Arsenal. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Zechariah Medley.

1
1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Iwobi. Strzał Ramsey'a odbił bramkarz, ale wobec dobitki niemal do pustej bramki Iwobiego nie miał nic do powiedzenia. 0:3!

Arsenal FC
8
5
4
4
4
80'

Willock do siatki z pięciu metrów? Hat tricka? Nie! Wcześniej był spalony.

1
2
1
1
3
78'

Niewiele dzieje się na placu gry. Gospodarze nie wierzą już w możliwość odrobienia strat.

1
1
1
1
1
75'

Arsenal przejął inicjatywę. Goście szanują piłkę, zwalniają tempo gry.

1
71'

Z ok. 16 metrów uderzał Kolasinac, piłka wyleciała poza stadion.

1
1
1
69'
ZMIANA

Blackpool. Schodzi: Mark Howard. Wchodzi: Christopher Mafoumbi.

Christopher Mafoumbi #37
Mark Howard #1
1
1
67'

Przerwa w grze. Problemy ma bramkarz gospodarzy Howard. Golkiper naderwał mięsień przy wybijaniu piłki.

2
1
2
1
1
66'

Sprzed pola karnego mocno, ale wyraźnie niecelnie uderzał Elneny.

1
1
64'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Edward Nketiah. Wchodzi: Alexandre Lacazette.

#49
1
1
63'

Blackpool dąży do zdobycia kontaktowego gola i jest coraz bliżej celu. Arsenal śpi twardym snem.

1
1
1
62'
ZMIANA

Blackpool. Schodzi: Chris Taylor. Wchodzi: Harry Pritchard.

Harry Pritchard #14
Chris Taylor #19
1
1
58'

Nottingham uderzał w świetnej sytuacji z dziesięciu metrów... dwadzieścia metrów ponad bramką. Powinno być 1:2.

2
1
2
1
1
56'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sead Kolasinac.

2
1
2
1
1
54'

Sporo biegania, jednak więcej tutaj chaosu niż czegoś konkretnego.

1
51'

Ramsey płasko uderzał z pola karnego, piłka po nodze obrońcy wyszła na rzut rożny.

1
49'

Uderzał z pola karnego Delfouneso, ale słabo i niecelnie.

1
46'

Wracamy do meczu. Będą jeszcze emocje?

1
1
45+1'

Nketiah zmarnował okazję po raz trzeci. Tym razem strzał był celny, ale górą był Howard.

1
1
45'

Jeszcze minuta emocji.

44'

Coraz bliżej przerwy. Zespoły myślami są już w szatniach.

41'

Znowu groźnie pod bramką Blackpool. Tym razem dobrze w bramce Howard.

1
1
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joseph Willock. Asystował mu Edward Nketiah. Akcja gości prawą stroną, dogrywał Jenkinson, ze strzału Nketiaha wyszła asysta. Willock z bliska wbił piłkę do bramki na 0:2!

2
34'

Feeney uciekał lewą stroną, wszystko zepsuł sędzia, który dostrzegł pozycję spaloną.

33'

Howard spokojnie kilka metrów przed polem karnym. - Widziałeś, piknik sobie zrobił. Jak on się nazywa? - pyta asystenta trener Blackpool.

29'

Mogło być groźnie pod bramką Cecha. Czech jednak demonstruje dobrą formę i zatrzymuje rywali.

1
26'

Iwobi płasko uderzył sprzed pola karnego, pomylił się o pół metra.

25'

Sporo błędów popełnia defensywa Kanonierów. Blackpool to jednak nie Liverpool i szans nie potrafi zamienić na gole.

1
21'

Kilka ciekawych akcji gospodarzy, brakowało jednak uderzeń. Do takowego doszedł po drugiej strony boiska Mohamed Elneny, który spudłował o metr.

1
18'

W defensywie goście są jednak niepewni. Chris Taylor uderzał, Cech zachował czujność.

1
1
1
17'

Coraz większy luz w grze Arsenalu. To pachnie kolejnymi golami. Wciąż śpi jednak Nketiah, właśnie złapany na spalonym.

1
1
13'

Ainsley Maitland-Niles mógł znaleźć się sam naprzeciwko bramkarza, ale arbiter o sokolim oku dopatrzył się spalonego.

1
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joseph Willock. Ramsey uderzył z rzutu wolnego, piłka otarła się o mur i trafiła w słupek. Najwięcej sprytu wykazał Willock, który głową z bliska trafił na 0:1!

13
10
1
3
3
10'

Będzie rzut wolny dla Arsenalu tuż sprzed pola karnego Blackpool.

1
1
7'

Co ten Nketiah? Napastnik ponownie spudłował z kilku metrów uderzając wślizgiem z pięciu metrów!

1
2
5'

Groźnie pod bramką Arsenalu! Gnanduillet wjechał w obronę jak w masło, ale Cech uratował gości!

1
2
3'

Dogranie w pole karne do Nketiaha, ten powinien w sytuacji sam na sam zdobył gola. Trafił jednak w boczną siatkę!