Real Madryt
90+1'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Yahia Nader.

Vinicius przedarł się w pole karne i oddał strzał. Piłka po drodze odbiła się jednak od Nadera i wpadła do siatki.

1
86'

Gol! Strzelił Tsukasa Shiotani. Asystował mu Caio Fernandes.

Wrzutka z rzutu wolnego, a Shiotani strzałem głową przechytrzył Courtois.

15
85'

Casemiro sygnalizuje uraz. Brazylijczyk ucierpiał przy próbie odbioru piłki. Na szczęście jest w stanie kontynuować grę.

3
1
2
1
2
84'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Vinicius Junior.

82'

Real. Schodzi: Marcos Llorente. Wchodzi: Casemiro.

3
2
2
2
3
78'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Luka Modrić.

I 3:0. Modrić celnie dograł na głowę Ramosa, a ten podwyższył wynik meczu.

28
10
5
3
9
78'

Yaslam uratował sytuację i wślizgiem wybił piłkę na rzut rożny.

2
2
1
1
1
75'

. Schodzi: Marcus Berg. Wchodzi: Yahia Nader.

1
74'

Saudyjczycy mogli zaskoczyć i przybliżyć się do rywali. Caio dostał podanie bezpośrednio od bramkarza, minął Ramosa i wyszedł sam na sam z Courtois. Z tego starcia zwycięsko wyszedł bramkarz Realu.

6
2
3
3
3
71'

Marcelo podniósł się i jest w stanie kontynuować grę.

1
1
70'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Dani Ceballos.

4
1
2
1
1
70'

Marcelo leży na murawie. Brazylijczyk łapie się za okolice stawu skokowego.

1
1
2
3
1
67'

. Schodzi: Mohamed Abdulrahman. Wchodzi: Amer Abdulrahman.

1
64'

. Schodzi: Mohamed Ahmed. Wchodzi: Bandar Al Ahbabi.

1
62'

Nie ma szczęścia dzisiaj Bale. Walijczyk oddał niecelny strzał w polu karnym po podaniu Vazqueza z prawej strony.

3
2
4
2
3
60'

Gol! Strzelił Marcos Llorente.

Wyborne uderzenie pomocnika. Piłka po rzucie rożnym opuściła pole karne, a Llorente, jak wcześniej Modrić, huknął z dystansu.

32
12
4
7
7
59'

Mocny strzał Benzemy z ostrego kąta! Francuz dostał podanie od Modricia i uderzył z prawej strony pola karnego. Broni bramkarz.

1
2
3
1
1
57'

Kolejna sporna sytucja. Marcos Llorente próbował dobiec do piłki w polu karnym, ale zblokował go Tongo.

1
1
3
1
1
56'

Prostopadłe podanie od Marcelo do Bale'a, ale zbyt mocne, by Walijczyk zdołał zagrozić.

1
3
2
1
1
55'

Rzut rożny dla Saudyjczyków. Bez zagrożenia, piłkę od razu wybili obrońcy.

2
2
2
1
1
53'

Benzema poluje na pierwszego gola, na razie bezskutecznie. Francuz dostał podanie z lewej strony, uderzył z pierwszej piłki, ale niecelnie.

1
2
2
1
2
51'

Kontrowersyjna sytuacja. Dani Carvajal padł w polu karnym po kontakcie z Tongo, nie ma rzutu karnego.

1
2
2
1
3
50'

Modrić urwał się na lewej stronie. Jego dośrodkowanie wybił Fayez, ale piłka trafiła do Bale'a. Walijczyk uderzył głową, ale niecelnie.

1
1
3
1
1
48'

Bez szaleństw na początku drugiej połowy. Spokojne tempo rozgrywania piłki. Inicjatywa po stronie Realu.

2
1
1
1
1
46'

3
45'

5
44'

Real rozgrywa atak pozycyjny przed polem karnym rywala. Z piłką przybliżył się Vazquez, ale przewrócił się w obrębie "16". Nie ma rzutu karnego.

1
2
2
4
2
42'

Benzema wyłożył Bale'owi piłkę, ale skrzydłowy źle uderzył. W akcji ucierpiał Fayez, który nie może podnieść się z murawy.

3
2
2
3
2
41'

Marcelo złapany na spalonym.

4
2
2
2
2
39'

I znowu Real zagrził zkornera. Kroos zagrał na 18 metr do Modricia a Chorwat z pierwszej piłki huknął z woleja. Broni Eissa, ale jeden z piłkarzy Realu był na spalonym.

10
2
2
2
2
39'

Kroos zagrał z rzutu rożnego na głowę Bale'a. Walijczyk dobrze uderzył, ale broni bramkarz.

7
3
2
4
2
38'

Tongo koszmarnie zagrał z rzutu wolnego. Shiotani próbował uratować akcję i dobiec do piłki, ale ta wyszła na aut.

2
2
2
2
2
37'

Caio dryblował na lewej stronie i wdał się w pojedynek z Carvajalem. Hiszpan nie zachował zimnej krwi i sfaulował Brazylijczyka. Będzie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

3
2
4
2
2
35'

Carvajal dograł do Vazqueza, a ten wycofał do Benzemy. Francuz zbyt mocno podszedł pod piłkę i przestrzelił z okolic ósmego metra.

7
3
2
2
3
32'

Wymiana podań piłkarzy Realu w okolicach bramki Al Ain. Z lewej strony podawał Bale, ale wybili obrońcy.

3
2
3
2
2
31'

Znowu dryblował Vazquez, ale blisko połowy boiska. Do podania już wybiegał Bale, ale Hiszpan dograł mu za plecy i strata piłki.

3
2
2
2
2
28'

Niezły rajd Vazqueza. Hiszpan dograł na lewą stronę do Kroosa, ale pomocnik nieudanie dogrywał do środka.

3
4
2
2
2
27'

Znowu zawodnicy Realu próbowali szybko dograć do Benzemy, nieudanie. Tym razem pomylił się Varane.

4
2
3
2
2
25'

Nieudane zagranie Modricia do Benzemy, przejęli piłkarze Al Ain.

2
2
2
2
2
21'

Bale wyswodził się spod krycia i oddał strzał w polu karnym. Bramkarz nie miał problemów, by odbić piłkę.

3
3
2
3
2
20'

Dwa dośrodkowania: oba niecelne. Najpierw z lewej strony próbował Bale, ale Vazquez został zblokowany przez obrońcę. Potem próbował Carvajal, ale do nikogo.

4
1
2
1
1
20'

Piłkarze Santiago Solariego budują kolejny atak. Na razie są daleko od pola karnego rywali.

5
2
2
2
2
17'

Niewiele brakowało! Carvajal uciekł na prawej stronie i podał w pole karne do Vazqueza. Skrzydłowy uderzył od razu, ale piłka minęła dalszy słupek o centymetry.

8
9
2
6
6
15'

Saudyjczycy byli blisko wyrównania. Caio dostał piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Zawodnik Al Ain popędził w kierunku Courtois i trafił do bramki. Strzelający był jednak na spalonym.

2
5
2
1
2
14'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Karim Benzema.

I ekspresowa odpowiedź Realu. Benzema wycofał piłkę do Modricia przed pole karne. Chorwat oddał precyzyjny strzał w kierunku dalszego słupka. 1:0 dla Los Blancos.

34
10
7
8
11
13'

Co za błąd Marcelo! Brazylijczyk chciał wycofać piłkę, a przejął ją Fayez, minął obrońcę i miał stuprocentową sytuację. Piłkę wybił jeden z defensorów Realu. Ależ zagotowało się w polu karnym Królewskich!

14
4
4
3
5
12'

Benzema na lewej stronie zabawił się z rywalami, potem rozegrał z Modriciem i oddał mocny strzał. Piłka powędrowała obok bramki.

3
5
2
2
2
9'

I znowu nam zwolnił mecz. Piłkarze głowy mają już chyba na świątecznym urlopie.

2
2
1
1
1
7'

Vazquez nieźle rozegrał piłkę z Modriciem na prawej stronie. Hiszpan dogrywał w pole karne, ale piłkę wybił obrońca.

2
4
2
2
3
5'

Gorąco w polu karnym Realu. Berg miał wyborną okazję przed "16", ale niecelnie dograł do środka do kolegów. Do piłki dopadł Yaslam, który uderzał z bardzo ostrego kąta. Nie miał dużych szans na przechytszenie Courtois.

4
9
4
4
4
4'

Rajd Marcusa Llorente, który z lewej strony dogrywał do Lucasa Vazqueza. Skrzydłowy był zblokowany przez obrońców.

5
7
2
2
2
3'

Ale Saudyjczycy również nie rzucają się na Los Blancos. Real, kiedy jest przy piłce nie porywa.

3
8
2
2
1
2'

Real Madryt na razie spokojnie. Hiszpanie nie naciskają na rywali z Arabii Saudyjskiej, którzy próbują zaskoczyć.