Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

7
6
6
90'

Szansa na zdobycie prowadzenia strzałem z rzutu wolnego. Sędzia gwizdnął po przewinieniu na Lionelu Messim. Argentyńczyk oczywiście wziął na siebie odpowiedzialność, tyle że wykonał stały fragment źle. Dwukrotnie ustrzelił zawodnika stojącego w murze.

12
10
10
16
30
88'

Żółtą kartkę otrzymał Nelson Semedo za faul na Houssemie Aouarze.

FC Barcelona
16
9
9
15
24
87'

Lionel Messi napędza ataki zespołu z Katalonii do ostatnich minut spotkania. Po jego wstrzeleniu futbolówka trafiła w Luisa Suareza, któremu nie udało się tak zareagować, żeby skierować ją do sieci.

11
8
3
10
13
86'

Anthony Lopes już dostatecznie rozgrzany przez przyjezdnych. Tym razem bramkarz Olympique Lyon poradził sobie z uderzeniem Sergio Busquetsa. Piękna obrona! Środkowy pomocnik próbował pokonać golkipera technicznym strzałem po podaniu Lionela Messiego.

18
5
8
3
12
84'

Ol. Lyon. Schodzi: Tanguy Ndombele. Wchodzi: Pape Cheikh.

2
83'

Jeszcze jednego zmiennika mogą wprowadzić obaj trenerzy i zanosi się na roszadę personalną w Olympique Lyon.

14
6
6
4
3
81'

Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Arturo Vidal.

23
12
6
4
4
80'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto za faul na Memphisie Depayu.

9
5
5
8
13
80'

Coraz mniej zaufania do swoich obrońców ma Anthony Lopes. Olympique Lyon w drugiej połowie nie toczy już wyrównanego pojedynku z przyjezdnymi. Marc-Andre ter Stegen ma zdecydowanie mniej pracy od swojego vis-a-vis.

14
5
3
3
2
78'

W ostatnim momencie Leo Dubois interweniował i nie pozwolił Lionelowi Messiemu na oddanie strzału w bramkę Olympique Lyon.

6
2
7
8
15
77'

Jak skierować tę piłkę do bramki?

3
16
7
4
5
76'

Kanonada! Philippe Coutinho trafił w bramkę Anthony'ego Lopesa, jednak nie zaskoczył doświadczonego golkipera. Dobra akcja wprowadzonego z ławki rezerwowych Brazylijczyka, ale zabrakło w niej wykończenia.

9
2
5
4
4
76'
14
5
7
5
4
74'

Anthony Lopes miał szczęście, że Luis Suarez nie oddał soczystego strzału po podaniu Jordiego Alby. Napastnik z Urugwaju cały czas szuka sposobu na przerwanie swojej wyjazdowej niemocy strzeleckiej w Lidze Mistrzów.

7
2
3
1
73'

Przerwa w grze była spowodowana problemami mięśniowymi zawodnika z Lyonu.

13
6
5
5
2
71'

FC Barcelona chce mocno przybliżyć się do awansu już we wtorek. Suną kolejne ataki na bramkę podopiecznych Bruno Genesio. Luis Suarez spudłował z woleja po podaniu Jordiego Alby. Już blisko 20 strzałów Dumy Katalonii.

24
8
2
1
5
70'

Już po wejściu Brazylijczyka na boisko zagotowało się w polu karnym Olympique Lyon. Inny południowiec Lionel Messi szturmował bramkę Francuzów. Jego próba przelobowania Anthony'ego Lopesa miała zbyt duży rozmach i piłka poleciała ponad bramką.

8
2
4
4
12
69'

Ol. Lyon. Schodzi: Bertrand Traore. Wchodzi: Lucas Tousart.

Lucas Tousart #28
11
3
6
4
1
68'
65'

Lionel Messi zdecydował się na rajd w pole karne Olympique Lyon. Anthony Lopes interweniował po strzale najlepszego snajpera przyjezdnych, a ewentualną dobitkę uniemożliwił Marcelo.

5
3
3
3
11
63'

Jason Denayer miał niespodziewanego rywala, ponieważ w pole karne zespołu z Lyonu pobiegł Gerard Pique. Środkowy obrońca Dumy Katalonii zwklekał za długo z oddaniem strzału i ułatwił interwencję swojemu przeciwnikowi.

4
5
5
1
8
61'

Marc-Andre ter Stegen nie zachował się idealnie na przedpolu, ale szczęśliwie dla niego nie było blisko żadnego przeciwnika, który mógłby wymierzyć karę za niepewne zachowanie.

6
7
10
5
2
60'

Już godzina walki w Lyonie. Publiczność nie zobaczyła gola, a piłkarzom pozostaje coraz mniej czasu na pokonanie bramkarza przeciwnika.

7
5
8
7
8
58'

Memphis Depay strzelił po raz drugi po przerwie i ponownie piłka nie poszybowała w bramkę FC Barcelony. Tym razem mierzył z rzutu wolnego po przewinieniu Nelsona Semedo.

9
7
4
5
6
57'

Trwa walka o zdobycie przewagi przed rewanżem w Barcelonie.

11
4
5
2
3
55'

Przewaga w posiadaniu piłki zespołu z Katalonii. Gospodarze obserwują i starają się przeszkadzać w rozegraniu.

14
5
4
4
6
53'

Memphis Depay dostał podanie i miał dobrą szansę na oddanie strzału. Próba znanego z angielskich boisk zawodnika, ale nie musiał interweniować Marc-Andre ter Stegen. Pudło!

13
11
6
5
7
51'

Bertrand Traore wrócił w okolicę własnego pola karnego za Ousmene'm Dembele, ale nie znalazł innego sposobu na zatrzymanie dynamicznego zawodnika niż faul.

7
5
4
5
6
49'

Długie rozegranie Dumy Katalonii zakończyło się podaniem do Lionela Messiego, którego wzięli w kleszcze piłkarze w białych strojach i nie pozwolili na oddanie strzału.

6
5
4
4
7
48'

Nie ma tak huraganowego ataku na początku drugiej połowy jak pierwszej. Przemieszczają się piłkarze po boisku i szukają miejsca między defensorami przeciwnika.

8
3
6
6
7
46'

20:20

FC Barcelona oddała 12 strzałów, ale żadnego do bramki.

9
2
2
5
8
20:20

Olympique Lyon groźny, ale trafił tylko w poprzeczkę.

9
3
5
2
4
45'

Doliczona minuta.

11
4
6
3
5
45'

Dwa niecelne uderzenia na podsumowanie pierwszej połowy. Gospodarzy postraszył Ousmane Dembele, a przyjezdnych Martin Terrier. Nie trafili w bramkę, dlatego wynik nie ulegnie zmianie w pierwszej połowie.

2
3
3
7
6
42'

Leo Dubois dopadł do piłki dośrodkowanej w pole karne przedstawiciela Ligue 1 i ze stoickim spokojem odegrał ją klatką piersiową do własnego bramkarza. Anthony Lopes nie miał obok siebie przeciwnika, który mógłby utrudnić wykonanie chwytu.

5
10
3
1
1
41'

Ousmane Dembele dostał podanie od Luisa Suareza. Próbował jeszcze zrobić przewagę w bocznym sektorze dzięki dryblingowi, ale jeden z gospodarzy nie dał się oszukać.

10
9
5
10
11
38'

Lionel Messi próbował uruchomić podaniem Ousmane'a Dembele. Zrobił to odrobinę zbyt anemicznie, przez co piłka wylądowała w rękawicach Anthony'ego Lopesa.

10
2
1
10
12
36'

Chorągiewka sędziego w górze z powodu spalonego Luisa Suareza.

6
1
1
25
12
33'

Żółtą kartkę otrzymał Leo Dubois za faul w bocznym sektorze boiska.

Olympique Lyon
26
5
2
4
2
32'

Rzuty rożne po obu stronach boiska. Kiedy swoją szansę na zaskoczenie Marca-Andre ter Stegena mieli gospodarze nie udało im wykonać dobrego dośrodkowania.

9
13
3
3
2
30'

Odrobinę zwolnili piłkarze ofensywni. FC Barcelona oddała futbolówkę swojemu przeciwnikowi, przez co więcej pracy ma na przykład Gerard Pique.

12
9
13
9
23
27'

Zbyt głębokie dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne FC Barcelona. Skasował to Nelson Semedo i wybił piłkę poza boisko. Po chwili Sergi Roberto sprokurował rzut wolny na obrzeżach własnego pola karnego, z którego Olympique Lyon nie zrobił użytku.

15
8
5
2
7
24'

FC Barcelona w posiadaniu piłki. Akurat ostatnia akcja zespołu z Primera Division była nieudana. W bocznym sektorze boiska niewiele zdziałał Luis Suarez.

11
8
11
19
15
23'

Na razie interwencję wieczoru pokazał Marc-Andre ter Stegen. Jego konkurent po drugiej stronie boiska też już musiał pokazać kunszt.

18
10
6
1
21'

10 strzałów w 20 minut. W takim tempie piłkarze dobiją przed końcem tego spotkania do 45.

15
7
14
2
2
19'

Rajd Ousmane'a Dembele w pole karne Olympique Lyon. Poradził sobie z defensorem, ale nie z Anthonym Lopesem, który uratował całą drużynę Bruno Genesio przed stratą pierwszego gola! Rozczarowanie wymalowało się na twarzy młodego zawodnika FC Barcelona.

6
2
6
8
10
17'

Lionel Messi wymienił podania z Jordim Albą i zakończył ten atak strzałem nieznacznie ponad bramką Anthony'ego Lopesa. Rozregulowane celowniki przyjezdnych i to ratuje zawodników z Ligue 1.

10
5
7
15
17
15'

Poprawka Ivana Rakiticia nieznacznie obok bramki Olympique Lyon. Absolutnie nie próżnują piłkarze, którzy przejawiają ogromną chęć do atakowania.

25
8
10
11
7
14'

Lionel Messi wbiegł między obrońców z Francji. Był jeszcze jeden defensor, który ustawił się idealnie i zablokował strzał Argentyńczyka.

16
8
8
23
17
12'

Ousmane Dembele zgarnął piłkę wybitą zbyt krótko z pola karnego po wrzutce z rzutu wolnego. Chciał natychmiast pokonać strzałem Anthony'ego Lopesa, jednak faworyci na razie nie są precyzyjni.

7
4
6
17
4
11'

Dwa celne strzały Olympique Lyon. Są groźni gospodarze w początkowym kwadransie.

8
3
5
7
18
9'

Marc-Andre ter Stegen! Druga interwencja. Fenomenalna! Niemiec sparował uderzenie z dystansu Martina Terriera na poprzeczkę. Nie mógł długo rozkoszować się swoją obroną, ponieważ piłka wróciła w pole i bramkarz FC Barcelona musiał ją sprzątnąć sprzed nadbiegających gospodarzy.

24
29
13
8
11
7'

Rajd Ousmane'a Dembele na lewym skrzydle. Dośrodkowanie zablokowane i drużyna z Katalonii musiała zadowolić się rzutem rożnym.

24
8
7
10
5
5'

Ciekawie. Na uderzenia niecelne Ousmane'a Dembele oraz Lionela Messiego odpowiedział Houssem Aouar próbą w lustro bramki przyjezdnych. Musiał interweniować Marc-Andre ter Stegen i z małym trudem sparował on futbolówkę na korner.

28
12
4
8
5
4'

Za wykonanie rzutu wolnego z dogodnej pozycji zabrał się Lionel Messi. Deprymowany głośnymi gwizdami gwiazdor FC Barcelona strzelił ponad bramką gospodarzy.

15
9
13
25
16
3'

Żółtą kartkę otrzymał Houssem Aouar za faul na Lionelu Messim.

34
13
13
9
13
1'

Gospodarze w białych strojach z niebiesko-czerwonymi akcentami. Ich przeciwnicy na żółto i już w pierwszej minucie przeprowadzili oni atak zakończony strzałem Ousmane'a Dembele obok bramki Anthony'ego Lopesa.

23
11
6
7
8
20:20

Z powodu zderzenia w czasie rozgrzewki możliwa zmiana w składzie Olympique. Marcal może zagrać zamiast Mendy'ego.