Chelsea FC
18' Ross Barkley 55' Olivier Giroud 74' Ross Barkley 84' Callum Hudson-Odoi
Malmoe FF
31' Behrang Safari 44' Markus Rosenberg 51' Anders Christiansen 52' Rasmus Bengtsson 73' Rasmus Bengtsson
3:0

Koniec. Pewna wygrana i Chelsea i pewny awans Anglików.

Jeszcze jedna akcja Chelsea, prawdopodobnie ostatnia. Uderzał Ruben Loftus-Cheek, Dahlin obronił.

Jeszcze 3 minuty przed nami.

Z rzutu wolnego uderzał Willian, jednak trafił w mur.

Goście chcieliby już końca tego nierównego meczu. Chelsea nie wysila się zbytnio, ale pewnie prowadzi.

Gol! Strzelił Callum Hudson-Odoi. Asystował mu Willian. Kolejną asystę zaliczył Willian. Podanie Brazylijczyka wykorzystał Hudson-Odoi, który płaskim, mocnym uderzeniem w kierunku dalszego słupka podwyższył prowadzenie Chelsea. 3:0!

Malmoe niewiele potrafi zdziałać. Goście muszą koncentrować się na tym, aby nie stracić kolejnych goli.

Chelsea. Schodzi: Cesar Azpilicueta. Wchodzi: Ethan Ampadu.

Chelsea. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Jorginho.

Chelsea. Schodzi: N'Golo Kante. Wchodzi: Ruben Loftus-Cheek.

Gol! Strzelił Ross Barkley. Piękny strzał z rzutu wolnego oddał Barkley i jest już 2:0 dla Chelsea!

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Rasmus Bengtsson.

Malmoe. Schodzi: Arnor Traustason. Wchodzi: Romain Gall.

Malmoe. Schodzi: Anders Christiansen. Wchodzi: Oscar Lewicki.

Chelsea kontroluje mecz. Gospodarze nie forsują tempa, goście nie są w stanie im poważniej zagrozić.

Dogranie do Barkley'a, który znalazł się na spalonym. Sędzia przerwał grę. Piłka w bramce, ale oczywiście gola nie ma.

Malmoe nie jest w stanie poważniej zagrozić Chelsea. Niespełna 30 minut do końca i już chyba wszystko jest rozstrzygnięte.

Problemy ma Markus Rosenberg. Gracz gości potrzebuje pomocy.

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Willian. Kolejne trafienie Francuza w Lidze Europy. To już 5. gol z rzędu. Podawał Willian, a Giroud spokojnie trafił do bramki. 1:0!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rasmus Bengtsson.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Anders Christiansen.

Malmoe wykonywało rzut rożny. Sędzia jednak przerwał grę dopatrując się faulu w ataku jednego ze Szwedów.

Szukają swoich szans goście. Chelsea wciąż gra tak, aby nie stracić zbyt wielu sił.

Gramy po przerwie!

Przerwa. Chelsea mając zaliczkę po pierwszym meczu kontroluje przebieg potyczki rewanżowej.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Markus Rosenberg.

Azpilicueta po raz kolejny włączył się do akcji ofensywnej, ale dał się złapać na spalonym.

Dahlin uratował Malmoe, broniąc mocny strzał Barkley'a z ok. 16 metrów.

Willian dośrodkował z rzutu rożnego, ale zagrożenia pod bramką Malmoe nie stworzył.

Więcej z gry w ostatnich minutach ma Chelsea. Wciąż jednak gospodarze stwarzają sobie niewiele okazji bramkowych.

Willian do Azpilicuety, ale jego strzał broni bramkarz. Groźnie było pod bramką Malmoe.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Behrang Safari.

Strzelał Cesar Azpilicueta, mocne uderzenie obrońcy trafilo w rywala.

Wciąż czekamy na większe emocje. Zespoły kreują sobie niewiele bramkowych szans.

Niewiele dzieje się na boisku. Chelsea nie zamierza w meczu tracić zbyt wielu sił. Malmoe nie jest w stanie narzucić rywalom swoich warunków gry.

Hudson-Odoi dograł do Barkley'a, ale jego strzał poszybował wprost w bramkarza.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ross Barkley.

Kwadrans za nami i to po nim Malmoe powinno prowadzić. Chelsea póki co bezbarwna, pewna siebie. Czy ją to zgubi?

I znowu groźnie pod bramką Chelsea. Akcja Rosenberga zakończona minimalnie niecelnym uderzeniem.

Goście bez kompleksów, szukają swoich okazji. Przed momentem uderzał Traustason, piłka poszybowała daleko od bramki gospodarzy.

Pierwsza groźniejsza akcja Chelsea. Do uderzenia doszedł Olivier Giroud, piłka minęła bramkę Szwedów.

Mogła być duża niespodzianka! Po dośrodkowaniu głową uderzał Bengtsson, piłka minęła jednak bramkę Chelsea.