Serbia. Schodzi: Nemanja Maksimović. Wchodzi: Branko Jovicić.

2
4
1
84'

Długi drybling Leroya Sane. Niemca rywale w końcu zatrzymali faulem. Gospodarze będą mieli rzut wolny z dogodnej pozycji.

15
10
5
4
6
79'

Serbia. Schodzi: Miroslav Bogosavac. Wchodzi: Aleksandar Mitrović.

Miroslav Bogosavac #3
4
4
5
3
6
79'
77'

Który to już strzał Leroya Sane. Skrzydłowy tym razem uderzył z dystansu. Czujny jest Marko Dmitrović.

9
4
3
5
5
75'

Marco Reus dryblował na lewej stronie. Minął rywala i oddał płaski strzał na dalszy słupek, niecelny.

3
4
2
1
4
73'

Leroy Sane sprawdza Marko Dmitrovicia. Serbski bramkarz broni mocny strzał Niemca z kilku metrów.

9
4
2
2
4
70'

Serbia. Schodzi: Luka Jović. Wchodzi: Milan Pavkov.

3
3
8
5
4
69'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Marco Reus.

Znakomita akcja zmienników. Ale nie byłoby jej, gdyby nie nieudane podanie Spajicia do Ljajicia. Stratę przechwycili rywale i zaczęła się akcja. Reus dośrodkował z lewej strony, a Goretzka z niewielkimi problemami pokonał bramkarza.

26
15
16
22
68
65'

Niemcy w natarciu. Ilkay Gundogan minął bramkarza i stanął przed pustą bramką. Pomocnik oddał strzał, który wślizgiem zatrzymał obrońca.

16
7
4
3
5
64'

W końcu Leroy Sane urwał się obrońcom! Zawodnik dostał podanie z lewej strony i uderzył głową wprost w bramkarza!

9
5
2
2
4
62'
62'

Sędzia przerwał nieźle zapowiadający się atak Niemców. Powód: Leroy Sane złapany na spalonym.

3
9
2
3
8
59'

Marco Reus w końcu wziął sprawy w swoje ręce. Udany drybling napastnika Borussii Dortmund w polu karnym zakończony mocnym strzałem. Broni Marko Dmitrović.

15
6
3
3
5
57'

Niemcy próbowali zagrozić z rzutu rożnego. Piłka wyszła poza pole karne Serbów. Z dystansu uderzył Marco Reus, ale nad bramką.

7
3
5
5
4
57'

Leon Goretzka oddał piłkę Leroyowi Sane. Do skrzydłowego natychmiast pospieszyli obrońcy, którzy zablokowali go na lewej stronie pola karnego.

6
3
1
2
3
56'

Niemcy. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Leon Goretzka.

komentarz

3
3
2
2
4
52'

Nieudane wybicie Marko Dmitrovicia, przejął Ilkay Gundogan. Niemcy nie wykorzystali szansy. Strata piłki w polu karnym i Serbowie zażegnali zagrożenie.

8
5
2
2
2
50'

Timo Werner złapany na spalonym.

11
9
2
3
2
48'

Darko Lazović skiksował. Zawodnik dostał niezłe podanie prostopadłe, wbiegł w pole karne Niemców, ale oddał nieudany strzał.

9
4
4
7
5
46'

Timo Werner jeszcze myślami na przerwie. Napastnik zareagował nieco opóźniony i nie zdążył do podania z prawej strony boiska.