Po dograniu z rzutu wolnego uderzał Griezmann, Francuz trafił jednak w obrońcę.

2
2
2
81'

Wissam Ben Yedder mógł podwyższyć prowadzenie Francuzów. Piłka poszybowała wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

2
2
2
2
2
81'
78'
78'

Ależ pecha mieli goście! Strzelał Matuidi, piłka zatrzymała się na słupku bramki Islandczyków!

2
2
2
2
2
76'

Niebezpiecznie pod bramką Francuzów, strzał Palssona był jednak niecelny.

2
2
2
2
2
71'

Po stracie gola aktywniejsi w ofensywie starają się być gospodarze. To otwiera Francuzom szansę do zamknięcia meczu.

2
2
2
2
2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Varane.

1
1
1
1
1
68'

Mogło być 0:2. Groźny strzał Griezmanna zdołał obronić Hannes Halldorsson.

1
1
1
1
1
66'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Pewny strzał Giroud i Francja objęła prowadzenie! 0:1!

5
5
4
9
23
64'

Rzut karny dla Francji! Ari Skulason sfaulowal Griezmanna!

3
1
1
4
7
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Runar Mar Sigurjonsson.

60'

Ładna akcja Sigurdssona, strzał jednak dużo gorszy. Piłka poszybowała ponad bramką mistrzów świata.

1
1
1
1
1
57'

Z rzutu wolnego dogrywał Giroud, piłkę otrzymał Griezmann. Strzał był jednak niecelny. Francuzi szukają premierowego trafienia.

1
1
1
1
2
54'

Dwie próby Francuzów, jednak strzały Griezmanna i Giroud były niecelne. Mistrzowie świata uzyskali przewagę.

1
1
1
1
1
komentarz

Może błysk geniuszu Kingsley Comana da wygraną Francuzom?

1
1
1
1
1
53'

Do dośrodkowania z rzutu rożnego doszedł Lucas Digne, strzał Francuza był jednak niecelny.

1
1
1
1
2
51'

Wyrównana walka po zmianie stron. Żadna z drużyn nie kwapi się do zdecydowanego ataku.

1
1
1
1
1
48'

Wydawało się, że Francuzi zdecydowanie ruszą na rywala. Tak się jednak póki co nie dzieje.

1
3
1
1
46'

20:26

Olivier Giroud po przerwie przypomni sobie jak się strzela gole?

1
2
1
4
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
3
43'

Żółtą kartkę otrzymał Ragnar Sigurdsson.

1
1
1
1
1
43'

A teraz szansę miał Coman. Francuz uderzał z pola karnego, jednak przestrzelił!

1
1
1
1
1
42'

W końcu z dobrej strony pokazał się Antoine Griezmann. Mocny strzał Francuza kapitalnie wybronił bramkarz!

1
1
1
1
1
40'

Zepchnięci do defensywy Islandczycy, ale Francuzi poza seryjnie wykonywanymi stałymi fragmentami gry nie potrafią zagrozić gospodarzom.

1
1
1
1
1
37'

Seria rzutów rożnych dla Francuzów, jednak Islandczycy potrafią wyjść cało z opresji.

1
1
1
1
1
34'

Zagranie do Giroud, napastnik gości jednak na spalonym.

1
1
1
1
1
32'

Po dograniu z rzutu rożnego niecelnie uderzył Bjarnason. Uaktywnili się gospodarze.

1
1
1
1
1
30'

Pierwsza okazja Islandczyków. Jon Bodvarsson znalazł się w dobrej sytuacji, jednak uderzył zbyt słabo i nie zaskoczył bramkarza Francji.

1
1
1
1
1
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Olivier Giroud.

1
1
1
1
1
27'

Groźnie mogło być pod bramką gospodarzy. Z rzutu wolnego uderzał Antoine Griezmann, ale źle i niecelnie.

1
1
1
1
1
24'

Można śmiało stwierdzić, że początek meczu piłkarze przespali. Jedno, do tego niecelne, uderzenie. Niewiele dzieje się w meczu.

2
3
1
21'

Akcja Comana, jednak zawodnik Bayernu wywalczył tylko rzut rożny. Wciąż czekamy na większe emocje.

1
1
1
1
1
18'

Trochę odważniej starają się grać gospodarze. Nikt jednak nie chce zbytnio otwierać się przed rywalem.

1
1
1
1
1
13'

Dość wolne tempo gry. Francuzi wciąż nie potrafią znaleźć sposobu na zaskoczenie rywala.

1
1
1
1
1
10'

Utrzymuje się przewaga Francuzów. Goście jednak jeszcze bez dobrej okazji na objęcie prowadzenia.

1
1
1
1
1
7'

Od początku więcej z gry mają mistrzowie świata. Islandczycy spokojnie czekają możliwość skontrowania Francuzów.

1
1
1
1
1
4'

Pierwszy rzut rożny dla Francji. Dogrywał Antoine GriezmannRaphael Varane uderzył niecelnie.