2
2
2
88'

Składna akcja Anglików zakończona strzałem Rashforda. Dobrze w bramce gości Iliew!

1
1
87'

Częściej przy piłce znajdują się Anglicy, Bułgarzy jednak również starają się zagrozić w końcówce gospodarzom.

1
83'

Bułgaria. Schodzi: Galin Iwanow. Wchodzi: Daniel Mladenow.

2
80'

Na dużym luzie grają Anglicy, gospodarze nie rzucają wszystkich sił do ataku. Bułgarzy bez nadziei na cokolwiek.

2
1
1
1
1
76'

Bułgarzy mogli uratować honoro. Okazję na gola miał Popow, jednak piłkę na rzut rożny zdołał sparować Pickford!

1
73'

Gol! Strzelił Harry Kane. Kane zdobył swojego trzeciego gola w meczu, drugiego z rzutu karnego. Anglia prowadzi już 4:0!

16
6
3
2
3
73'

Kolejny rzut karny dla Anglii! Faulował Dimitrow.

3
1
2
2
1
71'

Anglia. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Jadon Sancho.

68'

Wejście smoka mógł zaliczyć Mount. Rezerwowy jednak nie trafił w bramkę gości.

67'

Bułgaria. Schodzi: Marcelinho. Wchodzi: Kiril Despodow.

Kiril Despodow #11
Marcelinho #7
67'

Anglia. Schodzi: Jordan Henderson. Wchodzi: Mason Mount.

65'

Bułgaria. Schodzi: Nikolay Bodurow. Wchodzi: Kristian Dimitrow.

Kristian Dimitrow #3
Nikolay Bodurow #5
61'

Dogranie do Rashforda, ten jednak nie doszedł do piłki. Zabrakło mu niewiele.

komentarz

Ten pan na pewno jest zadowolony z wyniku. My się cieszymy, że już nie gra, bo na Polaków mial patent.

1
1
58'

Bułgarzy na łopatkach. Goście marzą już o końcu meczu. Anglucy zresztą również. Oni swoją robotę zrobili w godzinę.

1
55'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Harry Kane. Do dwóch goli Kane dokłada asystę. Dogranie do Sterlinga, a ten nie miał problemów ze zdobyciem bramki. Już 3:0!

52'

Kolejna okazja Anglików. Po dograniu z rogu niecelnie uderzał Harry Maguire.

1
1
1
50'

Gol! Strzelił Harry Kane. Pewny strzał Kane'a i Anglia prowadzi z Bulgarią już 2:0!

8
6
1
1
49'

Rzut karny dla Anglii! Bodurow sfaulował Rashforda!

1
1
48'

Pickford popisał się kolejną świetną interwencją broniąc strzał głową Wandersona. Mógł być remis.