Adrian Łyszczarz huknął z dystansu, ale bardzo niecelnie.

Polska U-20. Schodzi: Michał Góral. Wchodzi: Adrian Benedyczak.

Michał Góral #21
1
1
78'

Michal Sadilek strzelił mniej więcej z 10 metrów, jednakże wciąż bezbłędny jest Radosław Majecki, który chwycił piłkę.

2
77'

Czechy U-20. Schodzi: Filip Havelka. Wchodzi: Patrik Zitny.

Patrik Zitny #14
Filip Havelka #8
1
74'

Świetnie strzał rywala obronił Radosław Majecki, wybijając piłkę na korner.

3
1
73'

Sporo walki w powietrzu i od rzutu wolnego po faulu na Sobocińskim grę wznowi kadra Polski.

3
1
1
71'

Tymoteusz Puchacz uderzył celnie z rzutu wolnego, ale wprost w ręce Jedlicka.

3
1
2
70'

Niedokładnie zagrywał Serafin Szota, lecz ostatecznie Polacy będą mieli rzut wolny w okolicy pola karnego Czechów, bo faulowany był jeden z gospodarzy.

2
1
1
67'

Polska U-20. Schodzi: Jakub Moder. Wchodzi: David Kopacz.

67'

Przebudzili się podopieczni Jacka Magiery, którzy zaatakowali odważniej, ale nie byli w stanie zakończyć akcji strzałem na bramkę.

1
1
3
64'

Biało-Czerwoni oddali pole rywalom i przede wszystkim muszą uciekać się do defensywy.

2
2
2
62'

Czechy U-20. Schodzi: Ondrej Lingr. Wchodzi: Denis Granecny.

Denis Granecny #18
Matej Valenta #19
1
1
1
61'

Czechy U-20. Schodzi: Jakub Rezek. Wchodzi: David Doudera.

David Doudera #9
Jakub Rezek #7
2
60'

Niezła okazja Czechów do zdobycia bramki. Radosław Majecki bronił "na raty", ale ważne, że skutecznie.

4
2
1
60'

Daniel Soucek zdecydował się na strzał z dystansu, jednak uderzył obok słupka bramki Polaków.

1
1
1
58'

Aktywny w czeskiej ekipie jest Jakub Rezek, który sprawia sporo problemów polskiej defensywie.

1
1
1
1
56'

Rezek uderzył w krótki róg, lecz na posterunku był Radosław Majecki, który obronił ten strzał.

2
2
1
54'

Adrian Łyszczarz wykonywał korner, ale dośrodkował za krótko i nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry.

1
1
52'

Biało-Czerwoni zaczynają się rozpędzać po zmianie stron i tym razem atakują lewym skrzydłem.

4
2
1
1
1
50'

Michał Góral zamedlował się na pozycji spalonej.

1
1
1
2
1
48'

Od startu 2. części potyczki Czesi mocno zabrali się do pracy i ciągle atakują.

2
2
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy meczu Polska U-20 - Czechy U-20.

12
4
1
1
4
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

2
2
2
2
2
45'

W końcu zaatakowali Polacy i wywalczyli rzut rożny.

2
42'

Sasinka złapany w pułapkę ofsajdową.

2
2
41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie konfrontacji w Łodzi. Filip Havelka dopuścił się faulu na Sobocińskim w polskim polu karnym.

1
1
1
2
1
39'

Radosław Majecki na razie spisuje się bez zarzutu. Tym razem wyszedł na 16. metr i złapał piłkę po niedokładnym zagraniu przeciwnika.

2
37'

Czesi nie przyspieszają, mimo iż przegrywają 0:3. Spokojnie wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

1
1
1
1
2
36'

Radosław Majecki wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z prawej flanki. Po chwili faulowany był Sebastian Strózik.

1
1
1
1
1
33'

Biało-Czerwoni nie forsują tempa, bo wysoko prowadzą. Polacy czekają na ruch Czechów i okazję do wyprowadzenia kontry.

2
1
1
31'

Polska U-20. Schodzi kontuzjowany: Adrian Gryszkiewicz. Wchodzi: Dominik Steczyk.

31'

Dominik Janosek trafił z rzutu wolnego w boczną siatkę.

2
29'

W odpowiedzi celnie sprzed pola karnego strzelał Adrian Łyszczarz, zaś futbolówkę chwycił Jedlicka.

1
1
1
1
2
29'

Radosław Majecki skoncentrowany w polskiej bramce i bez problemów wyłapał piłkę po uderzenie reprezentanta Czech.

2
27'

Żółtą kartkę również za niesportowe zachowanie otrzymał Daniel Soucek.

Daniel Soucek #15
Czechy U-20
1
2
27'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Tymoteusz Puchacz.

26'

Adrian Gryszkiewicz ucierpiał w starciu z rywalem i będzie potrzebował pomocy medycznej.

1
3
1
1
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Serafin Szota.

Polska U-20
1
1
1
2
1
24'

Martin Jedlicka złapał piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła i szybko rozpoczął akcję Czech.

1
2
2
2
2
23'

Michał Góral bliski dojścia do groźnej sytuacji strzeleckiej. Zabrakło mu niewiele.

1
1
1
1
1
22'

Spokój Sebastiana Walukiewicza w obronie. Polacy rozgrywają atak pozycyjny.

1
1
1
1
1
20'

Szarżował Jakub Moder, lecz został zastopowany przez rywala i Czesi wznowią grę wyrzutem piłki z autu.

1
1
1
1
1
18'

Czesi wykonywali rzut wolny blisko polskiego pola karnego, ale nie zdołali zagrozić bramce Orłów.

2
1
16'

Gol! Strzelił Jakub Moder.

Biało-Czerwoni mają już trzy bramki przewagi! Jakub Moder nie pomylił się i strzelił gola z jedenastu metrów.

Polska U-20
43
28
5
1
1
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ondrej Lingr.

Czechy U-20
2
2
1
15'

Druga "jedenastka" dla Polaków! Faulowany w "16" Czechów był Tymoteusz Puchacz.

25
17
2
1
1
13'

Dobrze wyszedł Radosław Majecki i zdecydowanie chwycił piłkę po wrzutce z prawej flanki.

2
1
2
1
1
11'

Gol! Strzelił Adrian Łyszczarz.

Polska wygrywa już 2:0! Adrian Łyszczarz dość pewnym strzałem zamienił rzut karny na bramkę. Martin Jedlicka rzucił się w dobrą stronę, ale nie był w stanie odbić piłki.

37
19
1
1
2
10'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Havelka.

Czechy U-20
9
3
1
1
1
10'

Rzut karny dla Polaków! Havelka faulował Jana Sobocińskiego.

25
10
1
1
1
8'

Gol! Strzelił Tymoteusz Puchacz. Asystował mu Sebastian Strózik.

Polska wyszła na prowadzenie 1:0! Świetnie z dwoma rywalami poradził sobie w "16" Czechów Sebastian Strózik i zagrał futbolówkę mocno po ziemi wzdłuż linii końcowej boiska. Tuż przed bramką czeskiej ekipy znalazł się kapitan Biało-Czerwonych - Tymoteusz Puchacz, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

41
21
2
1
2
6'

Główkował Jan Kral po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, ale niecelnie.

1
1
3
1
5'

Groźnie uderzenie Michała Górala z mniej więcej 8 metrów zostało zablokowane przez przeciwnika.

1
4
3
3'

Faulowany był Jakub Moder i Polacy będą mieli rzut wolny na połowie rywala.

3
3
2'

Michał Góral znalazł się na pozycji spalonej.

1
4
1'

Starcie od środka boiska rozpoczęli Czesi.

2
2
2
czas Start meczu
17:59

Hymny narodowe za nami. Za chwilę początek rywalizacji w Łodzi.

1
1
1
17:33

Potyczkę poprowadzi szwajcarski sędzia David Scharli.