1
2
2
84'

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Asystował mu Jadon Sancho. Po chwili Anglicy przejęli piłkę. Rozegranie na lewo do Sancho, ten zagrał wzdłuż pola bramkowego, a Abraham przyłożył swoją wielką stopę i jest 7:0!

11
6
1
1
6
84'

Dośrodkowanie z lewej strony do Abrahama, ten jednak nie sięgnął piłki.

1
1
80'

Kolejne rozegranie piłki przez gospodarzy, sędzia przerwał grę. Piłka dla gości.

1
2
77'

Obraz gry nie ulega zmianie. Anglicy długo rozgrywają piłkę pod polem karnym gości. Czarnogórcy szans chcą szukać w nielicznych kontrach.

1
1
1
1
2
74'

Czarnogóra. Schodzi: Vladimir Jovović. Wchodzi: Aleksandar Boljević.

wchodzi Wchodzi
Aleksandar Boljević #21
schodzi Schodzi
1
70'

Anglia. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Joe Gomez.

69'

Anglicy spokojnie wymieniają podania na własnej połowie. Czarnogórcy mają indywidualności, ale zespoły nie.

1
1
2
1
66'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Aleksandar Sofranac. Rashford do Sancho, ten skiksował. Piłka dotarła do Mounta, który uderzył, a futbolówkę we własnej bramce umieścił Sofranac. 6:0!

7
6
4
3
5
65'

Czarnogóra. Schodzi: Vladimir Jovović. Wchodzi: Branislav Janković.

Branislav Janković #23
1
2
komentarz

62'

Do dośrodkowania z rogu doszedł Harry Maguire, strzał głową poszybował ponad poprzeczką.

1
59'

Atak pozycyjny Anglików. Wszystko jednak dzieje się w niezbyt szybkim tempie. Jednak kiedy gospodarze przyspieszą, to robi się niebezpiecznie.

1
57'

Anglia. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Tammy Abraham.

56'

Szybka akcja gospodarzy, strzelał Kane, bramkarz odbił piłkę, a do bramki dobił ją Mount. Jednak ze spalonego.

55'

Anglicy pozwalają rywalom rozgrywać piłkę. Gospdoarze mają nadzieję na skontrowanie gości. Piknikowa atmosfera, piknikowa gra.

1
52'

Anglicy nie atakują już z taką łatwością jak w 1. połowie. Kolejnej gole zapewne jednak jeszcze padną.

49'

Przerwa w  grze. W krtań uderzony został Beciraj.

1
1
1
47'

Pierwsza akcja Anglików, dośrodkował Ben Chilwell, wprost w ręce bramkarza.

46'

Wracamy do meczu!

1
1
1
1
46'

Czarnogóra. Schodzi: Risto Radunović. Wchodzi: Momcilo Raspopović.

Momcilo Raspopović #2
Risto Radunović #3
20:42

2
1
43'

Akcja Anglików zakończona minimalnie niecelnym strzałem Rashforda. Będzie rzut rożny.

5
2
2
40'

Kontra Czarnogóry, Beciraj sam na sam z bramkarzem, ale uderzył w Pickforda. Nadbiegający kolejny zawodnik gości skiksował, a powinien spokojnie trafić na 5:1.

1
1
1
2
3
37'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Alex Oxlade-Chamberlain. Dośrodkowanie z prawej strony, po raz kolejny tragicznie zachiwali się obrońcy gości. Piłkę przejął Kane i z kilku metrów pokonał bramkarza. 5:0!

36'

Akcja Anglików prawą stroną, dogranie do Mounta, piłkę jednak wybił obrońca.

1
35'

Na czas grają goście. W sumie nie ma się co dziwić. Też byśmy grali.

2
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Vesović. Zawodnik Legii powinien wylecieć z boiska, czołem uderzył Rashforda!

4
1
1
1
32'

Jeśli Anglicy uderzają piętą z pięciu metrów po podaniach rywali to o grze obrony gości wiemy wszystko. Szansę zmarnował Rashford.

1
20:42

1
1
1
30'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Trwa otłukiwanie gości. Po dośrodkowaniu z kilku metrów głową w bramkarza uderzył Maguire. Obrońcy stali, a piłka spadła pod nogi Rashforda. Ten ograł zwodem rywala i uderzył precyzyjnie do siatki. 4:0!

11
5
1
3
3
27'

Ależ się popisał! Kto? Pickford! Po dośrodkowaniiu Simić uderzył głową, a w bramce "miód, malina" pokazał się golkiper.

4
2
1
24'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Ben Chilwell. Jak na treningu. Dośrodkował Chilwell, a nadbiegający Kane mógł zjeść hot-doga, popić colą, odbić sobie i po chwili głową skierować piłkę do siatki. 3:0! Tysięczny mecz Anglików zapowiada się dla nich zacnie.

12
5
2
4
4
21'

Anglicy cały czas przeważają. Wygrana gospodarzy jest pewna, tylko w jakich rozmiarach?

2
1
2
2
18'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Ben Chilwell. Chilwell z rzutu wolnego dośrodkował na piąty metr, a Kane strzałem głową pokonał bramkarza. 2:0!

12
6
1
2
7
17'

Rashford do Alexa Oxlade-Chamberlaina, w sytuacji sam na sam górą jednak bramkarz!

15'

Szarżował Vesović, defensor był już niemal pod samą bramką, ale piłkę wybił mu obrońca.

13'

Kolejne zamieszanie pod bramką Czarnogórców. Jednak zabrakło uderzenia. Kane starał się strzelić, jednak skiksował.

1
1
2
1
2
11'

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain. Asystował mu Ben Chilwell. Kapitalne zagranie Chilwella na prawą stronę. Piłkę przepuścił obrońca, przejął ją w polu karnym Oxlade-Chamberlain i strzałem z dość ostrego kąta pokonał bramkarza. 1:0!

9'

Przyspieszyli grę Anglicy. Gospodarze chcą szybko objąć prowadzenie i wstawić szampany do lodówki.

1
2
6'

Mogło być 1:0. Kane uciekł w polu karnym obrońcy. Zagrywał wzdłuż pola bramkowego, piłkę jednak złapał Mijatović.

2
1
1
4'

Odpowiedź Anglików. Dośrodkowanie z prawej strony pewnie złapał bramkarz.

2
2
3'

Pierwszy rzut rożny dla Czarnogóry. Anglicy bez problemów wybili piłkę.