4
1
1
90+2'

Drużyna z Niemiec na połowie przeciwnika i stara się tam pozostać jak najdłużej. Matthias Ginter poczęstował Aleksandra Gutora uderzeniem zza pola karnego w środek bramki.

2
1
90'

Doliczone cztery minuty.

3
2
1
1
1
87'

Iwan Majewskij szukał miejsca do oddania uderzenia sprzed pola karnego reprezentacji Niemiec. Zaplątał się były pomocnik Zawiszy Bydgoszcz i pozwolił Niemcom na przechwycenie futbolówki.

3
3
1
85'

Spokojnie dogrywają mecz reprezentanci Niemiec. Ich zwycięstwo będzie zasłużone, choć postawa daleka od zachwycającej.

2
2
81'

Niemcy. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Leon Goretzka.

80'

Strata Białorusinów blisko pola karnego reprezentacji Niemiec. Manuel Neuer nie musiał tym razem interweniować, ponieważ poradzili sobie jego obrońcy.

2
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Szitow za ostry wślizg w nogi Nico Schulza.

Igor Szitow #4
Białoruś
3
1
76'

Niemcy. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Julian Brandt.

75'

Kolejny kocioł w polu bramkowym reprezentantów Białorusi. Nie ma piłki w sieci, rozpaczliwie interweniowali Aleksandr Gutor oraz jeden z jego obrońców.

1
1
1
74'

Szansa na trzeciego gola Niemców. Rzut wolny blisko linii pola karnego Białorusi. Leroy Sane trafił w przeciwnika, który podskoczył w murze, a futbolówka wyszła na korner.

2
1
1
1
73'

Tak dryblował w pierwszej połowie Manuel Neuer. Wciąż na zero bramkarz reprezentacji Niemiec.

3
4
1
71'

Niemcy. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Julian Draxler.

69'

Białoruś. Schodzi: Jurij Kowaliew. Wchodzi: Michaił Gordejczuk.

1
66'

Serge Gnabry mógł zadać trzeci cios gospodarzom. Sytuacyjne uderzenie z bliska ponad bramką Aleksandra Gutora.

1
1
1
2
65'

Gra na utrzymanie ćwiczona przez ponad godzinę. Niemcy mają jednak coraz więcej miejsca między biegającymi za piłką gospodarzami.

2
2
63'

Białoruś. Schodzi: Denis Łaptiew. Wchodzi: Maksim Skawysz.

Denis Łaptiew #9
1
1
1
62'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Matthias Ginter.

Druga bramka prawdopodobnie przesądza, że komplet punktów zgarnie reprezentacja Niemiec. Sprytnie rozegrana akcja zakończyła się uderzeniem Marco Reusa na 2:0 w sytuacji sam na sam z Aleksandrem Gutorem.

22
13
1
4
1
60'

Manuel Neuer wybiegł daleko poza własne pole karne, żeby sprzątnąć piłkę po długim podaniu.

2
2
59'

Kolejna akcja pozycyjna reprezentacji Niemiec. Każda minuta, kiedy jest w posiadaniu piłki, to minuta mniej Białorusi.

2
2
1
2
57'

Białoruś. Schodzi: Walerij Gromyko. Wchodzi: Mikita Korzun.

Walerij Gromyko #10
1
54'

Nadal blisko 70 procent posiadania piłki po stronie reprezentacji Niemiec. Jej ostatnia akcja zakończyła się nieudanym uderzeniem Lukasa Klostermanna.

3
3
1
52'

Matthias Ginter sfaulował próbującego rozpędzić się Jurija Kowaliewa.

1
3
50'

Nieudane zagranie w szesnastkę Białorusi. Aleksandr Gutor nie miał problemu z wyjaśnieniem sytuacji.

2
1
48'

Podanie do Leroya Sane w pole karne. Autor dotychczas jedynego gola przełożył sobie piłkę na prawą stopę i strzelił po ziemi. Futbolówka przetoczyła się po nodze Białorusina poza boisko.