1
1
1
89'

W końcu pokazali się w ofensywie gospodarze. Uderzał Zerafa, Kepa dobrze interweniował.

1
1
86'

Groźny strzał oddał Canales, piłka minęła bramkę Maltańczyków.

3
1
1
1
85'
ZMIANA

Malta. Schodzi: Jonathan Caruana. Wchodzi: Karl Micallef.

1
83'

Końcowe minuty. Hiszpanie długo rozgrywają swoje akcje, gospodarze zadowoleni, że przegrywają z dużo wyżej notowanym rywalem tylko 0:2.

2
3
80'

Zagranie do Navasa, który znalazł się na spalonym.

1
78'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Rodrigo.

Rodrigo #9
3
4
1
77'

Z dystansu uderzał Ramos, Bonello świetnie zachował się w bramce.

2
1
1
1
komentarz

75'

Gospodarze starali się ruszyć do ataku, dogranie do Mifsuda, który był na spalonym.

3
1
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Jesus Navas. Z prawej strony pola karnego precyzyjnie dośrodkował rezerwowy Navas, Morata nie miał problemu z wbiciem piłki do bramki głową z czterech metrów. 0:2!

10
7
3
4
4
72'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Corbolan.

1
72'

Malta nie jest w stanie zagrozić Hiszpanom. Kepa Arrizabalaga nudzi się w bramce. Golkiper nie był zmuszony do interwencji.

2
1
1
1
1
69'
ZMIANA

Malta. Schodzi: John Mintoff. Wchodzi: Michael Mifsud.

1
68'

Hiszpanie mecz chcą wygrać jak najmniejszym nakładem sił. 1:0 z Maltą nie wygląda zbyt ekskluzywnie.

1
1
1
65'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Jesus Navas.

65'

Gaya uderzył, wydawało się, że piłka znajdzie drogę do bramki. Tak się jednak nie stało. Hiszpania wciąż prowadzi 1:0.

1
1
62'

Seria rzutów rożnych dla gości, bez efektu w postaci zagrożenia.

1
1
1
1
59'

Sergi Roberto odnalazł w polu karnym Asensio. Napastnik w dobrej sytuacji uderzył w bramkarza.

1
komentarz

1
1
56'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Iker Muniain.

54'

Ramos uderzał, piłka trafiła w Borga. Szczęście mieli Maltańczycy.

1
2
51'

Goście konsekwentnie, długo rozgrywają piłkę. Gospodarze zmuszeni do biegania, może to się na nich odbić w końcówce meczu.

1
49'

Hiszpanie nie kwapią się do szybszego ataku. Niewiele dzieje się na boisku.

2
2
46'

2. połowa rozpoczęta!

3
3
1
2
1
44'

Na uderzenie zdecydował się Hermoso, piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę Malty.

1
42'

Rodri dośrodkował z rzutu wolnego, uderzał Morata. Bonello obronił strzał.

1
1
40'

Z rzutu wolnego uderzał Asensio, piłka poszybowała ponad bramką.

2
1
38'

Cały czas spokojne rozgrywanie akcji przez Hiszpanów. Goście chcą zmęczyć gospodarzy, a później wyprowadzać ciosy.

1
1
1
1
35'

Hiszpania prowadzi i kontroluje przebieg wydarzeń na boisku. Malta nie potrafi zagrozić gościom.

2
2
2
2
2
32'

Hiszpanie idą za ciosem. Strzelal Saul Niguez, piłka minęła bramkę.

2
1
1
1
2
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Mario Hermoso. Kwestią czasu był gol dla gości. Hermoso dograł do Moraty, który poradził sobie z obrońcą i trafił do bramki. Napastnik przyjął piłkę 15 metrów od bramki, ruszył z futbolówkę i z boku pola bramkowego trafił do bramki na 0:1!

30
12
9
9
9
30'

Bonello kapitalnie w bramce! Golkiper obronił strzał Moraty!

5
5
2
2
2
26'

Sergi Roberto dogrywał do Moraty. Sędzia przerwał grę. Hiszpan był na spalonym.

7
4
4
4
4
23'

Malta cały czas, bez większych problemów, odpiera ataki rywala. Hiszpanie nie angażują w atak wszystkich sił. Tempo akcji wciąż jest wolne.

2
2
3
4
7
20'

Jedna z nielicznych akcji Malty. Sędzia przerwał grę, dopatrując się spalonego.

9
4
2
2
4
18'

Asensio wyłożył piłkę, a Sergi Roberto odegrał do Saula, który w dobrej sytuacji przestrzelił!

1
2
5
2
4
16'

Do uderzenia doszedł Saul Niguez, piłka minęła słupek bramki gospodarzy.

4
6
2
2
4
14'

Goście nie narzucają zbyt wysokiego tempa, jakby pewni tego, że gole w końcu padną.

8
7
6
4
4
11'

W dobrej sytuacji znalazł się Canales, strzał trafił w rywala. Cały czas przeważają, co nie dziwi, Hiszpanie.

6
3
3
4
4
7'

Malta jak na razie skutecznie rozbija ataki Hiszpanów. Goście dążą do objęcia prowadzenia.

5
6
4
3
4
4'

Od początku przeważa Hiszpania. Strzelał Ramos, ale niecelnie.