3:0
Zakończony
USA
90+2'

Rooney czarował w polu karnym aż oddał strzał. Bez większych problemów obronił bramkarz.

2
87'

USA. Schodzi: Jorge Villafana. Wchodzi: Shaquell Kwame Moore.

2
86'

Nieudane dogranie w pole karne Alexanda-Arnolda z pierwszej piłki. Wybił obrońca.

4
1
1
1
1
84'

Amerykanie mają wyraźne problemy z zaatakowaniem bramki Anglików. Od kilku minut rozgrywają piłkę, ale nie potrafią wejść w pole karne rywali.

4
2
1
1
1
79'

Anglia. Schodzi: Callum Wilson. Wchodzi: Marcus Rashford.

77'

Gol! Strzelił Callum Wilson.

I mamy bramkę debiutanta. Wilson strzelił pierwszego gola w swoim pierwszym meczu w reprezentacji! Anglik dostał podanie z lewej strony, zasłonił się przed obrońcą i trafił do siatki.

12
7
5
3
4
76'
76'

USA. Schodzi: Timothy Weah. Wchodzi: Kenny Hasan Saief.

3
3
2
1
2
75'

Alexander-Arnold dograł z prawej strony w pole karne. Tamczekał Wilson, ale napastnik zmarnował dobrą okazję z kilku metrów!

4
1
1
74'

Loftus-Cheek wbiegł w pole karne. Próbował oddać strzał, ale został zblokowany przez obrońcę.

1
1
1
1
71'

Rooney nie zwlekał i zamiast dryblować oddał strzał z dystansu. Bramkarz nie miał z nim problemów.

5
1
1
70'

USA. Schodzi: Wil Trapp. Wchodzi: Kellyn Acosta.

Kellyn Acosta #23
Wil Trapp #20
2
1
1
1
69'
66'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Anglików. Z kilku metrów uderzył głową Wood, ale przestrzelił.

6
1
1
4
62'

USA. Schodzi: Julian Green. Wchodzi: Tyler Adams.

Tyler Adams #4
3
1
2
60'

Amerykanie długo rozgrywali piłkę na połowie Anglików. Ostatecznie Brooks nie przyjął dobrze piłki w polu karnym i odzyskali Anglicy.

3
1
1
58'

Anglia. Schodzi: Ben Chilwell. Wchodzi: Eric Dier.

58'

Anglia. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Wayne Rooney.

57'

Anglia. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Jordan Henderson.

54'

Było gorąco w polu karnym Amerykanów. Dobrego dośrodkowana z lewej strony nie wykorystal Lingard. Sytuację próbował uratować Alexander-Arnold, ale niecelnie podał do kolegów.

2
1
1
1
1
51'

Weah został zepchnięty na skraj pola karnego. Amerykanin próbował jeszcze oddać strzał, ale został zblokowany przez Chilwella.

2
1
1
1
1
49'

Dogranie w pole karne Amerykanów. Tam poza bramkarzem był jedynie Miazga. Piłkę próbowali przechwycić Wiliams i Lingard. Bliżej był zawodnik Manchesteru United, ale nie udało się.

4
2
3
2
2
47'

Pulisić znowu próbował zaskoczyć. Tym razem skutecznie uprzedził go obrońca.

2
1
1
1
2
46'

Jedna zmiana w drużynie Anglików. USA na drugą połowę wyszło bez zmian.

3
2
1
1
2
46'

Anglia. Schodzi: Jordan Pickford. Wchodzi: Alex McCarthy.

44'

Dogranie do uciekającego Wooda. Napastnik próbował dobiec do piłki, ale został złapany na spalonym.

3
1
2
1
2
43'

Pulisić zabawił się z przeciwnikiem na skraju pola karnego. Wykonał zwód i oddał płaski strzał, ale niecelny.

3
1
1
1
1
42'

Prostopadłe podanie na prawą stronę do Yedlina. Amerykanin robił, co mógł, by dobiec do piłki, ale szybszy okazał się Chilwell.

2
1
1
1
1
39'

Chilwell dostrzegł w polu karnym Wilsona i od razu podał do niego piłkę. Napastnik znalazł miejsce między dwoma rywalami, nie miał problemów z przyjęciem, ale oddał niezbyt mocny strzał. Bez problemów obronił Guzan.

2
1
1
1
1
37'

I atak Amerykanów. Z dystansu przymierzył Green, ale na posterunku czuwał Pickford.

3
1
1
1
1
35'

Wood zderzył się z Pickfordem, ale nic z tego. Sędzia obgwizdał spalonego.

2
2
1
1
1
33'

Chilwell bardzo odważnie. Obrońca pokusił się o długi drybling na lewej stronie. Nic z tego, w końcu ubiegł go rywal.

2
1
1
1
1
31'

Weah próbował wyprzedzić na lewej stronie rywali, ale piłka wyszła na aut. Znowu to Anglicy mają inicjatywę.

3
1
1
1
1
27'

Gol! Strzelił Trent Arnold. Asystował mu Jadon Sancho.

Dwa szybkie ciosy! Dwie minuty i Anglicy prowadzą już 2:0. Arnold będąc na krawędzi pola karnegonie zwlekał z decyzją i oddał strzał.

25'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Dele Alli.

I mamy 1:0. Lingard dostał podanie i będąc w polu karnym uderzył mocno i pokonał bramkarza.

26
13
3
4
4
24'

Co za akcja Amerykanów! Pulisić przechytrzył obrońców i bezkarnie wtargnął w pole karne. Pierwszy strzał został zblokowany, potem odebrał piłkę i próbował dośrodkować - nieudanie. Rewelacyjna akcja piłkarza Borussii Dortmund.

7
4
3
1
3
21'

Sancho próbował dograć z lewej strony. Było groźnie, ale piłkę wybił rywal.

3
2
1
2
1
20'

Dośrodkowanie Chilwella z rzutu wolnego. Amerykanie wybili piłkę, ale ta po chwili wróciła w ich pole karne. Obrońców próbował zmylić Wilson, ale zatrzymał go Brooks.

1
18'

Amerykanie długo utrzymywali się przy piłce. Pulisić dryblował na prawej stronie, ale nim zdążył dośrodkować, ubiegł go Alli.

2
1
1
1
2
14'

Anglicy ruszyli z kontrą i wywalczyli rzut rożny. Pulisić dośrodkowywał, ale w polu karnym Anglików faulował jeden z jego kolegów.

3
1
1
13'

Lingard uwolniony na prawej stronie. Anglik wszedł w pole karne i od razu oddał mocny strzał. Broni Guzan!

3
2
3
10'

Podanie prostopadłe od Lingarda do Wilsona. Napastnik próbował minąć bramkarza, ale padł na murawę. Gospodarze mieli pretensje do sędziego, chcieli rzut karny. Zamiast tego arbiter wskazał na aut bramkowy.

4
1
2
1
1
7'

Strata McKenniego i Anglicy ruszyli z kontrą. Z lewej strony w pole karne wtargnął Sancho, ale pozwolił odebrać piłkę obrońcy.

2
1
2
2
2
5'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Alli główkował, ale bramkarz sparował piłkę na poprzeczkę. Chwilę później sędzia obgwizdał przewinienie.

7
2
1
4'

Chilwell dograł z kornera do Wilsona. Napastnik uderzał z niewygodnej pozycji, ale nie przechytrzył bramkarza.

2
3'

Lingard próbował dośrodkować z lewej strony. Piłka wybita na rzut rożny.

2
2'

Drużyna Garetha Southgate'a utrzymuje się przy piłce. Po serii dośrodkowań w pierwszych sekundach meczu, Anglicy skupiają się na utrzymaniu piłki.