6
87'
86'

Gol! Strzelił Patryk Klimala.

Szybki kontratak Jagiellonii. Franowski uderzył z prawej strony, a bramkarz sparował piłkę wprost pod nogi Klimali. Napastnik bez problemu trafił na pustą bramkę.

Jagiellonia Białystok
55
33
6
9
10
84'

Przyspieszyła nam gra. Nalepa narobił problemów Sandomierskiemu, który wybił piłkę na rzut rożny.

7
4
4
3
5
83'

W końcu przebudził się Klimala. Napastnik dobrze przyjął piłkę i mocno uderzył. Bramkarz broni z problemami.

7
9
4
2
4
79'
79'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Frankowski.

4
1
2
4
11
78'

Pogubił się w dryblingu przed polem karnym Jagiellonii Jankowski i piłka dla rywali.

6
2
5
7
75'

Gol! Strzelił Cillian Sheridan. Asystował mu Taras Romanczuk.

Romanczuk wykazał się zmysłem i dograł prostopadle do Sheridana. Irlandczyka nie zdążył zablokować Marić, a ten uderzył celnie na dalszy słupek. 1:0 dla Jagiellonii.

50
26
8
15
23
72'

8
72'

Przepychanka między zawodnikami.

2
7
6
6
9
71'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Adam Deja.

Bodvarsson próbował przechnąć Deję i zabrać mu piłkę. To sprowokowało Polaka, który otwartą dłonią uderzył rywala w ucho.

Arka Gdynia
27
18
10
12
19
70'

Mocne uderzenie Romanczuka. Bramkarz miał duże problemy z obroną. Próbował dobić Klimala, ale mu się nie udało. Jedna z najgroźniejszych jak dotąd akcji Jagiellonii.

7
5
4
3
5
67'
66'

Na murawie leży Romanczuk. Pomocnik ucierpiał w starciu z Nalepą.

1
3
4
6
2
64'

Jankowski oddał strzał z lewej strony pola karnego. Zawodnik miał dużo miejsca, przełożył sobie piłkę na lepszą nogę, ale obronił Sandomierski.

9
6
1
2
3
62'
59'

W polu karnym padł Klimala. Napastnik uciekł do prostopadłego podania, ale starł się z Mariciem. Napastnik raczej próbował wymusić rzut karny.

4
1
2
2
2
59'

Kolejny atak Arki. Na prawej flance dryblował Zarandia, ale boisko okazało się dla niego zbyt krótkie.

9
5
3
2
4
56'

Długi rajd na prawej stronie w wykonaniu Tadeusza Sochy. Obrońca nie zdążył dobrze dośrodkować. Piłka poza boiskiem.

2
2
5
3
2
52'

I znowu Frankowski. Jest w ostatnich minutach w gazie. Tym razem wślizgiem zatrzymał go Deja.

5
3
3
2
6
52'

Bodvarsson nieźle zagrał prostopadle do Frankowskiego. Reprezentant Polski od razu dośrodkował, ale piłka trafiła w boczną siatkę.

3
5
4
1
3
51'

Frankowski był w natarciu. Nieźle dryblował na lewej stronie, aż przed samym dośrodkowaniem zatrzymał go zawodnik Arki.

4
3
3
2
7
50'

Jankowski wypuścił Zarandię. Zawodnik długo holował piłkę na prawej stronie. Zbyt długo, bo nie zdążył dobrze dośrodkować. Na jego szczęście piłkę wypuścił Sandomierski i będzie rzut rożny.

6
3
2
1
1
48'

Prostopadłe podanie do Świderskiego. Zawodnik jednak udanie zblokowany przez Maghomę w polu karnym.

4
2
1
46'

Groźna akcja Jagiellonii. Strzał Frankowskiego niecelny i zblokowany przez rywala.

4
2
5
3
3
46'

Wramy na drugą połowę. Przy piłce Arka.

4
1
2
2
46'

Jagiellonia. Schodzi: Ivan Runje. Wchodzi: Lukas Klemenz.

2
45+2'

Dośrodkowanie Jagiellonii nieudane. Piłka trafiła w boczną siatkę.

1
45'

Runje sygnalizuje problemy ze zdrowiem. Prawdopodobnie zostanie zmieniony w przerwie.

2
2
4
2
2
43'

Dośrodkowanie Zarandii z prawej strony. Uderzył głową próbował Maghoma, ale nie zdążył. Jankowski również nie spodziewał się, że piłka do niego trafi i nie zdążył dobrze uderzyć.

1
2
1
43'

Ataki Arki nprawdę mogą się podobać. Sęk w tym, że brakuje wykończenia. Piłka wypadła za pole karne pod nogi Nalepy. Pomocnik uderzył z dystansu, ale strzał odbił się od Poletanovicia.

5
2
1
1
4
40'

Atak Jagiellonii przerwany. Z bólu zwija się Klimala poturbowany przez Nalepę.

3
4
3
5
7
38'

Świetne dogranie Nalepy z kornera. Głową uderzył Marciniak, piłka minęła słupek o centymetry. Mógł to zamknąć Socha, jednak nie zdążył. Zdecydowanie najlepsza jak dotąd akcja meczu.

9
9
7
4
10
38'

Znowu Zarandia chciał sprawić niespodziankę. Przyjął piłkę, nie zastanawiał się zbyt długo i oddał strzał, wybity na rzut rożny.

1
5
3
2
3
37'

Niezłe rozegranie Arki. Piłka chodziła niemal jak po sznurku. Zapędził się ze swoją decyzją Aankour. Zawodnik przesadził ze zwodem, przez który piłka wyszła na aut.

2
4
3
1
1
34'

Runje ucierpiał w starciu powietrznym z Deją. Do obrońcy podbiegli medycy.

1
3
3
4
4
34'

Bardzo dobre dośrodkowanie Frankowskiego z prawej Flanki do Klimali. Napastnik nie uderzył czysto w piłkę.

7
5
5
4
2
32'

Socha próbował płasko dośrodkować z prawej strony, ale piłkę wybił obrońca Jagiellonii. Arka musi budować atak od nowa.

2
4
2
3
2
30'

Marciniak próbował dośrodkować w pole karne, ale tam jego kolega, Aankour, faulował rywala.

2
2
3
2
3
29'

Zarandia próbował zaskoczyć i oddał strzał zza pola karnego. Sandomierski nie musiał interweniować, kolejne niecelne uderzenie.

3
4
3
2
2
28'

Machaj zagrał piłkę ręką na lewej stronie. Będzie rzut wolny dla Arki.

6
3
2
1
4
26'

Zagubili się defensorzy Arki. Blisko oddania strzału był Klimala, ale szybszy był bramkarz. Ten dograł wprost pod nogi Machaja. Pomocnik białostoczan kolejny raz uderzył z dystansu. Kolejny raz niecelnie.

1
1
3
3
3
23'

GUilherme nieźle dośrodkował w pole karne. Tam wbiegał Frankowski, ale nie zdążył do piłki.

2
2
5
6
3
21'

Kolejna kontra Arki. Piłkę stracił Frankowski. Ta trafiła do środka do Janoty. Pomocnik oddał niecelny strzał z dystansu.

4
1
1
1
4
20'

Znowu zaszalał Jankowski, tym razem na lewej stronie. Polak dostał podanie od Aankoura, ale nim dośrodkował to zblokował go obrońca

6
3
5
2
3
19'

Strata Machaja i Arkowcy ruszyli z kontrą. Z piłką popędził Jankowski, zszedł z piłką do środka, ale nie zdążył oddać strzału. Zrobiło się na moment groźnie w polu karnym przyjezdnych.

6
4
4
1
3
16'

Dośrodkowanie Klimali wybite przez Maghomę wprost pod nogi Poletanovicia. Pomocnik uderzył zza pola karnego, ale piłka wyszła na rzut rożny.

9
3
2
5
1
15'

Kolejna próba Machaja z dystansu. Tym razem zblokował go obrońca.

3
2
3
3
3
15'

Machaj faulował Janotę w okolicach połowy boiska.

1
1
3
1
2
13'

Janota wrzucił z rzutu rożnego. Piłka wyszła poza pole karne do Zarandii. Zawodnik uderzył z dystansu, jednak nie postraszył Sandomierskiego.

3
2
2
2
1
12'

Aankour zbliżył się do bramki Sandomierskiego. Próbował oddać strzał z ostrego kąta, ale zatrzymał go Romanczuk.

6
5
1
1
1
11'

Przejęcie Jagiellonii po stracie Janoty. Z dystansu uderzył Machaj, ale nieudanie.

1
3
3
4
4
11'

Arka ciągle próbuje. Jagiellonia naciska, ale udaje jej się utrzymać piłkę jedynie na momenty.

1
1
3
2
1
9'

Arka próbuje zbliżyć się do pola karnego Jagiellonii. Na razie bez skutku.

4
3
3
2
1
6'

Składny atak Jagiellonii, ale dośrodkowanie Frankowskiego z lewej flanki zblokowane. Poprawić próbował Bodvarsson, ale również się nie udało.

2
1
2
4
3
4'

Odważny strzał Dei, ale piłkę bez większego problemu złapał Sandomierski.

4
4
2
1
1
3'

Janota faulowany przed polem karnym przez Frankowskiego. Arka będzie miała rzut wolny z dogodnej pozycji.

2
1
2
1
3
2'

Nieudane dogranie w pole karne. Grę wznawia Sandomierski.

1
3
3
1
2
2'

Przejęli piłkę zawodnicy Arki. Ekipa Smółki już konstruuje atak na połowie Jagiellonii.

4
1
2
2
5
1'

Guilherme próbował dryblować. Obrońca faulowany na własnej połowie.