Mistrzostwa świata U-20 2019: Grupa F
31 maj 2019 20:30
90+6'

Końcowe sekundy meczu. Dramat Portugalii, która jest już niemal dwoma nogami za burtą mundialu.

2
4
2
2
2
90+3'

Z kilku metrów uderzał Martelo, piłka trafiła jednak w boczną siatkę.

4
4
2
2
2
90+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thabo Moloisane.

2
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

4
1
2
1
1
89'

Desperackie ataki Portugalczyków. Duża nerwowość, niewiele czasu. Czyżby koniec turneju dla Portugalii?

1
1
1
86'

Kolejna przerwa w grze. A sekundy Portugalczykom uciekają.

1
1
2
84'

Portugalia przy remisie 1:1 jest poza mundialem! Zespół w Europy szuka zwycięskiej bramki.

1
1
1
1
83'

Portugalia U-20. Schodzi: Jota. Wchodzi: Pedro Neto.

wchodzi Wchodzi
Pedro Neto #18
schodzi Schodzi
Jota #7
1
82'

Dwukrotnie groźnie było pod bramką Portugalii. Dobrze w bramce zachował się Virginia.

1
1
1
79'

Coraz mniej czasu na zdobycie zwycięskiej bramki mają Portugalczycy. Tymczasem gracze RPA zaczynają zagrażać rywalom i...

3
2
76'

Szybka akcja graczy RPA, strzał Khanyi'ego obronił bramkarz.

2
2
76'

RPA U-20. Schodzi: Thakgalo Leshabela. Wchodzi: Muzomuhle Khanyi.

Muzomuhle Khanyi #14
Thakgalo Leshabela #11
2
1
2
1
74'

Portugalczycy szukają zwycięskiego gola. RPA w coraz głębszej defensywie.

2
1
1
1
1
71'

Do piłki w polu karnym nie doszedł Khulekani Kubheka, Queiros uderzał głową, ale trafił w poprzeczkę!

4
3
1
1
1
69'

Niespodziewanie z pola karnego uderzał Trincao, bramkarz po raz kolejny świetnie obronił.

1
67'

Portugalia U-20. Schodzi: Nuno Santos. Wchodzi: Pedro Martelo.

Pedro Martelo #19
Nuno Santos #20
65'

RPA U-20. Schodzi: Oswin Appollis. Wchodzi: Njabulo Blom.

Njabulo Blom #8
Oswin Appollis #9
1
63'

Optyczna przewaga Portugalii, RPA stara się szukać swoich szans w kontrach.

1
60'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jota! Mocny strzał Joty w lewy róg. Bramkarz wyczuł jego intencje i odbił piłkę!

2
59'

I mamy rzut karny dla Portugalii! Zagranie ręką zawodnika z Afryki.

1
1
1
1
1
57'

Kolejna analiza VAR. Tym razem ręką w polu karnym zagrał gracz z RPA.

1
1
1
57'

Z pola karnego płaski strzał oddał Trincao, bramkarz pewnie interweniował.

54'

Portugalia U-20. Schodzi: Ruben Vinagre. Wchodzi: Moura.

Moura #15
Ruben Vinagre #5
53'

Gol! Strzelił Thabiso Monyane. Trzy kroki do tyłu, trzy do przodu. Strzał i pewny gol! 1:1!

1
51'

Rzut karny dla RPA za zagranie ręką Portugalczyka. To decyzja arbitra po analizie zapisu wideo!

2
2
50'

Mamy analizę VAR, w wozie poza stadionem wszystko warczy i huczy.

2
1
49'

Zawodnicy z RPA domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia nakazał grać dalej.

1
1
1
48'

Podobnie jak na początku mecz tak i teraz RPA stara się atakować. Do czasu aż zacznie brakować sił.

1
1
1
46'

Wracamy do gry!

komentarz

45'

Sędzia doliczył minutę do 1. połowy.

42'

Do przerwy w meczu w Bielsku-Białej już raczej nic się nie wydarzy. Portugalczycy wyraźnie oszczędzają siły przed fazą pucharową.

1
1
39'

Jedna z nielicznych w ostatnich minutach akcji RPA. Strzał z dystansu Kodisanga poszybował daleko od celu.

1
1
20:03

36'

Leao świetnie przyjął piłkę, dzięki czemu wypracował sobie pozycję do oddania strzału. Jednak trafił wprost w wychodzącego z bramki Kubhekę!

3
33'

Obraz meczu nie ulega zmianie. Portugalia kontroluje przebieg potyczki, rozgrywa piłkę na połowę przeciwnika.

1
30'

Mogło być 2:0. Strzał Joty intuicyjnie odbił bramkarz z Afryki!

2
1
1
28'

Portugalczycy dość szybko zrobili swoje i chyba zaczynają oszczędzać siły. Gracze RPA są jednak nieobliczalny i "krzywdę" przeciwnikom mogą jeszcze uczynić.

1
20:03

25'

Niewiele dzieje się na boisku. Portugalia utrzymuje się przy piłce, RPA niewiele potrafi zdziałać.

1
22'

Po objęciu prowadzenie Portugalczycy grają dużo spokojniej. RPA nie potrafi odpowiedzieć rywalom.

1
19'

Gol! Strzelił Rafael Leao. Asystował mu Thierry Correia. Z prawej strony dosrodkował Correia, fatalnie zachował się obrońca, który przepuścił piłkę. Przyjął ją Leao i szpicem buta wbił do siatki z pięciu metrów. 0:1!

6
18'

Przed polem karnym do piłki doszedł Gedson Fernandes, futbolówka poszybowała daleko od celu.

1
16'

Uderzał Jota, piłka zatrzymała się na jednym z graczy z RPA.

14'

Trincao głową uderzał z pięciu metrów. Trafił jednak w nogi bramkarza.

13'

Wyrównany początek. RPA chce sobie dać szansę na wyjście z grupy. Musi jednak wysoko wygrać z Portugalią.

1
10'

Po dośrodkowaniu z rogu głową tuż ponad bramką z pięciu metrów uderzył Appollis.

9'

Kolejna próba Portugalii. Strzał Trincao poszybował daleko od celu.

8'

Fernandes uderzył z ok. 30 metrów, Kubheka na raty złapał strzał.

1
5'

Pierwsza akcja RPA. Dogranie w okolice pola karnego, tam z pierwszej piłki uderzył Kodisang. Futbolówka minęła bramkarza, ale minęła słupek o centymetry.

1
3'

Żywe pierwsze minuty meczu. Portugalia uzyskała przewagę, sprzed pola karnego uderzył Jota. Dwa metry obok słupka.

1
20:03

Mecz poprowadzi Alexis Herrera (Wenezuela).