5
2
4
90'

Dośrodkowanie Girony z rzutu wolnego. Espinosa próbował uderzyć z rzutu wolnego, ale Courtois nie miał kłopotu.

4
1
2
1
2
85'

Zawrzało w polu karnym Girony. Obrońca Katalończyków został trafiony w rękę. Gospodarze domagają się rzutu karnego, ale sędzia jest innego zdania.

5
5
5
2
12
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior.

Kilka podań po wznowieniu gry przez Courtois i czwarty gol! Vinicius dograł z lewej strony do Benzemy, a Francuz jedynie dostawił nogę i trafił!

42
21
11
14
16
78'
ZMIANA

Girona FC. Schodzi: Anthony Lozano. Wchodzi: Portu.

1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Marcelo.

I Real wraca na prowadzenie! Vinicius wycofał piłkę do Marcelo. Obrońca natychmiast dośrodkował, a tam czekał Sergio Ramos! Kapitan Realu pewnie uderzył głową z kilku metrów.

40
21
8
11
15
75'

Kroos uderzył z rzutu wolnego, ale piłka odbiła się od muru na rzut rożny.

11
5
5
2
2
73'

Vinicius zdążył dośrodkować z lewej strony. Benzema wyskakiwał do główki, ale zderzył się z Muniesą.

4
3
4
2
9
72'

Dogranie Marcelo w pole karne zbyt głębokie. Nim doszło do Benzemy, Iraizoz złapał piłkę.

5
2
1
1
3
69'
ZMIANA

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Isco.

9
6
2
1
1
66'

23
66'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Llorente za zagranie ręką w polu karnym podczas dośrodkowania z rzutu rożnego.

11
9
8
7
8
65'

Dobre dośrodkowanie Raula Garcii z lewej strony. Piłki w polu karnym nie przejął Doumbia, ale jego grzechy próbował odkupić Jonas Ramalho.

3
2
4
1
2
63'
ZMIANA

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Toni Kroos.

5
3
4
4
2
62'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos za faul na Lozano.

Real Madryt
4
4
5
3
7
62'

Vinicius wycofał do Ceballosa, a pomocnik od razu huknął z dystansu. Próba Brazylijczyka zblokowana jednak przez obrońców.

6
3
5
4
3
61'

Vazquez złapany na spalonym na lewej stronie boiska.

5
2
5
6
5
59'
ZMIANA

Girona FC. Schodzi: Borja Garcia. Wchodzi: Seung-Ho Paik.

Borja Garcia #10
4
4
3
2
3
59'
ZMIANA

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Marcos Llorente.

8
2
6
2
2
55'

Ceballos faulował w polu karnym Bernardo Espinosę. Atak Los Blancos przerwany.

5
2
3
2
4
53'

Doumbia złapany na spalonym.

7
2
3
3
3
52'

Lozano dograł w pole karne, ale niezbyt celnie. Sytuację uratował Borja Garcia, ale pomocnik musiał uciec już na lewą stronę, obok narożnika.

4
3
2
3
4
50'

Benzema rozegrał atak z Viniciusem. Francuz uderzył z lewej strony pola karnego. Broni Iraizoz!

6
1
1
3
6
50'

Vazquez złapany na spalonym.

2
2
2
5
3
48'

Modrić był blisko! Marcelo zagrał na głowę Chorwata, ale ten oddał strzał obok bliskiego słupka.

4
3
2
5
6
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Girona, która w przerwie dokonała zmiany jednego zawodnika.

6
2
1
1
3
46'
ZMIANA

Girona FC. Schodzi: Pedro Alcala. Wchodzi: Bernardo Espinosa.

Pedro Alcala #5
4
2
1
1
1
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho za faul. Poszkodowany Borja Garcia.

Real Madryt
4
4
9
5
6
45+1'

Nacho wybiegł pod pole karne Girony i w odpowiednim momencie dograł do Benzemy. Francuz uderzył z dystansu, ale trafił w słupek!

7
4
8
20
12
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

9
4
2
1
2
43'

Dani Ceballos faulowany przez Granella w okolicach połowy boiska.

3
2
3
3
6
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Kapitan Realu ma nerwy ze stali. Ramos podciął piłkę i trafił w sam środek bramki!

Real Madryt
58
33
7
12
12
41'

Rzut karny! Vinicius faulowany przez Lozano. Napastnik Girony na samym skraju pola karnego nieprzepisowo zatrzymał nastolatka.

34
21
5
9
10
40'

Decyzja sędziego: nie ma karnego.

5
3
5
7
14
39'

Vinicius dośrodkował z lewej strony. O piłkę walczył Luka Modrić, ale padł na murawę po kontakcie z Douglasem Luizem. Sędzi konsultuje się z asystentami VAR.

3
3
2
2
2
38'

Douglas Luiz zderzył się niefortunnie z Lozano. Napastnik Girony leży na murawie.

3
1
1
1
4
37'

Okazja Benzemy. Napastnik opanował piłkę po podaniu Vazqueza i uderzył z woleja. Broni Iraizoz!

6
1
2
1
3
36'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Alcala za faul na Viniciusie.

Girona FC
4
2
1
2
2
34'

Vazquez zagrał do Casemiro w pole karne. Pomocnik odbił sobie piłkę od klatki piersiowej, ale po tym nie zdążył jej już opanować.

5
2
1
2
2
31'

Vazquez ucierpiał w starciu w powietrzu z Alcalą. Hiszpan postraszył kibiców na Santiago Bernabeu ale po niecałych dwóch minutach zdołał wrócić do gry.

3
1
1
2
3
29'

Dobre rozegranie Realu na środku boiska. Szybka wymiana piłek i przerzucenie ciężaru gry na lewą stronę. Vinicius zszedł do środka i oddał niecelny strzał z dystansu. Brazylijczyk celował w okienko.

7
3
3
2
2
27'

Lozano zatrzymany przed polem karnym przez Ramosa. Kapitan Realu wyprowadził kontrę i był bliski jej wykończenia. Vazqez zbyt mocno dograł mu piłkę do środka z prawej strony. Iraizoz zdążył zainterweniować.

3
3
2
2
2
23'

Efektowny rajd Odriozoli na prawej flance. Obrońca wtargnął w pole karne, ale zbyt późno zdecydował się na dośrodkowanie. Były zawodnik Realu Sociedad został zatrzymany przez Raula Garcię. Obrońca Girony trafił wślizgiem we własnego bramkarza, który dopiero po pewnym czasie podniósł się z murawy.

4
5
1
3
2
21'

Bardzo aktywny jest Vinicius. Znowu pobawił się z rywalami na lewej stronie i wycofał piłkę do Benzemy. Francuz uderzył od razu, ale nad bramką.

4
3
4
8
5
20'

Znowu Iraizoz wybija dośrodkowanie Modricia z rzutu rożnego.

4
4
6
4
4
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Alvaro Odriozola.

Real zrewanżował się kontratakiem. Benzema wypuścił na prawej stronie Odriozolę. Obrońca wykazał się szybkością i w polu karnym dograł do Vazqueza. Skrzydłowy dopełnił formalności i wyrównał wynik meczu.

48
27
9
15
21
17'

I znowu Vinicius poprowadził akcję lewą flanką. Jego dośrodkowanie obrońcy wybili wprost pod nogi Luki Modricia. Chorwat huknął zza pola karnego, ale rywale zdążyli zablokować jego strzał

7
5
3
5
8
14'

Efektowny rajd Viniciusa na lewej stronie. Nastolatek zwodem przechytrzył rywala i wdarł się w pole karne. Zamieszało się w "szesnastce" Girony, ale żaden z gospodarzy nie wykończył akcji.

7
7
4
3
3
13'

Marcelo wziął sprawy w swoje ręce. Obrońca oddał płaski strzał zza pola karnego, ale Iraizoz broni!

9
6
3
3
3
11'

Casemiro chciał powtórzyć swój wyczyn z ostatniego meczu z Sevillą. Wtedy Brazylijczyk mocno i precyzyjnie uderzył z dystansu. Tym razem piłka po jego strzale przeleciała obok bramki.

8
4
3
4
4
9'

I odpowiedź Realu. Vinicius przedarł się w pole karne i rozegrał piłkę z Danim Ceballosem. Hiszpan niecelnie dogrywał w pole karne.

5
3
3
4
4
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Anthony Lozano. Asystował mu Raul Garcia.

Ależ kontratak Girony! Raul Garcia uciekł lewą flanką i stamtąd dograł w pole karne Realu! Przed bramką Królewskich czychał Anthony Lozano i nie pomylił się z kilku metrów.

Girona FC
28
25
14
18
31
5'

Dośrodkowanie Modricia z rzutu rożnego przechwycone przez bramkarza.

5
5
5
5
7
4'

Real w posiadaniu piłki. Królewscy nie mają jednak łatwego życia. Girona konsekwentnie naciska.

8
8
5
3
4
2'

Girona próbowała przeprowadzić akcję prawą stroną. Tam jednak Marcelo w porę zatrzymał Granella.