90+4'

Jeszcze jeden strzał Francuzów. Uderzał Varane, nie trafił jednak w bramkę.

2
90+1'

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder. W polu karnym piłka spadła pod nogi Be Yeddera, który pewnym strzałem prawdopodobnie ustalił wynik spotkania. 3:0!

6
4
2
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
89'

Piłkarze już się oszczędzają. W meczu od dawna jest już wszystko jasne.

1
86'

Andora. Schodzi: Marcio Vieira. Wchodzi: Sergi Moreno.

85'

Francja. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Nabil Fekir.

82'

Szuka swojego premierowego trafienia w meczu Griezmann. Kolejny strzał Francuza zdołał obronić Gomes!

2
1
1
79'

Andora. Schodzi: Ludovic Clemente. Wchodzi: Jordi Rubio.

wchodzi Wchodzi
Jordi Rubio #23
schodzi Schodzi
79'

Po raz pierwszy pokazał się Wissam Ben Yedder, uderzenie rezerwowego minęło bramkę Andory.

1
1
1
78'

Gospodarze wymieniają sporo podań, goście niewiele potrafią zdziałać.

75'

Kwadrans do końca. Francja wciąż w ataku. Uderzał Antoine Griezmann, piłka minęła bramkę gości.

1
70'

Po raz drugi w meczu piłka trafiła w poprzeczką. Strzelał Coman, który chwilę wcześniej przejął futbolówkę.

69'

Andora. Schodzi: Cristian Martinez. Wchodzi: Jordi Alaez.

Cristian Martinez #2
69'

Kolejna próba gospodarzy. Strzelał Tolisso, piłka minęła cel.

68'

Do dośrodkowania z rzutu wolnego w polu karnym doszedl Sissoko, piłka po uderzeniu trafiła w poprzeczkę!

2
1
65'

Po raz pierwszy Andora zagroziła mistrzom świata. Po dośrodkowaniu z rogu niecelnie strzelał Vales.

1
64'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła pod nogi Tolisso, którego strzał minął bramkę Andory.

63'

Francja. Schodzi: Jonathan Ikone. Wchodzi: Thomas Lemar.

60'

Do uderzenia głową doszedł Giroud, po raz kolejny dobrze w bramce zachował się Gomes.

58'

Francuzi nie forsują tempa meczu. Prowadzą 2:0, rywale nie potrafią im zagrozić.

1
1
komentarz

Olivier Giroud potrafi zdobywać gole. We wtorek do siatki jednak jeszcze nie trafił.

55'

Kolejna próba gospodarzy. Uderzenie Giroud minęło bramkę Andory.

1
1
1
1
1
54'

Gomes uratował gości. Strzelał Coman, bramkarz popisał się kapitalną paradą.

52'

Gol! Strzelił Clement Lenglet. Asystował mu Antoine Griezmann. Z rzutu wolnego precyzyjnie dogrywał Griezmann, piłkę głową w bramce umieścił Lenglet. 2:0!

51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Chus Rubio.

49'

Do uderzenia doszedł Tolisso, po raz kolejny dobrą interwencją popisał się Gomes.

1
48'

Nic nie zmieniło się po przerwie. Wciąż w ataku Francja, Andora nie potrafi przedostać się pod bramkę mistrzów świata.

1
46'

Gramy po przerwie.

42'

Do dośrodkowania doszedł Griezmann, uderzenie głową minęło bramkę.

1
1
40'

Po dograniu z rzutu rożnego niecelnie uderzył Digne.

39'

Uderzał Varane, Gomes popisał się świetną interwencją wybijając piłkę na rzut rożny.

38'

Cały czas szukają drugiego gola Francuzi, jednak gospodarze nie forsują zbyt wysokie tempa. Bramki i tak w końcu padną.

1
35'

Lloris w meczu wciąż bez interwencji. Bramkarz Francuzów mógłby wyjść na zakupy i nikt by tego nawet nie zauważył.

1
20:10

Kingsley Coman jest jednym z silnych punktów reprezentacji Francji.

1
1
1
1
1
31'

Kolejna okazja Francuzów. Strzał Comana, piłka poszybowała ponad bramką gości.

28'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Antoine Griezmann! Gomez wyczuł intencje strzelca i obronił! Francuz uderzył piłkę mocno, ale w zasiegu rąk bramkarza. Wciąż gospodarze prowadzą tylko 1:0.

3
6
3
4
5
28'

Rzut karny dla Francuzów! Faulował Moises San Nicolas, który złapał za koszulkę Griezmanna.

1
1
27'

Strzelał Giroud, Gomes dobrze zachował się w bramce gości.

1
1
1
1
24'

Po dograniu z rogu uderzał Varane. Piłka minęła bramkę w bezpiecznej odleglości.

21'

Po zdobyciu gola przez Francuzów obraz gry nie uległ zmianie. Cały czas w ataku gospodarze.

18'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Jonathan Ikone. Pierwsza groźniejsza akcja Francuzów zakończyła się golem. Ikone do Comana, który w sytuacji sam na sam pewnym strzałem pokonał bramkarza. 1:0!

16'

Niewiele ponad kwadrans za nami. W ataku cały czas Francuzi, ale mistrzowie świata jeszcze bez klarownej okazji bramkowej.

1
13'

Momentami zbyt pewni siebie są Francuzi. To powoduje, że gospodarze nie są do końca skoncentrowani.

10'

Kolejne dogranie z rogu Griezmanna i kolejny raz piłkę wybili obrońcy z Andory. Wciąż przeważa Francja. Kogoś to dziwi?

1
7'

Czekają na błąd rywala Francuzi. Goście jednak jak na razie nie mylą się. Przed momentem groźnie dogrywał z rzutu rożnego Griezmann, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki.

1
4'

Pierwszy rzut rożny dla Francuzów, ale bez zagrożenia. Dogrywał Griezmann, dobrze obrona gości.

3'

Od początku dominują Francuzi. Mistrzowie świata szybko chcą zdobyć gola. Andora schowana na własnej połowie.

20:10

Za moment gramy. Mamy nadzieję, że spiker hymnów tym razem nie pomyli.

20:10

Antoine Griezmann kilka bramek we wtorkowy wieczór może zdobyć.

2
20:10

Mecz poprowadzi Mykola Balakin (Ukraina).