Mistrzostwa świata U-20 2019: Grupa F
28 maj 2019 18:00
90+3'

Piłkę w bramce Portugalii umieścił Adolfo Gaich, ale ten gol nie został uznany. Sędziowie odgwizdali spalonego.

4
2
2
6
90'

Doliczone pięć minut.

3
2
5
1
90'

Strzelał w polu karnym Adolfo Gaich, lecz jego uderzenie obronił Joao Virginia.

2
2
1
1
2
89'
ZMIANA

Argentyna U-20. Schodzi: Ezequiel Barco. Wchodzi: Marcelo Weigandt.

1
88'
ZMIANA

Portugalia U-20. Schodzi: Jota. Wchodzi: Pedro Neto.

Pedro Neto #18
Jota #7
1
1
1
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patricio Perez.

Gol jednak uznany! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego gola strzelił Patricio Perez. 2:0 prowadzi Argentyna.

1
87'

Cały czas czekamy na decyzję, czy gol zostanie uznany.

2
2
5
1
1
84'

Z rzutu wolnego dośrodkował Ezequiel Barco. W polu karnym piłkę trącił jeden z zawodników, a do bramki skierował ją Patricio Perez. Sędziowie odgwizdali spalonego, ale trwa analiza VAR.

1
2
82'
ZMIANA

Argentyna U-20. Schodzi: Anibal Moreno. Wchodzi: Santiago Sosa.

Santiago Sosa #5
Anibal Moreno #11
5
1
1
1
80'

Na strzał z dystansu zdecydował się Jota. Piłkę po uderzeniu z około 20 metrów złapał Manuel Roffo.

3
1
1
1
1
78'

Znakomita okazja dla Argnetyny! W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Adolfo Gaich. Joao Virginia obronił jego strzał.

2
77'
ZMIANA

Portugalia U-20. Schodzi: Miguel Luis. Wchodzi: Pedro Martelo.

Pedro Martelo #19
Miguel Luis #10
1
77'

Miguel Luis dopadł do przypadkowej piłki w polu karnym. Miał trudną pozycję i oddał niecelny strzał.

1
75'

Teraz trochę walki w środkowej strefie boiska. Argentyna stara się oddalić grę od własnego pola karnego.

1
73'

Z rzutu wolnego strzelał Gedson Fernandes. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

1
72'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Facundo Medina.

Facundo Medina #14
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Leite.

Diogo Leite #4
Portugalia U-20
72'

Będzie bardzo dobra okazja dla Portugalii. Rzut wolny z około 18 metrów.

1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
70'
ZMIANA

Argentyna U-20. Schodzi: Julian Alvarez. Wchodzi: Gonzalo Maroni.

Gonzalo Maroni #10
Julian Alvarez #7
2
2
1
69'

Wrzutka w pole karne Argentyny i piłka wybita przez obrońców, za chwilę znów podobna akcja. Argentyńczycy skupiają się już na defensywie.

1
1
1
67'

Znów groźnie przed bramką Argentyny. Tym razem niecelny strzał, a sędzia i tak odgwizdał spalonego.

2
1
2
1
2
66'

Groźnie są akcje Portugalczyków, którzy szukają okazji na gola. Argentyna w ostatnich minutach bez dobrych okazji strzeleckich.

1
2
2
1
2
komentarz

64'

Znów pokazał się Jota, który wpadł w pole karne i oddał strzał na bramkę. Argentynę przed stratą gola uchronił Manuel Roffo.

63'

Po dośrodkowaniu z pierwszej piłki z ostrego kąta strzelał Jota. Dobrze interweniował Manuel Roffo.

62'
ZMIANA

Portugalia U-20. Schodzi: Francisco Trincao. Wchodzi: Mesaque Dju.

Mesaque Dju #11
Francisco Trincao #17
2
1
60'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Argentyny. Piłka pewnie wybita przez obrońców.

1
55'

Jota dośrodkował z rzutu wolnego, a piłkę wypiąstkował Manuel Roffo.

55'

Portugalczycy będą mieli rzut wolny. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Argentyny.

1
komentarz

51'

Po indywidualnej akcji na strzał z dystansu zdecydował się Anibal Moreno. Piłka trafiła w słupek!

3
1
49'

Ruben Vinagre zagrywał wzdłuż bramki Argentyny. Minimalnie zbyt mocno i zabrakło celnego strzału.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
1
1
45+2'

Jeszcze zamieszanie w polu karnym Argentyny po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

2
3
2
2
2
45+1'

Rzut wolny dla Portugalii. Na uderzenie z około 25 metrów zdecydował się Jota. Piłka trafiła w mur.

2
2
45'

Doliczona jedna minuta.

1
43'

Diogo Dalot zdecydował się na indywidualną akcję, lecz został zatrzymany niemal na linii pola karnego. Po chwili jeszcze strzał z dystansu, po którym na raty piłkę łapał Manuel Roffo.

40'

W pole karne Argentyny piłkę wrzucał Jota. Pewna interwnecja jednego z obrońców, który wybił piłkę.

1
1
2
1
1
37'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę Portugalii. Obrońcy pewnie wybili piłkę.

33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adolfo Gaich. Asystował mu Julian Alvarez.

Portugalia atakowała, a gola strzeliła Argentyna. W pole karne wbiegł Julian Alvarez, poradził sobie z obrońcą i dograł do Adolfo Gaicha. Ten z kilku metrów pokonał bramkarza. 1:0 prowadzi Argentyna.

4
32'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na wysokości pola karnego Argentyny. Piłkę wrzucał Gedson Fernandes. Dośrodkowanie było jednak zdecydowanie zbyt mocne, piłka poza boiskiem.

32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patricio Perez.

1
1
30'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Diogo Leite. Było groźnie, ale strzał minimalnie niecelny. Ostatnie minuty zdecydowanie należą do Portugalii.

3
3
2
1
27'

W polu karnym z ostrego kąta uderzył Rafael Leao. Strzał obroniony przez bramkarza.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
Tak
Nie
1
1
1
26'

Z około 20 metrów strzelał Francisco Trincao. Uderzenie zostało zablokowane przez jednego z Argentyńczyków.

22'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Portugalii. Piłka została wybita, a po chwili niecelnie strzelał Ezequiel Barco.

20'

W pole karne Argentyny wbiegł Jota. Oddał strzał, ale trafił prosto w bramkarza.

1
17:07

19'

Z rzutu wolnego strzelał Ezequiel Barco. Piłka przeleciała nad bramką - uderzenie niecelne.

18'

Będzie rzut wolny dla Argentyny. Do bramki Portugalii nieco ponad 20 metrów. Dobra okazja na strzał.

1
1
1
1
1
17'

Ładnie, minimalnie niecelnie z dystansu strzelał Gedson Fernandes. Piłka przeleciała tuż obok bramki.

16'

W polu karnym Argentyny strzelał Rafael Leao. Manuel Roffo nie dał się zaskoczyć.

15'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Argentyny. Piłkę pewnie złapał Manuel Roffo.

1
13'

Zanosiło się na groźną akcję Argentyny, lecz źle w pole karne Portugalii dośrodkował Agustin Urzi.

1
11'

Ładnie w polu karnym Portugalii dryblował Ezequiel Barco. Jego podanie w ostatniej chwili zostało zablokowane.

11'

Zawodnikom obu drużyn nie brakuje umiejętności technicznych. Portugalczycy aktualnie wymieniają podania na połowie Argentyny.

8'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Portugalii. Główkował Adolfo Gaich, lecz został zablokowany.

6'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i znów piłka została wybita.

6'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Portugalii. Piłka została jednak wybita. Argentyna będzie miała jeszcze rzut rożny.

5'

Teraz gra przeniosła się na połowę Portugalii. Przy piłce Argentyńczycy.

2'

Ładne dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego. Piłkę wrzucał Francisco Trincao, lecz zabrakło już celnego strzału.

2'

Portugalczycy rozgrywają piłkę na połowie rywala. Wywalczyli rzut rożny.

17:07

Piłkarze już na boisku. Przed nami hymny, a potem początek meczu.