3
4
3
89'

Spokojne rozgrywanie piłki, sędzia nie powinien doliczyć zbyt wielu minut do 2. połowy. Wszak od dawna wszystko jest już jasne.

4
3
2
2
2
85'

Końcowe minuty meczu. Arsenal nie chce już zrobić krzywdy rywalom, którzy już również marzą o końcu spotkania.

3
2
1
1
1
81'

BATE chce uratować honor, ale brakuje koncentracji. Dogranie do Dubajicia, który był na spalonym.

4
2
1
1
1
78'
75'

Z rzutu wolnego uderzał Pierre-Emerick Aubameyang. Szrebitsky nie dał się zaskoczyć.

2
2
2
2
2
71'

BATE Borysów. Schodzi: Maksim Skawysz. Wchodzi: Biojan Dubajić.

1
71'

Ładna akcja Arsenalu zakończona niecelnym strzałem Aubameyanga.

1
1
1
2
1
71'

Arsenal oszczędza siły, BATE nie jest w stanie zagrozić gospodarzom. Tutaj już jest wszystko jasne.

2
67'

Mogło być 3:0. Do piłki doszedł w polu karnym Mesut Oezil, ale uderzył niecelnie.

2
2
4
64'

BATE Borysów. Schodzi: Stanislaw Dragun. Wchodzi: Jewgienij Berezkin.

Jewgienij Berezkin #7
2
2
64'
60'

Gol! Strzelił Sokratis Papastathopoulos. Asystował mu Granit Xhaka. Kolejny rzut rożny i kolejny gol. Dośrodkował Xhaka, piłkę w bramce umieścił Sokratis. 3:0!

58'

BATE Borysów. Schodzi: Dmitri Baga. Wchodzi: Aleksandr Hleb.

Dmitri Baga #25
3
4
54'

Mocny strzał oddał Iwobi, Szrebitski sparował piłkę na róg.

2
50'

Odpowiedź Arsenalu. Strzelał Granit Xhaka, piłka minęła bramkę BATE.

2
2
49'

Piłkę w polu karnym Arsenalu otrzymał Skawysz, napastnik źle jednak uderzył. Cech zdołał obronić.

3
47'

Arsenal w ataku. Strzelał Monreal, piłka minęła bramkę BATE.

3
2
46'

Wracamy do meczu.

3
2
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
1
1
43'

Uderzał Pierre-Emerick Aubameyang, górą bramkarz.

3
3
3
1
42'

BATE już nie ma czego bronić. Do awansu Białorusinom potrzebnu jest gol. 2. połowa zapowiada się bardzo ciekawie.

5
2
3
2
1
39'

Gol! Strzelił Shkodran Mustafi. Asystował mu Granit Xhaka. Arsenal bliżej awansu! Dośrodkował z rogu Xhaka, a Mustafi głową trafił na 2:0!

20
10
4
7
4
38'

Uderzał Oezil, piłka ponownie poszybowała obok bramki BATE.

2
1
1
35'

Coraz bliżej przerwy. 1:0 dla Arsnalu oznacza, że możemy być świadkami dogrywki.

3
1
1
32'

Strzał Granita Xhaki, piłka minęła bramkę BATE.

3
1
30'

Dwie próby Pierre-Emericka Aubameyanga. Pierwszy strzał obronił Szrebitcki, kolejny był już niecelny.

1
1
3
29'

Arsenal wykonywał w meczu już kilka rzutów rożnych, jednak niewiele z tego wynika.

1
1
2
4
1
27'

Spokojniejszy fragment meczu. Arsenal częściej przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

1
1
1
1
3
23'

BATE czujne w defensywie, Arsenal szuka dziury w obronie gości. Białorusini są już jednak bardzo skoncentrowani i nie popełniają takich błędów jak w pierwszych minutach meczu.

2
20'

Arsenal szuka drugiej bramki. Strzelał Granit Xhaka, Szrebitski wybił piłkę na róg. Bramkarz BATE końcami palców zdołał dotknąć futbolówki!

1
16'

Dogranie do Oezlia, który znalazł się na spalonym i sędzia przerwał grę.

2
15'

Ucierpiał Milić. Gracz BATE potrzebuje pomocy medycznej.

4
1
12'

BATE zbyt nerwowo weszło w mecz i bardzo szybko zapłaciło za to utratą gola.

1
1
3
1
9'

Kolejna szansa gości. W dobrej sytuacji znalazł się Dragun, ale piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca Kanonierów.

2
9'

W końcu akcja BATE. Strzelał Skawysz, ale daleko od bramki Cecha.

3
1
7'

Arsenal chce szybko zapewnić sobie awans. Goście pogubili się, a na ich bramkę sunie akcja za akcją.

3
3
4'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Zachar Wołkow. Szybko Arsenal odrobił straty! Piłkę dogrywał Pierre-Emerick Aubameyang, Wołkow tak wybijał futbolówkę, że ta wpadła do bramki BATE. Strzału z sześciu metrów tuż przy słupku bramkarz nie mógł obronić. 1:0!

5
2'

Pierwsza akcja Arsenalu. Uderzał w środek bramki Iwobi, bramkarz BATE obronił.

5
1
1
2
1
17:26

Mecz poprowadzi Alberto Undiano (Hiszpania).

8
2
3
2
3
Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?