4
1
1
88'

Ależ nerwy. Irlandia stara się atakować niemal całym zespołem, Dania chce kraść cenne sekundy. Ile doliczył sędzia? To najważniejsze pytanie.

4
1
2
1
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matt Doherty. Asystował mu Enda Stevens. Mamy remis! Piłkę przed bramką otrzymał Doherty i głową wpakował do siatki. 1:1! Irlandia do awansu potrzebuje jeszcze jednego gola.

24
17
8
3
3
84'
ZMIANA
83'

Strzał McCleana obronił Schmeichel. Irlandia jeszcze wierzy.

1
1
82'
ZMIANA

Irlandia. Schodzi: Glenn Whelan. Wchodzi: Sean Maguire.

81'

McGoldrick uderzał głową, jednak gola nie ma. Dania coraz bliżej awansu.

2
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał James McClean.

75'

Irlandczycy chcą zaatakować, ale atak pozycyjny w poniedziałek nie jest ich mocną stroną. Mają zaledwie kwadrans, aby zdobyć dwa gole.

1
1
3
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Martin Braithwaite. Asystował mu Henrik Daalsgard. To jest ten moment! Dania oszalała, a gospodarze płaczą. Daalsgard w pole karne do Braithwaite'a, a ten wpakował piłkę do siatki z pięciu metrów. W tej sytuacji więcej powinien zrobić bramkarz, który nie wyszedł do piłki. 0:1!

71'

Coraz mniej czasu mają Irlandczycy. Dania wciąż pewnie rozbija ataki gospdoarzy.

1
2
67'

David McGoldrick zdecydował się na uderzenie. Piłka jednak poszybowała ponad bramką Schmeichela.