Anglia
25' Jesse Lingard 27' Trent Arnold 77' Callum Wilson
3:0

Koniec! Anglicy pokonali Amerykanów 3:0. Piękne pożegnanie Wayne'a Rooneya z kadrą.

Rooney czarował w polu karnym aż oddał strzał. Bez większych problemów obronił bramkarz.

Sędzia doliczył trzy minuty.

USA. Schodzi: Jorge Villafana. Wchodzi: Shaquell Kwame Moore.

Nieudane dogranie w pole karne Alexanda-Arnolda z pierwszej piłki. Wybił obrońca.

Amerykanie mają wyraźne problemy z zaatakowaniem bramki Anglików. Od kilku minut rozgrywają piłkę, ale nie potrafią wejść w pole karne rywali.

Anglia. Schodzi: Callum Wilson. Wchodzi: Marcus Rashford.

Gol! Strzelił Callum Wilson.

I mamy bramkę debiutanta. Wilson strzelił pierwszego gola w swoim pierwszym meczu w reprezentacji! Anglik dostał podanie z lewej strony, zasłonił się przed obrońcą i trafił do siatki.

USA. Schodzi: Weston McKennie. Wchodzi: Sebastian Lletget.

USA. Schodzi: Timothy Weah. Wchodzi: Kenny Hasan Saief.

Alexander-Arnold dograł z prawej strony w pole karne. Tamczekał Wilson, ale napastnik zmarnował dobrą okazję z kilku metrów!

Loftus-Cheek wbiegł w pole karne. Próbował oddać strzał, ale został zblokowany przez obrońcę.

Rooney nie zwlekał i zamiast dryblować oddał strzał z dystansu. Bramkarz nie miał z nim problemów.

USA. Schodzi: Wil Trapp. Wchodzi: Kellyn Acosta.

Anglia. Schodzi: Harry Winks. Wchodzi: Ruben Loftus-Cheek.

Groźne dośrodkowanie w pole karne Anglików. Z kilku metrów uderzył głową Wood, ale przestrzelił.

USA. Schodzi: Julian Green. Wchodzi: Tyler Adams.

Amerykanie długo rozgrywali piłkę na połowie Anglików. Ostatecznie Brooks nie przyjął dobrze piłki w polu karnym i odzyskali Anglicy.

Anglia. Schodzi: Ben Chilwell. Wchodzi: Eric Dier.

Anglia. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Wayne Rooney.

Anglia. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Jordan Henderson.

Było gorąco w polu karnym Amerykanów. Dobrego dośrodkowana z lewej strony nie wykorystal Lingard. Sytuację próbował uratować Alexander-Arnold, ale niecelnie podał do kolegów.

Weah został zepchnięty na skraj pola karnego. Amerykanin próbował jeszcze oddać strzał, ale został zblokowany przez Chilwella.

Dogranie w pole karne Amerykanów. Tam poza bramkarzem był jedynie Miazga. Piłkę próbowali przechwycić Wiliams i Lingard. Bliżej był zawodnik Manchesteru United, ale nie udało się.

Pulisić znowu próbował zaskoczyć. Tym razem skutecznie uprzedził go obrońca.

Jedna zmiana w drużynie Anglików. USA na drugą połowę wyszło bez zmian.

Anglia. Schodzi: Jordan Pickford. Wchodzi: Alex McCarthy.

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Anglicy prowadzą z reprezentacją USA 2:0 po trafieniach Lingarda i Alexandra-Arnolda.

Dogranie do uciekającego Wooda. Napastnik próbował dobiec do piłki, ale został złapany na spalonym.

Pulisić zabawił się z przeciwnikiem na skraju pola karnego. Wykonał zwód i oddał płaski strzał, ale niecelny.

Prostopadłe podanie na prawą stronę do Yedlina. Amerykanin robił, co mógł, by dobiec do piłki, ale szybszy okazał się Chilwell.

Chilwell dostrzegł w polu karnym Wilsona i od razu podał do niego piłkę. Napastnik znalazł miejsce między dwoma rywalami, nie miał problemów z przyjęciem, ale oddał niezbyt mocny strzał. Bez problemów obronił Guzan.

I atak Amerykanów. Z dystansu przymierzył Green, ale na posterunku czuwał Pickford.

Wood zderzył się z Pickfordem, ale nic z tego. Sędzia obgwizdał spalonego.

Chilwell bardzo odważnie. Obrońca pokusił się o długi drybling na lewej stronie. Nic z tego, w końcu ubiegł go rywal.

Weah próbował wyprzedzić na lewej stronie rywali, ale piłka wyszła na aut. Znowu to Anglicy mają inicjatywę.

Gol! Strzelił Trent Arnold. Asystował mu Jadon Sancho.

Dwa szybkie ciosy! Dwie minuty i Anglicy prowadzą już 2:0. Arnold będąc na krawędzi pola karnegonie zwlekał z decyzją i oddał strzał.

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Dele Alli.

I mamy 1:0. Lingard dostał podanie i będąc w polu karnym uderzył mocno i pokonał bramkarza.

Co za akcja Amerykanów! Pulisić przechytrzył obrońców i bezkarnie wtargnął w pole karne. Pierwszy strzał został zblokowany, potem odebrał piłkę i próbował dośrodkować - nieudanie. Rewelacyjna akcja piłkarza Borussii Dortmund.

Sancho próbował dograć z lewej strony. Było groźnie, ale piłkę wybił rywal.

Dośrodkowanie Chilwella z rzutu wolnego. Amerykanie wybili piłkę, ale ta po chwili wróciła w ich pole karne. Obrońców próbował zmylić Wilson, ale zatrzymał go Brooks.

Amerykanie długo utrzymywali się przy piłce. Pulisić dryblował na prawej stronie, ale nim zdążył dośrodkować, ubiegł go Alli.

Anglicy ruszyli z kontrą i wywalczyli rzut rożny. Pulisić dośrodkowywał, ale w polu karnym Anglików faulował jeden z jego kolegów.

Lingard uwolniony na prawej stronie. Anglik wszedł w pole karne i od razu oddał mocny strzał. Broni Guzan!

Podanie prostopadłe od Lingarda do Wilsona. Napastnik próbował minąć bramkarza, ale padł na murawę. Gospodarze mieli pretensje do sędziego, chcieli rzut karny. Zamiast tego arbiter wskazał na aut bramkowy.

Strata McKenniego i Anglicy ruszyli z kontrą. Z lewej strony w pole karne wtargnął Sancho, ale pozwolił odebrać piłkę obrońcy.

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Alli główkował, ale bramkarz sparował piłkę na poprzeczkę. Chwilę później sędzia obgwizdał przewinienie.

Chilwell dograł z kornera do Wilsona. Napastnik uderzał z niewygodnej pozycji, ale nie przechytrzył bramkarza.

Lingard próbował dośrodkować z lewej strony. Piłka wybita na rzut rożny.

Drużyna Garetha Southgate'a utrzymuje się przy piłce. Po serii dośrodkowań w pierwszych sekundach meczu, Anglicy skupiają się na utrzymaniu piłki.

Pierwszy gwizdek! Grę zaczęli Anglicy.

Przed nami hymny obu drużyn.

Zawodnik wyszedł na boisko w asyście dzieci.

Piłkarze obu drużyn zrobili szpaler dla Wayne'a Rooneya. Napastnik dzisiaj rozegra swój ostatni mecz w reprezentacji.

Piłkarze wychodzą na murawę, niebawem zaczynamy!

Towarzyski mecz z USA będzie ostatnim występem Wayne'a Rooneya w reprezentacji Anglii. Napastnik zagrał w narodowych barwach 120 razy.

Czy Anglia pokona USA?

Spotkanie poprowadziJesus Gil Manzano z Hiszpanii.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu towarzyskiego między Anglią a USA. Pierwszy gwizdek o godzinie 21:00.