Argentyna
44' Juan Foyth 54' Giovani Lo Celso 59' Lautaro Martinez
Wenezuela
6' Jose Salomon Rondon 33' Mikel Villanueva 44' Jhon Murillo 47' Ronald Hernandez 56' Jose Salomon Rondon 63' Yordan Osorio 75' Josef Martinez 83' Tomas Rincon 87' Juan Pablo Anor
1:3

Koniec spotkania. Lionel Messi po 9 miesiącach wrócił do reprezentacji Argentyny, ale był to powrót smutny. "Albicelestes" przegrali 1:3 z Wenezuelą.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Dzisiaj z rzutów wolnych Lionel Messi zawsze decyduje się na strzały. Tym razem uderzył z blisko 30. metrów tuż nad poprzeczką.

Wenezuela. Schodzi: Roberto Rosales. Wchodzi: Fernando Aristeguieta.

Żółtą kartkę otrzymał Juan Pablo Anor. Za faul na Messim.

Thomas Di Benedetto po dośrodkowaniu Messiego główkował obok słupka. Wenezuela coraz bliższa sensacyjnego zwycięstwa.

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Rincon. Za faul.

Z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką uderzył Lionel Messi.

Wenezuela. Schodzi: Darwin Machis. Wchodzi: Juan Pablo Anor.

Gol! Strzelił Josef Martinez. Bramkarz Argentyny kompletnie zmylony. Wenezuela prowadzi 3:1!

Juan Foyth faulował wprowadzonego Martineza.

Rzut karny dla Wenezueli!

Ależ fatalnie strzelił Giovani Lo Celso. Argentyńczyk skiksował przy próbie uderzenia z 17. metrów.

Lautaro Martinez znów był bliski trafienia do siatki! W ostatniej chwili uprzedził go jednak Villanueva. Ostatecznie sędzia odgwizdał pozycję spaloną napastnika Argentyny.

Wenezuela. Schodzi: Yangel Herrera. Wchodzi: Yeferson Soteldo.

Żółtą kartkę otrzymał Yordan Osorio. Za zagranie reką.

Robi się bardzo ciekawie! Argentyna chce za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania, przez co naraża się na kontry.

Gol! Strzelił Lautaro Martinez. Asystował mu Giovani Lo Celso.

Argentyna odrabia straty! Lionel Messi odebrał piłkę w środku boiska, zagrał do boku do Lo Celso, który wypuścił w uliczkę Lautaro Martineza. Argentyński napastnik skutecznie przerzucił piłkę nad bramkarzem Wenezueli.

Żółtą kartkę otrzymał Jose Salomon Rondon. Za faul.

Żółtą kartkę otrzymał Giovani Lo Celso. Za faul.

Lautaro Martinez w dobrej sytuacji strzelił obok bramki. Akcję rozpoczął oczywiście Lionel Messi.

Żółtą kartkę otrzymał Ronald Hernandez. Za faul.

Początek drugiej połowy.

Argentyna. Schodzi: Lisandro Martinez. Wchodzi: Sebastian Blanco.

Argentyna. Schodzi: Gonzalo Martinez. Wchodzi: Matias Suarez.

Koniec pierwszej połowy. Na razie nieudany powrót Messiego. Wenezuela prowadzi 2:0, a wynik mógł być jeszcze wyższy. Fatalnie prezentuje się defensywa Argentyny.

Gol! Strzelił Jhon Murillo.

Wenezuela prowadzi już 2:0!!! Kapitalnym strzałem z linii pola karnego popisał się Murillo. Argentyńczycy nie zdążyli ustawić się po błyskawicznie rozegranym rzucie wolnym.

Żółtą kartkę otrzymał Juan Foyth. Za faul.

Lionel Messi ponownie znalazł w polu karnym Lautaro Martineza, który strzelił z główki nieznacznie nad poprzeczką.

Kolejna wyśmienita okazja dla Wenezueli! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Tomas Rincon główkował tuż obok słupka!

Lionel Messi! Argentyńczyk uderzył z dystansu pod poprzeczkę, ale udanie interweniował golkiper Wenezueli.

Groźnie po rzucie rożnym dla Wenezueli. Mikel Villanueva uderzył z półwoleja nad poprzeczką.

Powinno być 2:0!!! Darwin Machis dostał idealne prostopadłe podanie w pole karne, ale jego strzał nogą obronił Franco Armani.

Żółtą kartkę otrzymał Mikel Villanueva. Za faul na Messim w środku boiska.

Znów blisko wyrównania! Z 6. metrów w piłkę nie trafił jednak Gonzalo Martinez. Dośrodkowywał Lionel Messi.

Lionel Messi poczuł krew. Argentyńczyk minął trzech rywali w polu karnym, ale dograł do jednego z Wenezuelczyków.

Ależ blisko wyrównania! Lionel Messi kapitalnie dośrodkował na głowę Lautaro Martineza, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Wuilker Farinez!

Po składnej akcji Wenezueli wyraźnie nad poprzeczką huknął Jose Salomon Rondon.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bardzo niecelnie główkował Gabriel Mercado. Argentyna na razie może pochwalić się prowadzeniem jedynie w... kornerach. 3:0.

Lionel Messi na razie cofnięty do drugiej linii. Kapitan Argentyny stara się rozprowadzać piłkę do boków, jednak koledzy niechętnie mu się pokazują.

Lautaro Martinez namieszał w polu karnym Wenezueli - zgubił jednego obrońcę, ale kolejny skutecznie przeszkodził mu w oddaniu strzału.

Argentyna się rozkręca! Od kilku minut gra toczy się na połowie Wenezueli, która tylko czeka na możliwość do kontrataku.

Lisandro Martinez zepsuł dobrze zapowiadającą się akcję Argentyny. Lewy obrońca poślizgnął się w polu karnym rywali po czym zagrał piłkę wprost w rękawice golkipera Wenezueli.

Lionel Messi zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z ok. 25 metrów, jednak trafił w mur.

Gol! Strzelił Jose Salomon Rondon.

Kapitalny początek dla Wenezueli! Roberto Rosales dograł z własnej połowy za plecy obrońców na 17. metr, Rondon perfekcyjnie przyjął piłkę i strzelił nad interweniującym golkiperem. 1:0!

Przed szansą stanął Darwin Machis z Wenezueli, ale w świetnej sytuacji nie trafił w piłkę.

Zaczęli!

W roli kapitana reprezentacji Argentyny powracający do kadry Lionel Messi.

Piłkarze szykują się do wyjścia na boisko, a na trybunach widać, na którego piłkarza kibice najbardziej czekają.

W Argentynie wyraźnie cieszą się z powrotu Lionela Messiego.

Spotkanie odbędzie się na stadionie Estadio Wanda Metropolitano w Madrycie.

Po 9-miesięcznej przerwie do reprezentacji Argentyny wraca Lionel Messi! Piłkarz Barcelony pojawił się na zgrupowaniu kadry tuż przed turniejem Copa America 2019. W towarzyskim starciu z Wenezuelą wystąpi w podstawowym składzie.