2
90+2'

Kolejna okazja gospodarzy, strzał Grigore, górą ponownie bramkarz gości!

90+2'

Puscas powinien doprowadzić do wyrównania, ale w bramce kapitalnie zachował się Kepa!

1
1
90+2'

Hagi dogrywał z rzutu wolnego, jeden z obrońców wybił piłkę.

90'

Jeszcze 4 minuty emocji przed nami.

89'

Rumuni grają w przewadze, mimo tego Hiszpanie w końcówce nie pozwalają im na zbyt wiele.

2
1
1
87'

Na bramkę Rumunów uderzał Sarabia, Hiszpan nie trafił jednak w bramkę gospodarzy.

84'

Hiszpania. Schodzi: Paco Alcacer. Wchodzi: Mario Hermoso.

84'

Hiszpanie starają się oddalać grę od własnej bramki, sami szukając trzeciej bramki.

81'

Hagi uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

2
1
1
79'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Diego Llorente. Hiszpan wyrzucony z boiska za faul taktyczny na Puscasu! Sędzia podyktował rzut wolny, ale wydaje się, że przewinienie miało miejsce na linii pola karnego.

9
4
1
1
2
76'
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Saul Niguez.

1
1
74'

Do dośrodkowania z rzutu rożnego doszedł Saul Niguez, piłka po uderzeniu Hiszpana minęła bramkę.

71'

Rumunia. Schodzi: Ciprian Deac. Wchodzi: Alexandru Maxim.

71'

Dwa uderzenia Paco, pierwszy zablokował obrońca. Po chwili napastnik strzelił niecelnie. Wciąż tylko jednobramkowa przewaga Hiszpanów.

1
68'

W końcu zaatakowali Hiszpanie. Strzał Rodrigo zablokował obrońca.

1
65'

Hagi dośrodkował z rzutu rożnego, do piłki doszedł Puscas, ale nie trafił w bramkę.

1
komentarz

Hagi junior będzie lepszy od swojego ojca? Poprzeczka jest zawieszona wysoko, ale Ianis już przekonuje, że powołania nie otrzymał na kredyt.

1
63'

Rumunia. Schodzi: Nicolae Stanciu. Wchodzi: Ianis Hagi.

62'

Hiszpanie byli już pewni trzech punktów, małe rozluźnienie kosztowało ich jak na razie utratę większego spokoju.

1
2
1
59'

Gol! Strzelił Florin Andone. Asystował mu George Puscas. Rumuni wracają do gry. Aleź wejście miał Andone, rezerwowy uderzeniem głową wykończył dogranie Puscasa. Hiszpania prowadzi już tylko 2:1!

8
5
1
1
2
56'

Rumunia. Schodzi: Claudiu Keseru. Wchodzi: Florin Andone.

54'

Fabian Ruiz poczuł moc, strzelił, ale obok słupka.

1
1
1
53'

Strzelał Navas, piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę gospodarzy.

1
50'

Jeśli Rumuni mieli na 2. połowę swój plan to dość szybko runął. Do końca meczu daleko, ale tutaj trudno wierzyć w odwrócenie się losów potyczki.

2
47'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Jordi Alba. Mocny początek w wykonaniu Hiszpanów. Alba wyłożył piłkę Alcacerowi, a ten spokojnie umieścił ją w bramce Rumunów. 0:2!