5
6
7
85'

Mocny strzał Marco Asensio z lewej strony pola karnego. Hiszpan uderzył mocno i nad bramką.

15
29
4
6
4
83'

Nieudany strzał Garetha Bale'a. Walijczyk wszedł w pole karne z lewej strony, ale źle uderzył zewnętrzną częścią stopy.

26
38
5
7
4
81'
ZMIANA

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Marco Asensio.

20
22
9
7
7
81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nelson Semedo za faul na Viniciusie.

FC Barcelona
11
5
5
11
20
80'

Real Madryt nie ma argumentów, by pokonać ter Stegena. Królewscy nie potrafią się podnieść po trzeciej bramce.

35
50
6
12
15
78'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Arturo Vidal.

38
17
7
8
7
75'
ZMIANA
75'
ZMIANA

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Fede Valverde.

21
22
8
5
12
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Wyśmienite wykończenie El Pistolero. Urugwajczyk uderzył w stylu Panenki i zaskoczył Navasa.

258
135
30
23
47
72'

Luis Suarez wywalczył rzut karny! Casemiro faulował napastnika Barcelony.

182
99
30
19
31
69'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Raphael Varane.

Pech Królewskich. Ousmane Dembele urwał się tym razem na prawej stronie boiska i zagrywał do Luisa Suareza. Urugwajczyka wślizgiem próbował zblokować Raphael Varane. Francuz nieudanie interweniował i wyręczył El Pistolero.

184
122
21
22
32
68'
ZMIANA

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Gareth Bale.

24
20
8
12
16
67'

Ależ ma pecha Vinicius Junior! Brazylijczyk minął kolejnych rywali, posadził na murawie Gerarda Pique i uderzył na dalszy słupek. Piłka odbiła się rykoszetem od rywala i będziemy mieć rzut rożny.

17
5
4
6
6
67'

Kolejna interwencja ter Stegena. Refleks Niemca sprawdził tym razem Dani Carvajal. Obrońca Realu Madryt uderzał z prawej strony.

23
9
4
2
7
65'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets za faul na Luce Modriciu.

19
5
4
14
23
62'

KOSMITA! Marc-Andre ter Stegen wygiął się jak struna! Niemiec znakomicie obronił strzał głową Sergio Reguilona głową z kilku metrów. Dośrodkowywał Vinicius Junior.

47
23
9
9
21
60'

Znakomity rajd Sergio Reguilona! Obrońca położył na murawie Nelsona Semedo i dośrodkował do Lucasa Vazqueza. Hiszpan został zablokowany przez Albę i Lengleta - dlatego nie zdołał doskoczyć do piłki.

48
19
5
10
18
58'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez za faul na Clement Lenglet.

23
17
5
6
18
58'

Znowu Lionel Messi. Argentyńczyk zagrał do Ousmane Dembele. Francuz dostrzegł na prawej stronie Ivan Rakitić, ale zamysły Francuza odczytał Sergio Ramos.

14
4
2
3
7
56'

W końcu pokazał się Lionel Messi. Argentyńczyk został jednak zatrzymany przez Lucasa Vazqueza tuż przed polem karnym.

11
4
8
12
12
55'

Dośrodkowanie Toniego Kroosa. Niecelnie główkował Casemiro.

25
18
4
10
12
53'

Real musi przyspieszyć. Atak pozycyjny Królewskich, Vinicius Junior wycofał przed pole karne do Toniego Kroosa. Niemiec wziął sprawy w swoje ręce i uderzył z dystansu, ale niecelnie.

20
16
5
7
8
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Ousmane Dembele.

Zabójcza skuteczność mistrza Hiszpanii! Jordi Alba wypuścił Dembele na lewej stronie boiska. Francuz wykorzystał swoją szybkość i urwał się obrońcom. W polu karnym wycofał piłkę do Suareza, a El Pistolero uderzył mocno i pewnie. 1:0 dla Barcelony!

260
130
33
30
50
50'

I odpowiedź Barcelony. Lionel Messi dograł do Gerarda Pique. Obrońca uderzył głową, ale został złapany na spalonym.

23
12
5
6
14
48'

Dobre dośrodkowanie Toniego Kroosa w pole karne. Główkował Karim Benzema, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

34
20
9
11
19
48'

Lucas Vazquez faulowany przed polem karnym przez Clement Lenglet.

17
10
5
6
13
46'

Królewscy już w polu karnym Barcelony. Karim Benzema dośrodkował z lewej strony, ale żaden z dwóch partnerów nie zdążył do podania.

11
3
3
6
11
46'

Wracamy na drugą połowę. W obu ekipach bez zmian. Przy piłce gospodarze.

16
5
2
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

24
16
4
7
3
45'

Lucas Vazquez ucierpiał na połowie boiska po kontakcie z Ivanem Rakiticiem. Hiszpan niefortunnie upadł na murawę i na razie nie może się podnieść.

10
7
20
11
6
42'

Królewscy nie postraszyli z rzutu rożnego. Piłka przypadkowo odbiła się od Raphaela Varane'a i odzyskali piłkarze Barcy. Z kontratakiem ruszył Lionel Messi , którego w porę, acz nieprzepisowo zatrzymał Toni Kroos.

25
19
14
13
22
41'

Real jest w gazie. Vinicius Junior dryblował na lewej stronie i został zablokowany prez Nelsona Semedo. Będzie rzut rożny.

27
16
3
11
20
40'

Luis Suarez złapany na spalonym.

17
17
9
15
38
38'

Kolejna akcja Realu! Casemiro płasko dograł z lewej strony. Do podania o krok cofnął się Vinicius Junior i uderzył. Piłka po strzale nastolatka przeleciała nad poprzeczką. Piłkarz Realu ma duże problemy z wykończeniem.

44
23
12
16
21
37'

Wyśmienity Marc-Andre ter Stegen! Szybka kontra po błędzie Gerarda Pique i Vinicius Junior stanął przed szansą. Strzał Brazylijczyka zablokowany przez Clement Lenglet. Nastolatek szybko odzyskał piłkę i zagrał do Karima Benzemy. Francuz uderzył z kilku metrów, ale znakomicie broni ter Stegen!

54
23
23
20
20
35'

Ousmane Dembele wypuścił na lewej flance Jordiego Albę. Obrońca niecelnie podał w pole karne. Piłkę przejęli Królewscy.

20
13
5
16
24
34'

Vinicius Junior zagroził w polu karnym. Brazylijczyk próbował podać w tempo do Karima Benzemy, ale akcję udanie zatrzymał Gerard Pique.

28
13
7
8
9
33'

Ivan Rakitić dośrodkował na prawą stronę pola karnego. Czekał tam Sergi Roberto, ale nie miał najlepszej pozycji do oddania strzału głową. Piłkarz Blaugrany po drodze sfaulował Sergio Reguilona.

15
11
10
7
10
30'

Niezbyt udane dośrodkowanie Luisa Suareza. Podanie od Urugwajczyka nie dotarło do Gerarda Pique i akcję zatrzymał Keylor Navas.

17
13
7
14
20
30'

Ivan Rakitić postanowił uderzyć zza pola karnego. Uderzenie Chorwata zablokowane przez Sergio Reguilona.

18
11
6
8
13
29'

FC Barcelona konstruuje na połowie Realu atak pozycyjny. Los Blancos na razie wyczekują rywali.

20
12
5
6
8
26'

Ivan Rakitić dograł prostopadle na prawą stronę pola karnego do Lionela Messiego. Argentyńczyk szybko zablokowany przez dwóch obrońców Realu i nie miał szans na odbiór piłki.

32
21
15
36
27
23'

Ależ zagotowało się w polu karnym Barcelony! Karim Benzema dograł z lewej strony do środka. Jordi Alba niezbyt udanie wybił podanie. Vinicius Junior uderzył z kilku metrów, ale przytomnie zachował się Marc-Andre ter Stegen, który wyszedł z bramki i skrócił kąt strzału. Będzie rzut rożny!

48
27
21
17
35
19'

Błyskawiczna odpowiedź Barcelony! Ousmane Dembele zostaje jednak zablokowany przez obrońców.

55
28
11
16
36
19'

Fantastyczna okazja Viniciusa Juniora! Brazylijczyk dostał w polu karnym podanie od Karima Benzemy. Nastolatek przełożył sobie piłkę na prawą nogę, ale koszmarnie przestrzelił!

46
45
16
22
31
18'

Lionel Messi wykazał się zmysłem i zagrał prostopadle na lewą stronę do Jordiego Alby. Hiszpański obrońca zatrzymany w polu karnym Realu przez duet Lucas Vazquez - Dani Carvajal.

27
21
9
8
31
15'

Arbiter dostaje sygnał od asystentów VAR. Ma to związek z sytuacją Viniciusa Juniora. Jose Maria Sanchez Martinez podtrzymuje swoją decyzję - nie ma rzutu karnego.

39
21
13
12
36
14'

Vinicius Junior rozegrał piłkę z Luką Modriciem. Chorwat wypuścił Brazylijczyka, który upadł w polu karnym po kontakcie z Nelsonem Semedo. Sędzia nie dostrzegł faulu.

35
28
13
12
37
12'

Vinicius Junior przepuścił piłkę do Sergio Reguilona. Obrońca uciekł na lewej stronie, ale w momencie dośrodkowania został zablokowany przez Nelsona Semedo.

22
9
9
8
9
10'

Dużo walki w środku boiska. Obie ekipy mają problemy z podejściem pod pole karne rywali.

24
8
12
8
7
8'

Byli blisko przyjezdni! Ousmane Dembele zagrał na prawą stronę do Luisa Suareza. Urugwajczyk odegrał do środka, gdzie czekał Sergi Roberto. Piłka w ostatnim momencie wybita na rzut rożny!

37
17
15
16
27
7'

Nieudana centra z prawej strony od Daniego Carvajala. Podanie zablokowane przez rywala w polu karnym.

25
6
5
4
8
6'

Real szykował się do oddania pierwszego strzału w tym meczu. Karim Benzema zagrał w pole karne do Lucasa Vazqueza, ale Hiszpana zablokował Nelson Semedo.

38
18
8
7
8
4'

Kolejny nieudany drybing Ousmane Dembele. Real ruszył z kontrą, ale Sergi Roberto sfaulował Toniego Kroosa.

29
11
7
7
15
3'

Pierwszy faul. Casemiro nieprzepisowo zatrzymał Ousmane Dembele na środku boiska.

14
6
6
13
31
2'

Karim Benzema próbował dryblować na lewej stronie boiska. Nie udało się. Przyjezdni wznowią grę z autu.

22
15
6
5
12
1'

Strata Ousmane Dembele już po kilkunastu sekundach gry. Piłkę przejęli Królewscy i rozgrywają atak.