Puchar Francji: 1/8 finału
06 lut 2019 18:30
119'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

3:0 dla Paris Saint-Germain! Przyjezdni wyszli we trzech na samego bramkarza gospodarzy, a dzieła zniszczenia dokończył Edinson Cavani.

Paris Saint-Germain
32
25
5
3
5
117'

PSG. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Stanley Nsoki.

2
2
1
2
2
117'

Paris Saint-Germain bawi się piłką, bo już jest pewne awansu do ćwierćfinału Pucharu Francji.

4
1
1
1
1
113'

Gol! Strzelił Moussa Diaby. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Paris Saint-Germain wygrywa już 2:0! Składna akcja gości. W jej końcowej fazie Kylian Mbappe Lottin zagrał na pustą bramkę do Moussy Diaby'ego, a ten podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

26
15
3
3
4
111'

Paryżanie nie zamierzają forsować tempa i chcą spokojnie dowieźć korzystny wynik do końca meczu.

2
1
1
1
1
108'

Paris Saint-Germain rozgrywa akcję od prawego do lewego skrzydła i na odwrót.

3
1
106'

FC Villefranche-Beaujolais. Schodzi: Nicolas Burel . Wchodzi: Jonathan Mambu.

wchodzi Wchodzi
Jonathan Mambu #17
schodzi Schodzi
Nicolas Burel #7
2
106'

Start drugiej części dogrywki.

8
105'

Po strzelonym golu PSG wydaje się mieć już wszystko pod kontrolą i teraz spokojne szuka drugiego trafienia w tej potyczce.

4
1
2
1
1
102'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Asystował mu Edinson Cavani.

Wow, Paris Saint-Germain wyszło na prowadzenie 1:0! Edinson Cavani wyłożył piłkę jak na tacy Julianowi Draxlerowi, a ten wpakował ją do pustej bramki.

34
20
4
10
12
101'

Julian Draxler wykonywał rzut rożny, ale nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry.

2
1
2
1
2
99'

Kylian Mbappe LottinEdinson Cavani i spółka wciąż jak dzieci we mgle w konfrontacji z FC Villefranche-Beaujolais.

3
5
1
3
2
96'

Bezradność mocarzy z Paryża w starciu z ekipą z III ligi poraża.

2
2
2
3
4
94'

Paris Saint-Germain ciągle w ataku pozycyjnym, a gospodarze tylko przesuwają się za piłką.

6
2
3
2
3
91'

PSG. Schodzi: Christopher Nkunku. Wchodzi: Colin Dagba.

Colin Dagba #17
4
2
2
3
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

9
8
6
3
2
86'

Paryżanie wymieniają kolejne podania, ale nie mają pomysłu na rozegranie składnej akcji.

9
3
1
3
2
83'

Do tej pory żadna z drużyn nie oddała celnego strzału na bramkę rywala!

9
6
7
2
1
81'

Czas ucieka, zaś Paris Saint-Germain nie może znaleźć recepty na szczelną defensywę III-ligowca.

9
5
2
2
2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Draxler, który faulował rywala.

3
1
1
2
2
75'

Przy linii bocznej denerwuje się Thomas Tuchel, który nie może pogodzić się z jedną z decyzji arbitra.

2
1
1
2
3
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Youssouf N'Diaye.

1
71'

Paris Saint-Germain ciągle utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika...

5
3
3
2
3
69'

FC Villefranche-Beaujolais. Schodzi: Yann Benedick. Wchodzi: Brighton Labeau.

1
68'

Kylian Mbappe Lottin znalazł się na spalonym.

5
3
5
2
2
67'

Wydawało się, że po zmianie stron paryżanie mocno ruszą do ataku, ale wciąż nie mogą otworzyć wyniku rywalizacji.

5
2
1
1
1
65'

FC Villefranche-Beaujolais. Schodzi: Adrien Pagerie. Wchodzi: Youssouf N'Diaye.

Adrien Pagerie #3
4
2
2
2
2
64'

Kylian Mbappe Lottin stara się rozkręcić niemrawą ofensywę PSG.

6
3
1
62'
61'

Obrońcy trofeum wykonywali rzut rożny, jednak nie byli w stanie zagrozić bramce rywala.

3
1
1
1
1
58'

Nuda, nuda, nuda. Paris Saint-Germain chce wywalczyć awans do ćwierćfinału Pucharu Francji jak najmniejszym nakładem sił, ale żeby to się źle dla niego nie skończyło.

4
2
2
1
1
56'

Przyjezdni grają zbyt wolno, przez co nie mogą zaskoczyć defensywy gospodarzy.

4
1
1
1
4
54'

Trwają męczarnie Paris Saint-Germain, a stadion żyje każdym udanym zagraniem piłkarzy FC Villefranche-Beaujolais.

4
2
1
1
1
52'

Szarżował w polu karnym gospodarzy Eric-Maxim Choupo-Moting, ale zabrakło mu ostatniego dokładnego podania.

3
1
1
3
51'

Marquinhos otrzymał cios w twarz i będzie rzut wolny dla mistrza Francji.

4
2
2
49'

Arnold Celin Lemb uderzył bardzo groźnie i tuż nad poprzeczką bramki PSG. Ostrzeżenie dla gości.

4
2
1
48'

Paryska ekipa atakowała lewym skrzydłem, lecz bezskutecznie.

4
2
1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania FC Villefranche-Beaujolais - Paris Saint-Germain.

6
3
2
1
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

5
2
1
1
45'

Thilo Kehrer ucierpiał w starciu z rywalem i będzie potrzebował pomocy medycznej.

1
42'

Brak ciekawych akcji, brak bramek. Łagodnie pisząc na razie spotkanie nie zachwyca.

5
1
2
1
40'

Ostatnie fragemnty rywalizacji w I połowie starcia. Kolejne podania wymieniają paryżanie.

5
3
2
2
2
38'

Ucierpiał Maxime Jasse, który powoli podnosi się z murawy. Rzut wolny dla gospodarzy.

5
2
1
36'

Thomas Tuchel nie jest zadowolony z postawy swojej drużyny. Zapewne już myśli, jak zmotywować ekipę przed II połową potyczki.

6
2
1
34'

Na boisko wieje nudą. Przy piłce znajdują się piłkarze z Paryża.

6
3
1
32'

Faulowany był Angel Di Maria i sędzia odgwizdał stały fragment gry dla paryskiego zespołu.

5
2
2
30'

W końcu niezła okazja dla gospodarzy. Niecelnie uderzył Nicolas Burel.

1
5
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yann Benedick.

1
3
25'

Groźna akcja paryżan została rozbita. PSG będzie miało tylko rzut rożny.

2
1
1
22'

Czas biegnie, zaś podopieczni trenera Tuchela biją głową w mur złożony z piłkarzy FC Villefranche-Beaujolais.

3
4
1
2
2
20'

Niecelnie główkował Eric-Maxim Choupo-Moting i grę od własnej bramki wznowi Antoine Philippon.

4
1
19'

Paris Saint-Germain ma ogromną przewagę optyczną, ale na razie nie potrafi otworzyć wyniku tej konfrontacji.

5
1
1
16'

Strzelał Angel Di Maria i posłał piłkę w boczną siatkę bramki Villefranche.

4
1
1
15'

Nieudana akcja paryżan i bezpańską piłkę złapał Antoine Philippon.

3
1
13'

W sytuacji sam na sam z bramkarzem przestrzelił Moussa Diaby. Powinno być 1:0 dla PSG.

3
3
2
2
5
12'

Tym razem Leandro Paredes trafił z rzutu wolnego prosto w mur.

2
1
1
11'

Posiadanie piłki:

FC Villefranche-Beaujolais - 13 proc.

Paris Saint-Germain - 87 proc.

2
5
9'

Leandro Paredes uderzył niecelnie z rzutu wolnego z około 30 metrów.

1
2
8'

Grę od rzutu wolnego wznowią goście.

1
7'

Mistrz Francji nie forsuje tempa i cierpliwie czeka na swoją okazję do strzelenia pierwszego gola w tym meczu.

5
1
5'

Gospodarze mają problem z wymianą kilku celnych podań na własnej połowie.

4
1
1
1
1
3'

Paryżanie już nadają ton boiskowym wydarzeniom i rozgrywają swój atak pozycyjny.

4
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

4
1
czas Start meczu
17:03

Starcie poprowadzi sędzia Antony Gautier.

3
1
1
1
Czy Paris Saint-Germain awansuje do ćwierćfinału Pucharu Francji?
10
8
2
20:12

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1/8 finału Pucharu Francji FC Villefranche-Beaujolais - Paris Saint-Germain. Początek środowego starcia zaplanowano na godzinę 18:30.