3:0
Zakończony
Malmoe FF
90+2'

Jeszcze jedna akcja Chelsea, prawdopodobnie ostatnia. Uderzał Ruben Loftus-Cheek, Dahlin obronił.

5
2
2
3
4
90'

Jeszcze 3 minuty przed nami.

3
3
3
2
2
88'

Z rzutu wolnego uderzał Willian, jednak trafił w mur.

2
2
2
2
2
87'

Goście chcieliby już końca tego nierównego meczu. Chelsea nie wysila się zbytnio, ale pewnie prowadzi.

84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Callum Hudson-Odoi. Asystował mu Willian. Kolejną asystę zaliczył Willian. Podanie Brazylijczyka wykorzystał Hudson-Odoi, który płaskim, mocnym uderzeniem w kierunku dalszego słupka podwyższył prowadzenie Chelsea. 3:0!

19
15
5
2
3
82'

Malmoe niewiele potrafi zdziałać. Goście muszą koncentrować się na tym, aby nie stracić kolejnych goli.

5
4
2
2
2
79'
ZMIANA
76'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Jorginho.

3
1
3
2
2
75'
ZMIANA
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ross Barkley. Piękny strzał z rzutu wolnego oddał Barkley i jest już 2:0 dla Chelsea!

18
14
9
4
3
73'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Rasmus Bengtsson.

7
5
4
3
3
72'
ZMIANA

Malmoe. Schodzi: Arnor Traustason. Wchodzi: Romain Gall.

1
71'
ZMIANA

Malmoe. Schodzi: Anders Christiansen. Wchodzi: Oscar Lewicki.

Anders Christiansen #14
1
1
1
1
1
67'

Chelsea kontroluje mecz. Gospodarze nie forsują tempa, goście nie są w stanie im poważniej zagrozić.

1
1
1
1
1
64'

Dogranie do Barkley'a, który znalazł się na spalonym. Sędzia przerwał grę. Piłka w bramce, ale oczywiście gola nie ma.

1
2
1
1
1
62'
ZMIANA
62'

Malmoe nie jest w stanie poważniej zagrozić Chelsea. Niespełna 30 minut do końca i już chyba wszystko jest rozstrzygnięte.

1
3
2
1
1
59'

Problemy ma Markus Rosenberg. Gracz gości potrzebuje pomocy.

2
1
1
1
2
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Willian. Kolejne trafienie Francuza w Lidze Europy. To już 5. gol z rzędu. Podawał Willian, a Giroud spokojnie trafił do bramki. 1:0!

21
13
5
2
2
52'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rasmus Bengtsson.

4
4
1
2
1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Anders Christiansen.

Malmoe FF
1
1
1
1
1
51'

Malmoe wykonywało rzut rożny. Sędzia jednak przerwał grę dopatrując się faulu w ataku jednego ze Szwedów.

3
2
2
2
2
49'

Szukają swoich szans goście. Chelsea wciąż gra tak, aby nie stracić zbyt wielu sił.

2
1
2
1
1
46'

Gramy po przerwie!

2
2
2
1
1
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Markus Rosenberg.

1
3
1
2
1
43'

Azpilicueta po raz kolejny włączył się do akcji ofensywnej, ale dał się złapać na spalonym.

1
3
1
1
1
40'

Dahlin uratował Malmoe, broniąc mocny strzał Barkley'a z ok. 16 metrów.

1
2
1
1
1
38'

Willian dośrodkował z rzutu rożnego, ale zagrożenia pod bramką Malmoe nie stworzył.

1
2
1
1
1
35'

Więcej z gry w ostatnich minutach ma Chelsea. Wciąż jednak gospodarze stwarzają sobie niewiele okazji bramkowych.

3
2
2
3
2
32'

Willian do Azpilicuety, ale jego strzał broni bramkarz. Groźnie było pod bramką Malmoe.

2
3
2
2
3
31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Behrang Safari.

1
2
2
1
28'

Strzelał Cesar Azpilicueta, mocne uderzenie obrońcy trafilo w rywala.

1
2
1
1
2
26'

Wciąż czekamy na większe emocje. Zespoły kreują sobie niewiele bramkowych szans.

2
3
2
2
2
22'

Niewiele dzieje się na boisku. Chelsea nie zamierza w meczu tracić zbyt wielu sił. Malmoe nie jest w stanie narzucić rywalom swoich warunków gry.

2
3
2
2
2
19'

Hudson-Odoi dograł do Barkley'a, ale jego strzał poszybował wprost w bramkarza.

1
2
1
1
1
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ross Barkley.

1
2
2
2
2
15'

Kwadrans za nami i to po nim Malmoe powinno prowadzić. Chelsea póki co bezbarwna, pewna siebie. Czy ją to zgubi?

1
2
13'

I znowu groźnie pod bramką Chelsea. Akcja Rosenberga zakończona minimalnie niecelnym uderzeniem.

2
1
1
10'

Goście bez kompleksów, szukają swoich okazji. Przed momentem uderzał Traustason, piłka poszybowała daleko od bramki gospodarzy.

1
2
1
1
1
6'

Pierwsza groźniejsza akcja Chelsea. Do uderzenia doszedł Olivier Giroud, piłka minęła bramkę Szwedów.

1
2
1
4'

Mogła być duża niespodzianka! Po dośrodkowaniu głową uderzał Bengtsson, piłka minęła jednak bramkę Chelsea.