Liga Europy: 1/8 finału, rewanże
14 mar 2019 18:55
90+2'

Jeszcze w ataku Chelsea. Strzelał Giroud, tym razem Francuz nie trafił w bramkę Dynama.

1
2
5
3
6
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

5
1
5
2
2
87'

Dynamo. Schodzi: Wołodymyr Szepelew. Wchodzi: Ołeksandr Andrijewski.

3
86'

Dynamo zapędziło się na w okolice bramki Chelsea. Akcja jednak przerwana. Na spalonym znalazł się Garmasz.

1
2
2
1
3
84'

Rozbite mentalnie Dynamo marzy już o końcu meczu. W tygodniu Anglicy "zniszczyli" kolejną drużynę.

2
2
2
1
1
81'

Dynamo. Schodzi: Sidcley. Wchodzi: Jewgienij Smirnij.

Jewgienij Smirnij #45
Sidcley #17
2
1
1
78'

Gol! Strzelił Callum Hudson-Odoi. Asystował mu Olivier Giroud. To już jest nokaut! Giroud dograł do Hudson-Odoi'a, a ten nie miał problemów z podwyższeniem prowadzenia Chelsea. 0:5!

32
22
11
4
5
77'

Dynamo będzie w stanie uratować honor? Gospodarze szukają swojej szansy, ale Chelsea na niezbyt wiele im pozwala.

2
1
2
1
74'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

3
2
1
1
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cesar Azpilicueta.

1
1
1
1
71'

Alonso uderzył z rzutu wolnego, tym razem w bramkę nie trafił.

2
1
1
1
3
69'
67'

Mocny strzał Garmasza, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

4
3
2
2
3
65'

Chelsea. Schodzi: N'Golo Kante. Wchodzi: Jorginho.

3
2
5
3
3
65'

Dynamo. Schodzi: Serhij Sydorczuk. Wchodzi: Tche Tche.

Tche Tche #6
2
1
1
1
1
62'

Kapitalnie w bramce Dynama zachował się Bojko, który obronił strzał z rzutu wolnego Alonso. Bramkarz sparował piłkę na poprzeczkę.

2
2
4
2
2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Witalij Mykołenko.

1
59'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Willian. Z prawej strony pola karnego z rzutu wolnego dośrodkował Willian. Najwyżej do piłki wyskoczył Giroud i głową trafił na 0:4!

29
16
8
3
3
58'

Dynamo nie potrafi stworzyć kolejnego zagrożenia pod bramką Chelsea. Z kolei goście nie kwapią się do ofensywy.

1
2
2
2
3
54'

Szuka pierwszego gola w dwumeczu Dynamo. Chelsea gra na coraz większym luzie. Czy jednak nie na zbyt dużym?

1
1
2
1
1
51'

Dynamo jednak zaatakowało. W bramce Chelsea dobrze dysponowany jest Kepa, który obronił uderzenia Szepelieva, a następnie Sydorczuka. Piłka odbiła się od słupka i została wybita z pola karnego.

3
2
2
2
2
48'

Dynamo wciąż ma niewiele do powiedzenia. Goście panują na boisku.

3
1
1
1
2
46'

Wracamy do meczu.

3
2
1
1
1
45+1'

Gol! Strzelił Marcos Alonso. Asystował mu Callum Hudson-Odoi. Gol do szatni, który Dynamo może mentalnie opuścić poniżej poziomu morza. Rozmontowali obronę gospodarzy goście. Dogranie w pole karne do Hudson-Odoi, ten niema z linii końcowej do Alonso,który trafił na 0:3!

28
16
6
5
4
43'

Zbliżamy się do przerwy. Pod znakiem zapytania stoją już tylko rozmiary wygranej Chelsea.

6
4
1
1
1
40'

Po dograniu z rogu Giroud uderzył niecelnie.

4
2
2
1
1
37'

I kolejny spalony. Tym razem po drugie stronie boiska złapany na nim został Garmasz.

4
2
1
1
1
36'

Chelsea wciąż w ataku. Gra przerwana, na spalonym Callum Hudson-Odoi.

4
4
2
2
2
33'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Marcos Alonso. Chelsea podwyższyła prowadzenie. Zła postawa obrony Dynama, Alonso sprzed pola karnego na ósmy metr do Giroud, który uderzył do siatki. 0:2!

24
13
6
5
5
31'

Dogranie do Sidcley'a, który znalazł się na spalonym.

3
2
2
3
2
29'

Starają się wykreować okazję na wyrównanie piłkarze Dynama, Chelsea Ukraińcom nie pozwala na zbyt wiele.

4
2
2
1
1
26'

Chelsea cofnęła się i chce wciągnąć Dynamo na własną połowę. Czy to się źle nie skończy dla gospodarzy?

6
2
2
23'

Dwie próby Cygankowa, obie zeostały zablokowane. Ożywiło się Dynamo.

3
21'

Garmasz mógł doprowadzić do remisu. Radość gospodarzy była przedwczesna, piłkarz Dynama na spalonym.

3
2
1
1
18'

Chelsea nie pozwala rywalom na wiele, a sama nie kwapi się do ataku. Spokojniejszy fragment spotkania.

15'

Kwadrans za nami. Dominacja Chelsea nie podlega dyskusji. Dynamo przegrywa 0:1, a mogło już wyżej.

12'

Po kolejnym dograniu z rogu uderzał Giroud, Bojko obronił. Chelsea panuje na boisku.

1
2
11'

Ruben Loftus-Cheek mógł podwyższyć prowadzenie Chelsea. Bojko tym razem zdążył interweniować.

3
8'

Dynamo po bramce Chelsea nie chce zbyt wiele ryzykować. Rywal tylko czeka, aby wyprowadzić kolejny cios.

3
1
1
5'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Ruben Loftus-Cheek. Chelsea szybko pokazała Dynamo, gdzie jego miejsce. Po dośrodkowaniu z rogu Williana, Loftus-Cheek zgrał do Giroud. Francuz umieścił piłkę w bramce. 0:1!

23
17
5
4
5
3'

Pierwsza okazja przed gospodarzami. Po dograniu z rogu niecelnie uderzył Szaparenko.

1
1
1
3'

Chelsea od początku przeważa. Dynamo obawiając się pogromu spokojnie czeka na to, co zrobi rywal.

1
1
1
18:13

Mecz poprowadzi Tobias Stieler (Niemcy).