7
8
13
81'

Rakitić dograł do Suareza w polu karnym. Urugwajczyk od razu oddał strzał, który odbił się rykoszetem na rzut rożny od Simona Kjaera.

3
2
7
6
6
80'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Nelson Semedo. Wchodzi: Jordi Alba.

16
12
5
3
5
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder. Asystował mu Ever Banega.

2:0 dla Sevilli! Andaluzyjczycy ruszyli z kontrą. Z lewej strony dograł Banega, a w polu karnym akcję wykończył Ben Yedder.

27
18
9
27
41
74'

3
71'
ZMIANA

Sevilla. Schodzi: Jesus Navas. Wchodzi: Andre Silva.

2
2
2
4
2
70'

Luis Suarez złapany na spalonym.

2
4
7
5
16
67'

Sevilla jest w gazie. Zagranie na wolne pole do Jesusa Navasa. Hiszpan przymierzał się do strzału, ale w porę zablokował go Nelson Semedo.

6
3
5
4
4
67'
ZMIANA

Sevilla. Schodzi: Pablo Sarabia. Wchodzi: Franco Vazquez.

64'

I już zaprezentował się na boisku Coutinho. Brazylijczyk uderzył mocno z dystansu, ale niecelnie.

9
5
3
11
5
63'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Malcom. Wchodzi: Philippe Coutinho.

20
9
4
2
3
63'
ZMIANA
63'

Piłka trafiła do Escudero. Pomocnik uderzył zza pola karnego, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

6
1
1
2
3
60'

Andaluzyjczycy mogli pójść za ciosem! Znowu popędził Promes i wypuścił Ben Yeddera. Francuz próbował odegrać koledze, ale nie miał najwygodniejszej pozycji.

2
1
4
2
12
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pablo Sarabia. Asystował mu Quincy Promes.

Dobry rajd Promesa na lewej stronie. Napastnik dośrodkował w pole karne. Główkować próbował Amadou, ale nie doskoczył wystarczająco. Akcję zamknął strzałem z woleja Pablo Sarabia. 1:0 dla Sevilli!

27
10
9
18
40
57'

Ależ okazja Amadou! Sarabia dograł do pomocnika czekającego na środku pola karnego. Amadou zdecydował się na strzał z pierwszej piłki. Ta poszybowała obok bramki!

7
4
6
6
16
54'

Barcelona miała dwa rzuty rożne. Oba wykonał Malcom, ale podania Brazylijczyka nie zagroziły bramce Soriano. Przy pierwszej próbie piłka trafiła do Rakiticia, ale strzał z dystansu Chorwata został zablokowany.

2
1
1
1
4
50'

Jesus Navas kolejny raz urwał się na prawej stronie. Dośrodkowanie Hiszpana wybite przez obrońców.

2
3
2
6
5
46'

Wracamy na drugą połowę! Przy piłce Sevilla.

1
1
3
5
10
45'

Sędzia doliczył minutę.

8
3
2
3
4
44'

Groźna akcja Ben Yeddera! Napastnik znowu poradził sobie w polu karnym i oddał dobry strzał, który obronił Cillessen.

7
4
1
3
6
41'

Malcom postraszył kibiców na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan! Brazylijczyk dostał dobre podanie od Arthura, minął Juana Soriano, ale zamiast trafić do pustej bramki, uderzył w boczną siatkę.

11
4
7
11
23
40'

Dośrodkowanie Malcoma z prawej strony z rzutu wolnego wybite przez obrońców.

4
3
4
7
13
36'

Ben Yedder efektownie zabawił się z obrońcami Barcelony. Francuz minął Pique i Roberto, ale niecelnie uderzył.

7
5
5
4
6
35'

Arturo Vidal wziął sprawy w swoje ręce. Chilijczyk uderzył z dystansu, ale piłka przeleciała obok słupka.

5
5
5
2
6
31'

Ben Yedder zbliżał do pola karnego. W ostatnim momencie został zatrzymany wślizgiem. Napastnik domagał się rzutu karnego.

5
5
5
3
3
30'

Szybki atak Sevilli na prawej stronie. Jesus Navas urwał się obrońcom i uderzył. Będzie rzut rożny.

3
5
4
2
7
25'

Sevilla miała dwa kolejne rzuty rożne. Żaden z nich nie zagroził bramce Cillessena.

10
8
3
1
3
19'

Amadou dogrywał z prawej strony w pole karne Barcelony. Obrońcy szybko zażegnali zagrożenie.

9
5
2
1
18'

Zamieszało się w polu karnym Sevilli. Malcom nie zdążył jednak opanować piłki i Sevilla oddycha z ulgą.

5
2
3
3
2
13'

Szybka akcja Barcelony. Na lewą stronę uciekł Malcom i oddał strzał na bramkę. W porę zablokował go Kjaer.

10
9
4
6
4
10'

Roberto dośrodkował z prawej strony w pole karne Sevilli. Dogranie Hiszpana było niecelne, próbował do niego zdążyć Malcom, ale Brazylijczyka uprzedzili rywale.

8
6
6
12
3
8'

Zagranie do Ben Yeddera na prawą stronę pola karnego. Sytuację wybiciem ratuje Gerard Pique.

17
6
3
1
1
7'

Alena faulowany tuż przy połowie boiska. Barcelona przeważa w posiadaniu piłki, ale brakuje jej konkretów. Sevilla na razie skutecznie się broni.

8
6
4
4
6
5'

Sevilla nie radzi sobie z rozgrywaniem piłki w pierwszych minutach. Kjaer postanowił od razu zagrać w kierunku bramki Barcelony do Promesa. Napastnik nie zdążył do piłki. Ta znowu w posiadaniu mistrza Hiszpanii.

8
6
3
1
1
3'

Arthur podał do Boatenga. Nowy nabytek Blaugrany złapany na spalonym już przed polem karnym gospodarzy.

6
4
5
8
8
1'

Barcelona szybko przedarła się na połowę Sevilli. Jednak na prawej stronie do piłki nie zdążył Sergi Roberto i Andaluzyjczycy wznowią grę z autu.