
4
7
5
8'

Mieliśmy rzut wolny, ale Bartosz Kapustka fatalnie dośrodkował. Miało być w pole karne, było obok niego. Dania ruszyła z kontrą, którą zatrzymaliśmy w okolicach środka boiska.

1
1
2
5
7'

Na razie nie istniejemy.

1
1
3
4
11
5'

I znów Poulsen dogrywa na dalszy słupek, zgranie głową Kristensena na 5. metr, tam na szczęście nie ma żadnego z Duńczyków.

2
1
3
2
4
3'

Drugi raz gospodarze zaatakowali lewym skrzydłem. Andreas Poulsen w dynamicznej akcji, ale wybiciem w trybuny zatrzymał go Stolarski.

3
1
2
3
4
1'

Pierwsze dośrodkowanie w polskie pole karne i od razu było groźnie. Z kilku metrów kiksuje Jacob Bruun Larsen.