Akcja Puszczy, jednak Bąk na spalonym. Dyskusyjna sytuacja.

1
1
1
90'

Kontra Miedzi, wydawało się, że będzie 2:0. Piasecki zablokował jednak strzał, po chwili Szczepaniak również nie potrafił wykorzystać okazji.

1
2
1
89'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na tzw. aferę. Piłka w rękach bramkarza Miedzi. Puszcza ma już niewiele czasu na doprowadzenie do dogrywki.

2
87'

Szczepaniak z piłką w polu karnym, strzał gracza Puszczy zablokowany przez Musę.

1
85'

Mocny strzał oddał Nowak, piłka poszybowała kilka metrów ponad poprzeczką.

1
1
82'

Z dystansu uderzał Łukasz Szczepaniak, jednak daleko od celu.

2
2
2
80'

Puszcza zaczyna coraz więcej ryzykować. Gospodarze mają już tylko 10 minut na doprowadzenie do remisu.

1
2
1
1
77'

Po dalekim dograniu Mleczki błąd popełniła obrona Miedzi. W doskonałej sytuacji znalazł się Stępień, ale jego strzał obronił bramkarz!

2
2
1
1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandar Miljković.

1
3
74'

Nowak uderzał głową z trudnej pozycji. Słabo i prosto w bramkarza.

1
1
74'

Puszcza. Schodzi: Hubert Tomalski. Wchodzi: Jakub Bąk.

71'

Miedź na połowie Puszczy, goście kontrolują przebieg wydarzeń na boisku.

3
1
1
1
2
69'

Forsell do Piaseckiego, napastnik Miedzi znalazł się na spalonym i sędzia grę przerwał.

1
1
2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Żytek.

Puszcza Niepołomice
1
1
2
1
67'
63'

Forsell uderzył z rzutu wolnego, Mleczko tym razem był skoncentrowany i obronił.

2
1
62'

Do dośrodkowania starał się dojść Żytek, ale nie sięgnął piłki.

1
2
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Augustyniak.

2
59'

Ucierpiał Mleczko, który został przypadkowo kopnięty przez Augustyniaka.

2
2
58'

Forsell uderzył z rzutu wolnego, jednak trafił w mur.

3
1
3
57'

Puszcza stara się atakować, jednak Miedź gospodarzom nie pozwala na wiele.

2
1
2
54'

Po raz kolejny gra została przerwana. Na spalonym znalazł się Piasecki.

1
52'

Dogranie do Tomalskiego, który w dobrej sytuacji skiksował. Okazało się, że gracz Puszczy był na spalonym.

1
1
1
49'

Dużo lepiej w 2. połowę weszła Puszcza. Gospodarze po fatalnym początku meczu, po zmianie stron chcą wyrównać.

1
47'

Ucierpiał Stefanik, zawodnik Puszczy potrzebuje pomocy.

1
1
3
2
46'

Wracamy do meczu.

6
2
1
42'

Szuka wyrównania Puszcza, Miedź z kolei czeka na okazję do wyprowadzenia kontry.

1
1
2
39'

Mocny strzał oddał Żytek, piłka poszybowała w środek bramki.

1
2
1
38'

Ładna akcja Piaseckiego zakończona strzałem z ok. 16 metrów tuż obok słupka!

5
2
34'

Żyro zasłużył na drugą żółtą kartkę. Nie wiadomo dlaczego sędzia nie wyrzucił gracza Miedzi z boiska.

3
1
1
1
3
33'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Żyro.

Miedź Legnica
1
1
1
1
32'

Puszcza w końcu zaczęła zagrażać Miedzi. Coraz ciekawiej w Niepołomicach.

3
30'

Groźne uderzenia Szczepaniaka, Anton Kanibołocki zdołał sparował piłkę!

1
1
29'

Milijković tak wybijał piłkę, że ta poszybowała daleko poza stadion. W dawnych czasach byłby problem.

2
4
1
27'

Szybkie wyjście Miedzi, zakończone niecelnym strzałem Augustyniaka.

2
2
1
27'

Akcja Puszczy, przed szansą Stefanik, ale gola nie ma.

1
2
1
25'

Puszcza rozgrywa piłkę w okolicach środka pola, gospodarze nie potrafią przedostać się pod bramkę Miedzi.

1
1
1
21'

Mikołajczyk dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony. Sędzia przerwał grę dopatrując się faulu w ataku.

2
1
19'

W końcu Puszcza pod polem karnym Miedzi. Gospodarze szukali swojej szansy na wyrównanie, ale strzału na bramkę oddać nie zdołali.

3
3
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Pikk. Zawodnik Miedzi chciał wywalczyć rzut karny, ale trochę... przyaktorzył.

2
3
2
3
15'

Frosell kolejny raz uderzył z rzutu wolnego. Tyma razem trafił w Mleczkę.

1
1
12'

Z prawej strony dośrodkował Henrik Ojamaa, Mleczko pewnie złapał piłkę.

6
3
1
12'

Miedź nie forsuje tempa. Puszcza wciąż niewiele potrafi zdziałać na połowie gości.

3
2
1
2
1
9'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego. Sędzia nie przychylil się do próśb i nie skorzystał z VAR-u.

3
2
2
1
2
8'

Cały czas gra toczy się w środku pola. Puszcza nie potrafi przedostać się pod bramkę Miedzi.

5'

Po skutecznym początku Miedź nie chce forsować tempa i tracić sił. Puszcza nie potrafi zagrozić gościom.

1
2
3
1
2'

Gol! Strzelił Petteri Forsell. Aleź początek Miedzi! Znowu pokazał się Forsell. Fin uderzył z rzutu wolnego z ok. 30 metrów. Niezbyt pewnie zachował się w bramce Mleczko i piłka wpadła do siatki. 0:1!

47
28
14
4
4
16:10

Mecz poprowadzi Zbigniew Dobrynin (Łódź).