5
7
18
90+1 '

Cristiano Ronaldo przedryblował rywala i oddał strzał z lewej strony pola karnego. Donnarumma broni.

9
7
7
9
7
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

7
5
5
3
4
89'

Juventus. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Sami Khedira.

11
8
3
3
3
89'

Dybala uderzył na skraju pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy i będzie rzut rożny.

4
1
1
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Rodriguez za faul na Douglasie Coście.

5
5
2
1
6
87'

Dośrodkowanie z prawej strony do Zapaty. Zawodnika Milanu zablokowali rywale i nie zdążył oddać strzału.

5
2
1
2
3
82'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Calabria za faul na Douglasie Coście.

5
3
2
2
3
81'

Nieudane uderzenie Bentancura z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

6
4
3
6
8
80'

Rzut wolny dla Juventusu na ich połowie boiska.

5
2
1
3
79'

Ronaldo złapany na spalonym.

4
5
1
6
8
79'

Milan nie potrafi odpowiedzieć odkąd gra w osłabieniu. Juventus kontroluje grę i liczy na dowiezienie wyniku.

3
2
3
4
4
74'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Franck Kessie za faul na Emre Canie. Poomocnik Milanu zaatakował piszczel rywala.

32
20
12
17
21
74'

Sędzia wykorzystuje system VAR. Chodzi o faul Kessiego na Canie.

9
3
3
2
3
73'

Przerwa w grze.

6
2
6
3
3
73'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Kessie za faul na Emre Canie.

2
2
6
2
71'

Milan. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Fabio Borini.

1
70'
68'

Dybala koronkowo rozegrał piłkę z Matuidim. Francuz dograł Argentyńczykowi na wolne pole, a ten z kilku metrów trafił do bramki. Nie ma gola: spalony.

3
2
2
4
66'

Ronaldo polował na drugie trafienie. Portugalczyk znów uderzał głową po podaniu Cancelo ale to nie było tak precyzyjne, jak Pjanicia z 61. minuty.

8
4
3
2
3
65'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Emre Can.

8
2
5
5
8
61'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Miralem Pjanić.

W końcu wynik nam się otworzył. Miralem Pjanić dośrodkował z lewej strony. Ronaldo umiejętnie uciekł obrońcom, uderzył głową z kilku metrów i wyprowadził Juventus na prowadzenie.

81
44
16
14
22
60'

Calhanoglu nie zwlekał i uderzył z dystansu. Piłka przeleciała centymetry obok słupka.

4
2
1
2
2
59'

Ronaldo w końcu wziął sprawy w swoje ręce. Zszedł z piłką do środka i huknął w sam środek bramki. Donnarumma broni.

18
9
5
4
9
57'

Douglas Costa długo walczył na prawej stronie z obrońcami Milanu. Ostatecznie zszedł z piłką do środka i oddał ją Pjaniciowi. Bośniak uderzył z dystansu, ale niecelnie.

2
2
1
1
3
56'

Kontratak Milanu. Paqueta miał dogodną pozycję, żeby dograć na lewą stronę do Cutrone. Pomocnik zamiast tego uderzył zza pola karnego, ale jeden z jego rywali zablokował strzał.

2
2
3
2
4
56'

Tym razem z lewej strony dogrywał Pjanić. Obrońca Milanu szybko wybija piłkę.

3
2
2
2
3
53'

Douglas Costa dośrodkował z prawej strony. Cristiano Ronaldo był zbyt daleko by dosięgnąć piłki.

5
2
2
3
3
50'

Milan odzyskał i Kessie popędził na bramkę Szczęsnego. Pomocnik stracił piłkę przed polem karnym.

2
1
2
2
3
50'

Mistrz Włoch w ataku pozycyjnym.

2
1
2
2
48'

Co za okazja Milanu! Pjanić wybił piłkę wprost pod nogi Cutrone. Włoch trafił w poprzeczkę.

7
4
5
4
10
47'

Do piłki podszedł Cristiano Ronaldo. Portugalczyk trafił w mur.

5
1
1
3
46'

Bakayoko faulował Dybalę przed polem karnym. Juventus będzie miał okazję z rzutu wolnego.

1
1
2
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Stara Dama.

2
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Castillejo za faul na Matuidim.

4
1
1
1
2
45+1'

Ronaldo ruszył prawą stroną, ale nie dograł celnie w pole karne. Piłkę wybił Zapata.

3
1
1
1
4
2'

Sędzia doliczył dwie minuty.

4
2
1
1
2
45'

Paqueta chciał rozegrać piłkę z Cutrone. Napastnik jednak nie dograł clenie koledze, który uciekł już w pole karne.

2
3
44'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić za faul na Calhanoglu.

4
1
1
1
4
43'

W końcu udane dośrodkowanie Juventusu. Z lewej strony dograł Douglas Costa a do strzału efektownie złożył się Cristiano Ronaldo. Piłka po strzale Portugalczyka minęła jednak bramkę.

7
1
2
2
5
42'

Nie po drodze jest dziś Aleksowi Sandro z Samuelem Castillejo. Tym razem Hiszpan zablokował dośrodkowanie Brazylijczyka.

2
1
1
41'

Dybala dośrodkował. Do strzału w polu karnym składał już się Cristiano Ronaldo, ale uprzedził go obrońca Milanu i wybił piłkę.

3
2
2
2
4
40'

Alex Sandro faulowany przez Castillejo na lewej stronie. Juventus będzie dośrodkowywał z rzutu wolnego.

1
1
1
1
4
37'

Cancelo traci cierpliwość. Obrońca wziął sprawy w swoje ręce i uderzył z prawej strony. Piłka odbiła się od Romagnolego.

1
1
2
4
2
36'

Milan ruszył z kontrą. Przy piłce był Cutrone, ale w pojedynkę niewiele mógł zdziałać i zwolnił akcję. Po chwili odzyskał Juventus. Na granicy pola karnego uderzył Pjanić, ale nad bramką.

3
2
1
1
2
34'

Douglas Costa zakręcił obrońcami i zszedł do środka. Brzylijczyk dograł do Matuidiego, a ten strzelił gola. Sędzia nie uznaje trafienia, bo Francuz był na spalonym.

5
3
6
2
1
33'

Cutrone wyszedł sam na sam ze Szczęsnym. Napastnik Milanu złapany jednak na spalonym.

3
2
4
2
3
33'

Juventusowi nie udało się dośrodkować piłki z rzutu rożnego. Chiellini faulował Romagnolego.

3
2
4
3
4
31'

Nieudane dośrodkowanie Milanu. Z kontratakiem ruszył Juventus. Ronaldo niecelnie dośrodkowywał do Costy i piłkę wybili obrońcy. Za polem karnym czekał Chiellini i niecelnie uderzył z dystansu.

3
2
3
3
4
30'

Kessie wywalczył rzut rożny. Piłkę po strzale pomocnika Milanu wybił Miralem Pjanić.

5
3
2
3
4
29'

Kolejne nieudane zagranie Costy. Tym razem Brazylijczyk zbyt głęboko dograł zewnętrzną częścią stopy. Łapie piłkę Donnarumma.

3
2
2
2
2
28'

Nieudany atak Juventusu. Z prawej strony dogrywał Douglas Costa, ale zrobił to bardzo niecelnie. Piłka wyszła na aut bramkowy.

3
2
2
2
2
26'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za faul na Castillejo.

Juventus FC
4
2
3
3
3
26'

Nieudane dośrodkowanie Aleksa Sandro z lewej strony. Wybili obrońcy.

3
1
1
2
3
24'

Milan w ofensywie. Nieudanie do piłki po dośrodkowaniu wyskoczył Szczęsny. Okazję na pustą bramkę mógł mieć Bakayoko, ale nie opanował piłki. Ta trafiła przed pole karne do Castillejo. Hiszpan celował w okienko, pomylił się o centrymetry.

4
3
2
2
2
24'

Nieudane dogranie Calhanoglu. Turek trafił w zawodnika ustawionego na linii.

3
3
2
2
5
23'

Calhanoglu sfaulowany na lewej stronie przed polem karnym przez Joao Cancelo. Będzie rzut wolny.

5
3
2
4
4
21'

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu za faul na Bentancurze.

1
3
2
1
5
20'

Juventus nie zagroził z rzutu wolnego z lewej strony. Romagnoli od razu wybił dośrodkowanie Dybali.

2
1
1
1
5
19'

Dybala faulowany przez Castillejo na lewej stronie. Argentyński napastnik spadł na piłkę i ma lekkie problemy ze wstaniem.

2
1
2
4
7
17'

Urwał się na prawej stronie Joao Cancelo i popędził prawą stroną pola karnego. Obrońca uderzył na dalszy słupek, ale pomylił się dosłownie o kilka centymetrów! Donnarumma odetchnął z ulgą.

4
2
2
1
4
14'

Teraz inicjatywa po stronie Juventusu. Mistrz Włoch od kilku minut pewnie rozgrywa piłkę na połowie Rossonerich.

5
4
3
3
8
12'

Odważna próba z dystansu. Szczęsny jednak nie musiał interweniować, bo piłka minęła bramkę.

12
4
4
5
6
11'

Bakayoko zszedł na chwilę z boiska. Gramy dalej.

6
2
2
3
3
10'

Pomocnik Milanu trzyma się za kolano. Wcześniej podskoczył i został wytrącony z równowagi przez rywala. Doznał urazu podczas lądowania na murawę.

4
5
5
7
4
9'

Bakayoko leży na murawie po kontakcie z Bentancurem.

4
3
4
4
4
8'

Akcja Milanu. Dośrodkowanie z lewej strony, którego nie spodziewał się Calhanoglu. Napastnik został trafiony piłką, a grę wznowi bramkarz Juventusu.

3
4
4
2
3
6'

Bardzo spokojny początek spotkania. Atmosfera bardziej sparingu niż meczu o superpuchar. Juve oddało inicjatywę Milanowi, ale ten nie kwapi się by wziąć szturmem bramkę Szczęsnego.

6
6
5
3
4
4'

Bentancur dograł do Douglasa Costy. Brazylijczyk zszedł do środka i oddał mocny strzał. Piłka minękła dalszy słupek.

7
4
4
3
4
3'

Pjanić faulował Bakayoko w połowie boiska. Milan ciągle przy piłce.

5
4
3
5
4
1'

Pierwszy atak Milanu. Cutrone dograł na prawą stronę do Kessiego. Pomocnik niecelnie dośrodkowywał i grę wznowi Szczęsny.