6
6
5
komentarz

5:4 dla Fortuny! Dobry płaski strzał w kierunku prawego słupka w wykonaniu Marcina Kamińskiego.

24
13
5
8
12
komentarz

4:4! Goretzka pewnie uderzył w prawą stronę, Rensing nie wyczuł intencji Niemca.

17
9
2
3
4
komentarz

4:3 dla Fortuny. To nie był najmocniejszy strzał Moralesa, ale Neuer nie zdążył obronić.

3
3
3
6
12
komentarz

I znowu remis, 33. Gnabry mocno uderzył i trafił!

19
7
1
komentarz

3:2 dla Fortuny! Lukebakio śladem Lewandowskiego uderzył w dolny lewy róg. A Neuer, podobnie jak Rensing, nie zdołał zatrzymać strzału.

3
4
2
8
17
komentarz

2:2! Robert Lewandowski precyzyjnie uderzył w lewy narożnik. Rensing rzucił się w dobrą stronę, ale nie zdążył obronić.

49
18
1
3
2
komentarz

Fatalny strzał Stoegera! Neuer wyczuł strzelca!

24
14
1
2
4
komentarz

2:1! Mueller trafił w sam środek. To była dobra decyzja.

17
11
2
4
5
komentarz

2:0 dla Fortuny! Giesselamann trafił w lewy narożnik!

1
45'

Koniec! Będą rzuty karne.

6
5
7
1
1
42'

Piłkarze mają jeszcze kilka minut. Jeśli do 45 minuty będzie remis, zwycięzcę wyłonią rzuty karne.

5
3
3
1
40'

Kimmich dośrodkował do Suele, ale obrońca nie zdążył oddać dobrego strzału głową.

1
1
3
1
38'

Mai zatrzymał na lewej stronie Lukebakio, który przymierzał się do dośrodkowania.

5
3
1
1
2
33'

Niezłe dośrodkowanie Muellera z prawej strony. Coman uderzył głową, ale dobrze broni Rensing.

2
3
30'

Zamieszanie w polu karnym Fortuny. Piłka trafiła na skraj pola karnego do Gnabry'ego. Pomocnik uderzył z woleja, ale niecelnie.

4
27'

Odpowiedź Bayernu. Gnabry uderzył z prawej strony pola karnego. Marcin Kamiński zablokowal strzał.

5
2
2
26'

I trzeci atak Fortuny. Usami uciekł na lewej stronie i podał w pole karne. Dośrodkowanie zatrzymał od razu Neuer.

2
1
1
25'

Fortuna w natarciu. Lukebakio przechytrzył Maia, ale trafił w boczną siatkę.

3
1
1
25'

Dobra akcja Fortuny. Giesselmann dostał od Usamiego podanie z lewej strony. Niemiec miał dobrą pozycję w polu karnym, ale oddał koszmarny strzał.

1
1
2
23'

Alaba odzyskał piłkę i od razu ruszył w kierunku bramki. Zamiast dośrodkowywać, Szwajcar zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała obok bramki.

1
1
20'

Do piłki podszedł Robert Lewandowski. Napastnik trafił w mur.

1
2
2
1
1
19'

Robert Lewandowski był pociągany za koszulkę przez Moralesa. Będzie rzut wolny dla Bayernu.

2
1
2
17'

Kimmich dośrodkował z rzutu rożnego. Głową niecelnie uderzył Mueller.

1
1
16'

Dobre podanie prostopadłe do Lukebakio. Zawodnik urwał się na prawej stronie pola karnego i zamiast uderzać z ostrego kąta, pokusił się o podanie. Nikt nie zamykał akcji. Neuer mógł odetchnąć z ulgą.

1
1
15'

Gnabry dograł z prawej strony do Muellera. Niemiec został zablokowany przez obrońcę i nie dał rady oddać strzału.

13'

Gnabry próbował dobiec do prostopadłej piłki na lewej stronie, ale nie zdążył. Wcześniej przez Moralesa był faulowany Robert Lewandowski.

1
12'

Sanchez nie poradził sobie z podaniem od Alaby i stracił piłkę. Fortuna nie zdążyła wyprowadzić składnej kontry i w posiadaniu dalej Bayern.

9'

Fortuna nie potrafi na razie dojść do głosu. Drużyna Marcina Kamińskiego zupełnie oddała inicjatywę Bawarczykom.

4'

Renato Sanches spróbował szczęścia i oddał strzał. Na jego nieszczęście piłka przeleciała obok bramki.

1
1
1'

Od początku inicjatywa po stronie Bayernu. Piłkarze Kovaca ze spokojem zaczęli mecz.