Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

2
1
90'

Gol! Strzelił Dawid Kownacki. Asystował mu Filip Jagiełło.

Polska ma już trzy bramki przewagi! Szybka wymiana podań pomiędzy Filipem Jagiełłą a Dawidem Kownackim. Napastnik Sampdorii Genua zdecydował się na strzał z linii pola karnego i zdobył bramkę.

72
34
16
2
4
86'

Świetnie w pole karne rywala wszedł Sebastian Szymański, a piłkę po jego próbie zagrania wzdłuż linii końcowej boiska złapał Gugeshashvili.

9
5
3
4
4
84'

Konrad Michalak brylował na prawym skrzydle, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

3
2
4
9
6
82'

Arveladze przymierzył celnie z rzutu wolnego, lecz na posterunku był Grabara, który odbił piłkę po tym strzale.

11
2
2
1
81'

Polska ekipa cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia kontry.

10
3
5
2
1
79'

Gruzja U-21. Schodzi: Guram Giorbelidze. Wchodzi: Levan Eloshvili.

4
78'

Teraz Szymon Żurkowski doszedł na wślizgu do sytuacji strzeleckiej, ale uderzył niecelnie.

3
2
5
6
2
77'

Dawid Kownacki zdecydował się na strzał sprzed pola karnego i minimalnie przestrzelił nad poprzeczką.

8
5
6
2
76'

Biało-Czerwoni w końcu złapali wiatr w żagle i szukają trzeciego trafienia w tym meczu.

12
4
4
74'

Gol! Strzelił Konrad Michalak. Asystował mu Sebastian Szymański.

Polacy prowadzą już 2:0 po pięknej akcji! Sebastian Szymański zagrał znakomite, długie podanie na prawe skrzydło do Konrada Michalaka. Ten przyjął, zaś następnie pognał z piłką w kierunku gruzińskiej bramki i ładnym strzałem zewnętrzną częścią stopy pokonał Lukę Gugeshashviliego.

59
27
13
3
2
72'

Szymon Żurkowski znalazł się na pozycji spalonej.

7
2
3
6
6
71'

Polacy nie forsują tempa i starają się jak najdłużej utrzymywać przy piłce.

5
3
2
1
2
68'
65'

Zagotowało się pod polską bramką, ale dobrze wyszedł Kamil Grabara i przy okazji był faulowany.

7
5
2
2
1
63'

Mnożą się faule z obydwu stron. Teraz od rzutu wolnego grę rozpoczną polscy zawodnicy.

6
6
5
5
5
61'

Sporo walki w środku pola. Paweł Stolarski faulował rywala.

1
3
7
5
7
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paweł Bochniewicz.

2
2
7
5
9
58'

W drugim meczu "polskiej" grupy Dania wygrywa z Wyspami Owczymi 2:0. Na ten moment Polacy są w barażach o awans do ME U-21 2019.

5
5
4
11
6
56'

Szymański złapany w pułapkę ofsajdową.

1
2
8
3
54'

Gruzja U-21. Schodzi: Romani Chachua. Wchodzi: Akaki Shulaia.

1
52'

Gol! Strzelił Filip Jagiełło. Asystował mu Sebastian Szymański.

Polska w końcu wyszła na prowadzenie 1:0! Sebastian Szymański zagrał piłkę do Filipa Jagiełły, a ten uderzył celnie po ziemi z około 18 metrów. Próbował interweniować bramkarz Luka Gugeshashvili, ale zrobił to źle i futbolówka po jego rękach wpadła do siatki.

50'

Giorbelidze oddał bardzo niecelny strzał z dystansu. Piłka poszybowała w trybuny.

3
6
1
1
48'

Polacy spokojnie wymieniają kolejne podania i szukają swojej szansy w ofensywie.

3
4
3
3
46'
45'

Sędzia doliczył 2 minuty do podstawowego czasu gry w I połowie spotkania.

7
1
2
6
1
42'

Sebastian Szymański uderzył sprzed pola karnego, zaś piłka o metr minęła słupek gruzińskiej bramki.

6
3
9
3
6
41'

Gruzja U-21. Schodzi: Irakli Bugridze. Wchodzi: Nika Ninua.

6
38'

Niezła wrzutka Bartosza Kapustki z rzutu wolnego, jednak nikt z Polaków nie doszedł do pozycji strzeleckiej.

9
2
2
5
7
36'

Proste błędy i nerwowość w ekipie Biało-Czerwonych. Wciąż ton boiskowym wydarzeniom nadają przyjezdni.

3
1
4
10
4
35'

Mikeltadze uderzył z rzutu wolnego prosto w mur złożony z polskich piłkarzy.

14
3
2
1
33'

Dawid Kownacki znalazł się na pozycji spalonej.

2
1
2
9
4
32'

Dużo niedokładności w reprezentacji Polski. Znów atakują Gruzini, którzy występują w "10".

3
10
5
30'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Giorgi Kutsia. Biało-Czerwonym teraz powinno być łatwiej.

2
29'

Mikeltadze o krok od strzelenia gola. Pięknie przyjął w polskim polu karnym i trafił w słupek, a piłka wróciła do gry.

3
6
4
12
28'

Gruzini grają coraz ostrzej, na wślizgu. Natomiast Polacy starają się zbudować składną akcję, lecz idzie to im jak po grudzie.

3
2
7
3
2
27'

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Davit Samurkasovi.

1
26'

Żółtą kartkę za faul na Kownackim otrzymał Beka Mikeltadze.

3
24'

Paweł Stolarski huknął z dystansu na wiwat. To nie mogło się udać.

6
3
3
1
1
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giorgi Kutsia.

Gruzja U-21
12
8
2
1
1
21'

Kamil Pestka świetnie rozbił próbę kontrataku w wykonaniu gości. Gra polskiej drużyny do tego momentu nie wygląda najlepiej.

8
3
1
1
1
19'

Kamil Jóźwiak oddał strzał z około 25 metrów, ale zbyt lekki, żeby zaskoczyć gruzińskiego bramkarza.

3
2
6
2
18'

Paweł Bochniewicz ucierpiał w starciu z przeciwnikiem i była mu potrzebna pomoc medyczna.

2
2
7
16'

Na razie na murawie wieje nudą, bo sytuacji podbramkowych jest jak na lekarstwo.

4
1
1
2
5
14'

Faulowany w okolicy linii środkowej boiska był Paweł Stolarski i Polacy wznowili grę od rzutu wolnego.

6
2
2
12'

Próbował uderzać z dystansu Szymon Żurkowski, ale został zablokowany przez rywala.

6
1
1
1
11'

5
9'

Jakieś problemy zdrowotne ma Dawid Kownacki, który utyka.

1
2
5
8
3
8'

Polacy wykonywali rzut rożny, lecz nic dobrego z tego stałego fragmentu gry nie wynikło.

2
4
4
4
3
7'

Groźne w polu karnym Polski. Szarżował Bugridze, a dobrą interwencją popisał się Kamil Grabara. Kolejne ostrzeżenie dla gospodarzy.

1
3
6
1
5
5'

Początek potyczki należy do Gruzinów, którzy spokojnie rozgrywają atak pozycyjny.

3
4
3
4
4
3'

Pomyłka Polaków w środkowej strefie placu gry mogła się źle skończyć. Tuż obok słupka polskiej bramki uderzył Bugridze.

2
2
2
5
3
2'

Błąd w gruzińskiej ekipie i do ataku będą mogli przejść Biało-Czerwoni.

7
2
2
3
2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli Gruzini.