Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

16
10
17
88'

Rozgorączkowali się gospodarze po dośrodkowaniu Joao Cancelo. Odetchnęli ich kibice, że żaden nie wpakował gola samobójczego Andre Onanie.

19
18
20
16
23
87'

Wojciech Szczęsny interweniował z wyczuciem po dośrodkowaniu Nicolasa Tagliafico z lewego skrzydła.

43
22
13
15
11
85'

Douglas Costa w słupek! Wejście Brazylijczyka z ławki rezerwowych na boisko mogło być decydujące, ale nie rozstrzygnął meczu. Zabrakło tak niewiele, żeby podobnie jak Cristiano Ronaldo w pierwszej połowie, uciszył Amsterdam w końcówce regulaminowego czasu.

13
17
12
14
12
83'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić za faul na Davidzie Neresie.

14
6
4
5
19
83'

Wojciech Szczęsny interweniował po strzale z półdystansu. Piłkarz Ajaksu Amsterdam miał karygodnie dużo miejsca do oddania uderzenia, ale trafił w reprezentanta Polski.

28
10
8
9
7
81'

Można był krytycznym wobec Juventusu, ale z której strony nie spojrzeć, ma korzystniejszy wynik od przeciwnika. Jeszcze 10 minut regulaminowego czasu.

20
9
5
7
6
80'

Andre Onana interweniował na przedpolu po miernym dośrodkowaniu.

9
7
5
9
9
78'

Trochę spokoju pod bramką Juventusu, ale takie fragmenty już w tym spotkaniu były i stanowiły tylko ciszę przed burzą wywołaną przez Ajax Amsterdam.

20
14
6
8
11
75'

Ajax. Schodzi: Lasse Schone. Wchodzi: Jurgen Ekkelenkamp.

14
75'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Paulo Dybala.

43
26
9
12
11
73'

Pojawi się Paulo Dybala.

52
21
13
4
10
72'

Piłka wrzucona w pole karne Juventusu. Tam spóźnił się do piłki jeden z gospodarzy, a na dodatek sędzia asystent zauważył spalonego, którego w rzeczywistości nie było.

11
6
6
5
9
71'

Żółtą kartkę otrzymał Lasse Schone za faul na Federico Bernardeschim.

16
6
8
13
12
68'

Na początku spotkania Juventus sprawiał wrażenie, że postara się o aktywniejszą grę w Amsterdamie niż w Madrycie. Owszem, strzelił gola, ale większość czasu spędza w okopach czekając na ruch uskrzydlonego Ajaksu.

8
10
2
6
8
67'

Setki piłkarzy chciałoby mieć połowę tych liczb.

17
5
5
4
8
65'

Ajax Amsterdam aktywniejszy w ofensywie. Rozpaczliwie, ale skutecznie blokowali płaskie uderzenie piłkarze z Turynu. Po chwili ponowienie ataku przez zawodników z Holandii i Wojciech Szczęsny interweniował na przedpolu.

12
6
4
4
7
63'

Wojciech Szczęsny interweniował po strzale Joela Veltmana. Także ten boczny obrońca Ajaksu Amsterdam gra ofensywnie i coraz częściej gości w polu karnym przeciwnika.

1
60'

Nic nie wniósł ponownie Mario Mandzukić do ofensywy Juventusu. Za niego powracający po kontuzji Douglas Costa, którego stać na niekonwencjonalne rozwiązanie.

19
4
5
5
2
60'
34
15
13
6
3
58'

Juventus ma ogromny problem z utrzymaniem się w posiadaniu piłki. Pressing dynamicznych gospodarzy powoduje panikę po stronie mistrza Włoch.

17
14
9
17
26
56'

Żółtą kartkę otrzymał Frenkie De Jong za zbyt agresywną grę. Faulował Joao Cancelo.

23
6
7
8
13
54'

Domagali się rzutu karnego piłkarze Juventusu, ale ani sędzia na boisku, ani pomocnicy w wozie nie zobaczyli faulu Nicolasa Tagliafico na Joao Cancelo.

6
8
7
14
22
52'

David Neres dopadł Juventus po przerwie.

5
5
5
2
18
51'

Piłka po raz drugi w bramce Wojciecha Szczęsnego, ale tym razem nie ma gola z powodu spalonego.

19
9
29
11
14
50'

Juventus zachował się zupełnie jak nie Juventus po powrocie z szatni na boisko. Była zaliczka, nie ma zaliczki.

6
12
3
3
8
49'

Nicolas Tagliafico rusza do ataku świadomy tego, że nie zagra w rewanżu. Powodem jest nadmiar żółtych kartek. Potężne uderzenie skrajnego defensora nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką bramki Wojciecha Szczęsnego.

10
5
3
9
8
46'

Gol! Strzelił David Neres.

Była bramka do szatni i jest gol z szatni. Zgubili piłkę Bianconeri na skrzydle, a na przeprowadzenie akcji bramkowej przez Ajax Amsterdam nie trzeba było długo czekać. David Neres zatańczył z piłką w polu karnym i oddał techniczne uderzenie w narożnik bramki. Wojciech Szczęsny nie będzie pierwszym w sezonie golkiperem gości, który zachowa czyste konto na stadionie w Amsterdamie.

165
85
51
59
123
46'

20:24

Mecz z Ajaksem? Cristiano Ronaldo lubi to.

45
23
8
8
13
45'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Joao Cancelo.

W takim momencie wchodzi on, cały na czarno. Cristiano Ronaldo rozstrzelał się w Lidze Mistrzów i tuż przed zejściem do szatni zdobył wymarzonego przez Massimiliano Allegriego gola na wyjeździe. Tak samo jak w konfrontacji z Atletico Madryt gwiazdor Juventusu otworzył wynik uderzeniem głową. Dostał podanie od swojego rodaka Joao Cancelo i perfekcyjnie przymierzył. Mocny cios dla Ajaksu Amsterdam!

432
217
76
72
134
43'

Ostatnie szanse na zmianę wyniku w pierwszej połowie. Niezłej, ale piłkarzy stać na zdecydowanie więcej.

21
11
7
10
12
42'

Tym razem przewinienie zawodnika Juventusu. Rodrigo Bentancur przesadził blisko linii własnego pola karnego i musi uważać Wojciech Szczęsny.

14
7
10
5
10
41'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Tagliafico za ostry faul na Alexie Sandro.

24
10
7
10
10
39'

Gospodarze chcą przeżyć kolejny magiczny wieczór.

11
5
5
2
6
37'

Nie ma czasu na nudę. Na ataki Hakima Ziyecha odpowiada najczęściej Federico Bernardeschi. Włoch dopadł do piłki toczącej się przez pole karne Ajaksu Amsterdam, ale z bliska nie przymierzył w lustro bramki Andre Onany. Kolejne pudło!

10
6
8
11
17
36'

Nicolas Tagliafico rzucił się w kierunku piłki po crossowym podaniu w pole karne Juventusu. Zabrakło trochę, żeby przejął piłkę i oddał strzał.

10
5
8
7
8
35'

Hakim Ziyech strzela z każdej pozycji i nie myśli o konsekwencjach. Już czwarty raz mierzył ten zawodnik i ta próba była najgorsza. Anemiczna i na dodatek niecelna.

13
6
4
5
4
34'

Massimiliano Allegri przestrzegał podczas konferencji prasowej przed "wybuchami" Ajaksu Amsterdam. Obecnie gospodarze wyczekują na możliwość przeprowadzenia kolejnego szturmu.

9
6
8
6
7
32'

Z korzyścią dla widowiska nareszcie pojawił się w nim Cristiano Ronaldo. Akcja z udziałem Portugalczyka zakończyła się niecelnym strzałem. Mają problem piłkarze z Piemontu z zatrudnieniem Andre Onany. 32 minuty bez celnego strzału Juventusu.

12
8
6
5
4
30'

Po rzucie rożnym zapolował na piłkę Cristiano Ronaldo. Zamknął on drugi kwadrans meczu niecelnym uderzeniem z trudnej pozycji.

16
7
10
5
8
29'

Juventus po przechwyceniu piłki w środkowej strefie boiska miał niezłą szansę na przeprowadzenie zabójczego kontrataku. Frenkie De Jong pognał za Federico Bernardeschim i nie pozwolił mu oddać strzału po podaniu w pole karne. Tylko korner dla Juventusu.

14
7
4
3
3
28'

Jeszcze rzut rożny dla zespołu z Holandii. Po dośrodkowaniu gwizdek sędziego, ponieważ faulowany był broniący Mario Mandzukić.

10
4
5
8
4
27'

Bez kompleksów Ajax Amsterdam, który szturmuje pole karne Juventusu. Po płaskim dośrodkowaniu z prawej strony boiska z problemami bronili się zawodnicy z Turynu.

15
10
9
4
6
25'

Donny van de Beek był pół metra od szczęścia! Piłka po strzale ofensywnego pomocnika Ajaksu Amsterdam przeleciała nieznacznie obok bramki Wojciecha Szczęsnego, który jakby w tej sytuacji został w blokach.

16
11
11
9
10
24'

W ostatnich minutach sporo fauli. Do tego momentu spotkania najbardziej spektakularną interwencję zaprezentował Wojciech Szczęsny. Bramkarz gospodarzy wysilił się tylko na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

12
6
6
2
2
24'

Rozpoczęła się walka o półfinał Ligi Mistrzów.

16
9
8
3
6
23'

Gorąca atmosfera w Amsterdamie. Kibice gospodarzy starają się wywrzeć podwójną presję na podopiecznych Massimiliano Allegriego.

11
15
8
7
11
22'

Muszą wracać na własną połowę gospodarze po tym jak Nicolas Tagliafico sfaulował Federico Bernardeschiego.

6
18'

Hakim Ziyech kontra Wojciech Szczęsny! Te pojedynki mogą stać się ozdobą pojedynku. Reprezentant Polski nie pozwolił, żeby piłka wpadła pod poprzeczkę jego bramki po mocnym uderzeniu. Świetnie wyglądała akcja Ajaksu Amsterdam, ale nie przyniosła gola.

39
8
6
7
8
17'

Alex Sandro poniewierany na swoim lewym skrzydle. Już sygnalizował problem ze zdrowiem, ale na szczęście dla Massimiliano Allegriego nie musi on dokonywać wymuszonej zmiany na początku spotkania.

16
9
7
7
9
15'

Andre Onana brawurowo i skutecznie. Piąstkowanie bramkarza gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nie oddali strzału gracze Juventusu.

10
14
8
5
4
14'

Przyspieszył Federico Bernardeschi. Łupem reprezentanta Włoch jest korner, ponieważ w odpowiednim momencie interweniował wślizgiem zawodników Ajaksu Amsterdam.

10
3
3
3
5
12'

Druga  w tym pojedynku próba Hakima Ziyecha. Tym razem celna po wymianie podań przem polem karnym lidera ligi włoskiej. Miał szczęście Wojciech Szczęsny, że futbolówka poszybowała praktycznie w to miejsce, w którym stał.

16
6
6
4
4
11'

Juventus musi opanować sytuację na własnej połowie. Przez moment, po jednym z ataków Ajaksu Amsterdam, wyglądał na przerażonego Alex Sandro.

7
7
8
3
4
9'

Rozpędza się Ajax Amsterdam, a piłka przecina powietrze w polu karnym Wojciecha Szczęsnego. Publiczność coraz mocniej pobudzona.

8
11
7
3
6
6'

Przerwa w grze spowodowana urazem Joao Cancelo. Portugalczyk oberwał cios w twarz i to nie powinno być coś niebezpiecznego.

6
11
10
11
11
6'

Podniosła się wrzawa na trybunach w Amsterdamie, musiał się rozgrzać Wojciech Szczęsny. Piłka po strzale Hakima Ziyecha przeleciała nieznacznie obok bramki Juventusu.

12
6
4
5
6
5'

Juventus chyba zagra odważniej niż w pierwszym meczu z Atletico Madryt, ale na potwierdzenie trzeba jeszcze trochę poczekać. Na razie pięć minut za zespołem Wojciecha Szczęsnego.

14
6
5
7
5
2'

Kolejna próba Juventusu. Akcja indywidualna Federico Bernardeschiego przed polem karnym Ajaksu Amsterdam zakończona mocnym uderzeniem nieznacznie ponad bramką. Ostrzeżenie dla lidera Eredivisie.

14
7
7
4
2
2'

Od środka rozpoczęli podpieczni Massimiliano Allegriego. Dalekie podanie w kierunku Cristiano Ronaldo, ale ten nie zabrał się z futbolówką w kierunku bramki Andre Onany.

10
5
4
3
3
Czy Cristiano Ronaldo strzeli gola w meczu z Ajaksem Amsterdam?