1
4
1
89'

Dzisiaj z rzutów wolnych Lionel Messi zawsze decyduje się na strzały. Tym razem uderzył z blisko 30. metrów tuż nad poprzeczką.

6
5
2
4
7
89'

Wenezuela. Schodzi: Roberto Rosales. Wchodzi: Fernando Aristeguieta.

wchodzi Wchodzi
Fernando Aristeguieta #25
schodzi Schodzi
1
2
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Pablo Anor. Za faul na Messim.

2
86'

Thomas Di Benedetto po dośrodkowaniu Messiego główkował obok słupka. Wenezuela coraz bliższa sensacyjnego zwycięstwa.

1
1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Rincon. Za faul.

4
1
82'

Z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką uderzył Lionel Messi.

4
7
3
2
6
79'

Wenezuela. Schodzi: Darwin Machis. Wchodzi: Juan Pablo Anor.

Darwin Machis #11
2
76'

2
75'

Gol! Strzelił Josef Martinez. Bramkarz Argentyny kompletnie zmylony. Wenezuela prowadzi 3:1!

20
12
6
10
11
75'

Juan Foyth faulował wprowadzonego Martineza.

5
3
2
1
2
75'

Rzut karny dla Wenezueli!

10
5
6
6
9
69'

Ależ fatalnie strzelił Giovani Lo Celso. Argentyńczyk skiksował przy próbie uderzenia z 17. metrów.

1
1
1
1
67'

Lautaro Martinez znów był bliski trafienia do siatki! W ostatniej chwili uprzedził go jednak Villanueva. Ostatecznie sędzia odgwizdał pozycję spaloną napastnika Argentyny.

1
3
1
64'

Wenezuela. Schodzi: Yangel Herrera. Wchodzi: Yeferson Soteldo.

Yeferson Soteldo #10
Yangel Herrera #18
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Yordan Osorio. Za zagranie reką.

1
62'

Robi się bardzo ciekawie! Argentyna chce za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania, przez co naraża się na kontry.

1
2
59'

Gol! Strzelił Lautaro Martinez. Asystował mu Giovani Lo Celso.

Argentyna odrabia straty! Lionel Messi odebrał piłkę w środku boiska, zagrał do boku do Lo Celso, który wypuścił w uliczkę Lautaro Martineza. Argentyński napastnik skutecznie przerzucił piłkę nad bramkarzem Wenezueli.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Salomon Rondon. Za faul.

2
1
1
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Giovani Lo Celso. Za faul.

2
1
1
1
1
50'

Lautaro Martinez w dobrej sytuacji strzelił obok bramki. Akcję rozpoczął oczywiście Lionel Messi.

6
4
3
4
2
47'

1
1
1
1
2
47'

Żółtą kartkę otrzymał Ronald Hernandez. Za faul.

1
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
1
1
1
46'

Argentyna. Schodzi: Lisandro Martinez. Wchodzi: Sebastian Blanco.

1
46'
46'

Argentyna. Schodzi: Gonzalo Martinez. Wchodzi: Matias Suarez.

Gonzalo Martinez #18
3
3
1
3
2
44'

Gol! Strzelił Jhon Murillo.

Wenezuela prowadzi już 2:0!!! Kapitalnym strzałem z linii pola karnego popisał się Murillo. Argentyńczycy nie zdążyli ustawić się po błyskawicznie rozegranym rzucie wolnym.

19
44'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Foyth. Za faul.

2
1
1
1
1
43'

Lionel Messi ponownie znalazł w polu karnym Lautaro Martineza, który strzelił z główki nieznacznie nad poprzeczką.

2
1
1
3
7
40'

Kolejna wyśmienita okazja dla Wenezueli! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Tomas Rincon główkował tuż obok słupka!

4
4
1
2
2
38'

Lionel Messi! Argentyńczyk uderzył z dystansu pod poprzeczkę, ale udanie interweniował golkiper Wenezueli.

8
4
5
4
8
36'

Groźnie po rzucie rożnym dla Wenezueli. Mikel Villanueva uderzył z półwoleja nad poprzeczką.

6
4
2
2
3
36'

Powinno być 2:0!!! Darwin Machis dostał idealne prostopadłe podanie w pole karne, ale jego strzał nogą obronił Franco Armani.

9
6
3
3
4
33'

Żółtą kartkę otrzymał Mikel Villanueva. Za faul na Messim w środku boiska.

5
32'

Znów blisko wyrównania! Z 6. metrów w piłkę nie trafił jednak Gonzalo Martinez. Dośrodkowywał Lionel Messi.

7
4
4
2
4
31'

Lionel Messi poczuł krew. Argentyńczyk minął trzech rywali w polu karnym, ale dograł do jednego z Wenezuelczyków.

7
5
4
3
4
30'

Ależ blisko wyrównania! Lionel Messi kapitalnie dośrodkował na głowę Lautaro Martineza, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Wuilker Farinez!

5
3
3
3
5
29'

1
29'

Po składnej akcji Wenezueli wyraźnie nad poprzeczką huknął Jose Salomon Rondon.

4
4
2
2
2
28'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bardzo niecelnie główkował Gabriel Mercado. Argentyna na razie może pochwalić się prowadzeniem jedynie w... kornerach. 3:0.

5
3
2
2
2
24'

Lionel Messi na razie cofnięty do drugiej linii. Kapitan Argentyny stara się rozprowadzać piłkę do boków, jednak koledzy niechętnie mu się pokazują.

4
3
2
4
4
22'

Lautaro Martinez namieszał w polu karnym Wenezueli - zgubił jednego obrońcę, ale kolejny skutecznie przeszkodził mu w oddaniu strzału.

4
4
2
2
2
18'

Argentyna się rozkręca! Od kilku minut gra toczy się na połowie Wenezueli, która tylko czeka na możliwość do kontrataku.

4
2
2
3
3
14'

Lisandro Martinez zepsuł dobrze zapowiadającą się akcję Argentyny. Lewy obrońca poślizgnął się w polu karnym rywali po czym zagrał piłkę wprost w rękawice golkipera Wenezueli.

2
3
2
4
5
10'

Lionel Messi zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z ok. 25 metrów, jednak trafił w mur.

3
2
3
5
8
6'

Gol! Strzelił Jose Salomon Rondon.

Kapitalny początek dla Wenezueli! Roberto Rosales dograł z własnej połowy za plecy obrońców na 17. metr, Rondon perfekcyjnie przyjął piłkę i strzelił nad interweniującym golkiperem. 1:0!

22
14
10
8
20
4'

Przed szansą stanął Darwin Machis z Wenezueli, ale w świetnej sytuacji nie trafił w piłkę.

3
3
3
3
5
20:16

W roli kapitana reprezentacji Argentyny powracający do kadry Lionel Messi.

7
4
3
1
2
20:16

Piłkarze szykują się do wyjścia na boisko, a na trybunach widać, na którego piłkarza kibice najbardziej czekają.

5
3
1
2
2
20:16

W Argentynie wyraźnie cieszą się z powrotu Lionela Messiego.

4
3
1
1
2
20:16

Spotkanie odbędzie się na stadionie Estadio Wanda Metropolitano w Madrycie.

3
3
1
1
1
20:16

Po 9-miesięcznej przerwie do reprezentacji Argentyny wraca Lionel Messi! Piłkarz Barcelony pojawił się na zgrupowaniu kadry tuż przed turniejem Copa America 2019. W towarzyskim starciu z Wenezuelą wystąpi w podstawowym składzie.