3
5
4
85'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Brazylijczyk uderzył w dolny róg. Aitor o mały włos nie obronił tego strzału, ale piłka wylądowała w siatce.

64
21
6
7
18
84'

Będzie rzut karny! Coke faulował Denisa Suareza.

32
20
6
4
6
81'

Levante nie odpuszcza. Dośrodkowanie z prawej strony, ale Mayorala w ostatniej chwili uprzedził Murillo i będzie rzut rożny.

10
2
3
3
4
77'

Dembele złapany na spalonym.

2
2
1
2
11
75'

Levante. Schodzi: Ruben Rochina. Wchodzi: Cheick Doukoure.

1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets za faul na Jasonie.

3
2
2
2
8
72'

Dembele urwał się na lewej stronie. Bardzo szybko wbiegł w pole karne, ale rywal nie zasnął, kiedy Francuz próbował obrócić się z piłką. Sytuację uratował Aitor, który złapał w tym momencie piłkę.

5
5
3
11
16
69'

Levante. Schodzi: Chema. Wchodzi: Jason.

1
67'

Barcelona. Schodzi: Malcom. Wchodzi: Denis Suarez.

4
5
3
3
2
66'

Coutinho wszedł z piłką w pole karne. Brazylijczyk upadł, ale sędzia nie przyznaje rzutu karnego.

2
3
2
8
9
64'

To mogło być 3:0! Mayoral dograł prostopadle do Moralesa, a ten nie pokonał Cillessena, który popisał się przytomną interwencją.

9
4
7
5
13
62'

Levante. Schodzi: Emmanuel Boateng. Wchodzi: Jose Luis Morales.

2
57'

Boateng dostał podanie prostopadłe i próbował uciec na czystą pozycję. Zatrzymał go Murillo i nici z kolejnego groźnego ataku.

1
2
2
1
1
55'

Simon zszedł z piłką do środka i oddał mocny strzał z dystansu. Cillessen broni, ale po drodze naraził się na kontakt z Boatengiem.

3
1
3
2
5
54'

Dembele uciekł na lewej stronie i wycofał do Vidala. Chilijczyk próbował podać na prawą stronę, ale jego dogranie przecięli obrońcy.

2
1
2
5
3
54'

Znowu Mayoral. Napastnik kolejny raz urwał się obrońcom. Tym razem oddał płaski strzał na bramkę, który zatrzymał Cillessen.

6
6
3
1
5
52'

Próba Coutinho w dystansu. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

8
2
2
2
4
49'

Żółtą kartkę otrzymał Erick Cabaco za faul na Dembele.

2
47'

Boateng zapędził się na lewej stronie i sfaulował Murillo.

2
1
1
1
2
46'

Barcelona. Schodzi: Juan Miranda. Wchodzi: Sergi Roberto.

Juan Miranda #27
10
3
2
1
2
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Levante.

3
1
1
1
2
45+'

Cillessen leży na murawie. Bramkarz musiał zderzyć się z Postigo, bo ten również nie może podnieść się z boiska.

2
2
5
2
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
2
5
2
4
45'

To powinna być bramka! Dembele dośrodkował z prawej strony do Malcoma. Brazylijczyk ratował się wślizgiem, ale nie zdążył do piłki.

5
4
3
12
9
44'

Okazja Levante! Cabaco wycofał piłkę do Mayorala, a ten oddał strzał z woleja. Piłka zeszła napastnikowi i nie zdążył oddać celnego strzału.

1
3
2
2
5
43'

Żółtą kartkę otrzymał Chumi za faul na Boatengu. Napastnik wychodził na czystą pozycję. Minął obrońcę zwodem.

21:06

Żółtą kartkę otrzymał Sanjin Prcić za faul na Vidalu.

5
4
1
1
3
40'

Levante wdarło się w pole karne Barcelony. Mayoral dał sobie odebrać piłkę, ale ta po chwili wróciła do niego. Napastnik oddał strzał z dość ostrego kąta. Z problemami broni Cillessen.

5
5
1
1
7
40'

Żółtą kartkę otrzymał Carles Alena za faul na Campani.

1
1
2
4
3
38'

Coutinho uwolnił na lewej stronie Dembele. Francuz nie miał najlepszej okazji do strzału i zdecydował się na dośrodkowanie. Piłkę wybija Aitor.

2
2
1
3
4
36'

Malcom urwał się na prawej stronie i w ostatnim momencie próbował dograć do Dembele. Strzał Francuza z kilku metrów został zablokowany przez obrońców. Chwilę po tym Barcelona ratowała się dośrodkowaniem, ale je również powstrzymali rywale.

4
1
2
3
5
34'

Semedo oszukał rywala, wywalczył pozycję do dośrodkowania, ale jego podanie wybija rywal.

1
1
1
2
4
33'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego. Barcelona szybko wybija piłkę z własnego pola karnego.

7
3
2
1
1
32'

Simon urwał się Semedo na prawej stronie. Obrońca w ostatniej chwili wybija na rzut rożny.

3
27'

Kontrowersyjna decyzja arbitra. Coke wyciął Mirandę, ale zdaniem sędziego nie było faulu.

2
2
3
3
9
24'

Boateng leży na murawie. Napastnik Levante chciał pobiec do piłki, ale zderzył się od Busquetsa. Musi na chwilę zejść z boiska.

4
4
3
1
1
23'

Carles Alena pokusił się o strzał z dystansu. Piłka szła nisko i Aitor nie miał większych problemów, by obronić.

1
1
1
1
3
22'

Żółtą kartkę otrzymał Jeison Murillo za faul na Mayoralu.

1
1
2
5
5
21'

Kolejny popis Aitora! Malcom urwał się obrońcom i niemal od linii wyznaczającej połowę boiska biegł na bramkarza. Stanął oko w oko, ale jego rywal wyśmienicie broni.

3
3
2
7
14
20'

Dembele wziął sprawy w swoje ręce. Francuz długo holował piłkę i znalazł się z nią na prawej stronie pola karnego. Oddał strzał w kierunku dalszego słupka, ale broni Aitor! Żadnego z kolegów nie było na miejscu, by zamknąć akcję.

7
4
4
7
7
18'

Gol! Strzelił Borja Mayoral.

Strata Mirandy. Boateng wypuścił Mayorala w polu karnym. Piłkarz wypożyczony z Realu Madryt uciekł na prawą stronę i strzelił na dalszy słupek. 2:0 dla Levante!

45
14
12
21
25
17'

Blaugrana mogła wyrównać. Coutinho nieźle rozegrał piłkę z Malcomem. Były zawodnik Bordeaux odegrał piętą, a jego kolega wyszedł na czystą pozycję. Sędzia przerwał grę. Coutinho na spalonym.

2
1
2
3
3
14'

Barcelona od razu dośrodkowała w pole karne. Vidal próbował uderzyć głową, ale dał się złapać na spalonym.

1
1
2
4
6
14'

Barcelona szykowała groźny atak. Faul taktyczny Rubena Rochiny.

1
3
3
1
1
12'

Levante jest w gazie! Coke efektownie minął Mirandę na lewej stronie i wbiegł w pole karne. Po dośrodkowaniu zawodnika zagotowało się w polu karnym. Boateng uderzył, ale Cillessen wykazuje się refleksem!

11
2
4
3
5
10'

Prosty błąd Ericka Cabaco. Strzelec pierwszej bramki traci piłkę na swojej połowie, mimo że nie był naciskany. Barcelona ma wrzut z autu.

3
5
2
1
1
9'

Arturo Vidal poluje na rywali. Najpierw sprokurował rzut wolny, po którym padła bramka. Teraz faulował kolejnego rywala. Wciąż bez kartki.

2
1
1
1
2
6'

Levante chce iść za ciosem. Barcelona ma poważne problemy i szybko traci piłkę. Emmanuel Boateng uciekł obrońcom i z lewej strony pola karnego chciał uderzyć na dalszy słupek. Broni Cillessen!

13
7
5
7
9
4'

Gol! Strzelił Erick Cabaco. Asystował mu Ruben Rochina.

Zabójcze wykończenie rzutu wolnego. Ruben Rochina dośrodkował z lewej strony, a Erick Cabaco wyskoczył najwyżej i z kilku metrów uderzył głową. Barcelona w opałach. 1:0 dla Levante.

30
3'

I mamy faul. Levante będzie mogło dośrodkować piłkę w pole karne rywali.

2
1
5
3
4
3'

Ruben Rochina walczył z Nelsonem Semedo w okolicach lewego narożnika boiska. Z tego starcia zwycięsko wyszedł obrońca Barcelony.

6
5
1
1
1
1'

Dużo niedokładności w grze Barcelony w pierwszych minutach. Już trzy podania okazały się niecelne. Levante naciska.