1:3 - Ołeksandr Zinczenko najpewniej ze wszystkich. W samo okienko i po meczu!

1
1
2
komentarz

1:2 - Soyuncu to kolejny "geniusz" uderzający na cztery tempa i znowu górą bramkarz. Nie potrafisz na dwa tempa, to uderzaj na siłę!

10
14
3
3
5
komentarz

1:2 - Jesus na trzy tempa, przewrócił się, ale myląc bramkarza trafił do siatki.

15
12
5
3
5
komentarz

1:1 - Maddison na dwa tempa i górą bramkarz!

13
10
4
2
1
komentarz

1:1 - Sterling uderzył technicznie, ale... ponad bramką.

6
4
2
5
14
komentarz

1:1 - Fuchs uderzył, a piłka wciąż leci i leci...

9
9
4
3
4
komentarz

1:1 - Gundogan uderzył. Bramkarz omal nie obronił.

komentarz

Pep Guardiola dopiero pod koniec meczu dowiedział się, że... nie ma dogrywki. Trwają przygotowań do "jedenastek".

12
13
7
2
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
4
6
5
5
90'

Pan Mietek już za moment posypie wapnem pewien punktów. Najprawdopodobniej przed nami rzuty karne.

4
2
2
3
4
88'

W ostatnim czasie uaktywnił się zespół Leicester. Przed momentem piłkę gronił Gray, ale szybszy bramkarz.

1
1
2
1
1
85'

1
84'

Nie było VAR-u po sytuacji z rzutem karnym? Jak jest po angielsku: sędzia Gil?

2
2
1
83'

Foden ruszył z piłką, uderzał jednak minimalnie niecelnie.

1
1
1
1
1
83'

W polu karnym padł jeden z graczy gości, sędzia nakazał grać dalej.

1
1
1
80'

Manchester City przyspieszył grę, ale Leicester również chce wygrać w regulaminowym czasie.

77'

Mahrez dostał się z piłką w okolice pola bramkowego, strzał był jednak minimalnie niecelny.

1
75'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus. Jak trwoga to do... Jesusa.

73'

Gol! Strzelił Marc Albrighton. Asystował mu Wilfred Ndidi. I się porobiło! Ndidi kapitalnie w pole karne do Albrightona, a ten przepięnie uderzył z woleja. 1:1! Czyżby o awansie miały decydować rzuty karne?

14
11
3
5
8
71'
71'

Muric przed własnym polem karnym, rywal go już minął, ale... wcześniej był spalony.

2
70'

Kelechi Iheanacho chciał za dużo i... w polu karnym nic nie zyskał.

69'

Kolano potłukł Ndidi. - Do wesela się zagoi - krzyczy z ławki menedżer gospodarzy.

1
1
1
1
1
67'

Sprzed pola karnego tuż ponad bramką uderzał Mahrez! Powinno być 0:2.

2
1
1
1
2
66'

Man City. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Raheem Sterling.

1
2
1
1
1
66'

Maguire uderzał głową, ale zbyt lekko i bramkarz pewnie złapał piłkę.

60'

Ndidi gonił piłkę w polu karnym, ale szybszy bramkarz.

1
64'

Leciester coraz groźniejsze. Tutaj jeszcze może być ciekawie.

59'

Gracze Leicester rozgrywają piłkę. Problem w tym, że na własnej połowie i momentami zbyt ryzykownie.

56'

Powoli rozpędzają się gospodarze, goście jednak nie zamierzają obserwować miejscowych i także szukają swoich szans. Uderzał Aguero, ale pewnie bramkarz.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Phil Foden.

2
1
1
1
1
47'

Aguero w wyśmienitej sytuacji. Powinno być 0:2, ale górą bramkarz. Wszystko zaczęło się w Wado... tzn. od błędu Iborry.

4
2
2
2
5
46'

Wracamy do piłkarskich emocji!

1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
43'

Mahrez dośrodkował z lewej strony, piłka odbiła się od rywala i na róg wybił ją bramkarz.

1
1
42'

Otwarta końcówka meczu, akcja za akcję. Jednak brakuje celnych uderzeń.

39'

Niewielkie zamieszanie pod bramką gości. Sędzia przerwał grę. Powód? Spalony.

1
36'

Manchester City na połowie Leicester, goście jednak nie kwapią się do frontalnego ataku.

2
33'

Iheanacho zdecydował się na strzał z ok. 20 metrów, niecelny.

29'

Manchester City długo rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy.

1
25'

Goście trochę ostrożniej. To reakcja na kilka udanych akcja Leicester.

1
1
21'

W końcu gospodarze, sprzed pola karnego uderzył Gray. Piłka odbiła się od rywala i leciała do bramki. Jednak Muric zdołał końcami palców wybić ją na róg!

1
18'

Riyad Mahrez uderzał z woleja z ok. sześciu metrów, ale przestrzelił!

3
17'

Leicester wciąż śnięte, Manchester City żwawszy i wiedzący czego chce.

4
2
14'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Nicolas Otamendi. Pierwszy celny strzał i od razu gol. Przed polem karnym piłkę otrzymał De Bruyne, zwodami "zakręcił" rywalami i huknął z ok. 21 metrów. Bramkarz nie był w stanie obronić. 0:1!

25
17
8
4
6
12'

Goście pod polem karnym gospodarzy, ale nie potrafią znaleźć dziury w defensywie Leicester.

5
6
1
2
1
9'

Cały czas przeważa Manchester City, ale wciąż bez okazji bramkowych.

1
1
1
5'

Typowo angielska pogoda. Pada, murawa jest śliska, ale nie grząska. A na niej nieznaczna przewaga gości.

2
2
1
1
1
2'

Pierwsza groźna akcja Leicester. Lewą stroną ruszył Gray, ale dogranie wybił obrońca.