50
50
59
90+1'

Kibice zaczęli opuszczać swoje miejsca na trybunach. Nie będzie Pucharu Włoch dla Juventusu, nie będzie Ligi Mistrzów. Nie będzie też Wojciecha Szczęsnego i Cristiano Ronaldo w najlepszej czwórce elitarnych rozgrywek.

328
196
69
103
89
90'

Doliczone minimum dwie minuty do regulaminowego czasu.

232
127
67
61
68
90'

Nie ma rzutu karnego po zagraniu ręką Daleya Blinda. Zamiast kontynuować grę połowa zawodników Juventusu zaczęła przekonywać sędziego do podyktowania jedenastki.

139
218
60
48
82
89'

Podbili Madryt, mogą podbić Turyn. Pozostało kilka minut do końca rewanżu!

121
58
19
20
26
88'
83
39
29
21
24
87'

Dusan Tadić zachował się sprytnie w pojedynku z Daniele Ruganim i sędziowie nie mieli alternatywy do podyktowania rzutu rożnego.

60
23
13
17
18
86'

Daleki i dość rozpaczliwy wykop Wojciecha Szczęsnego. Zaczyna się chaotyczne atakowanie Juventusu.

57
40
29
43
27
85'

Moise Kean zatrzymany wślizgiem w bocznym sektorze boiska. Z poświęceniem bronią piłkarze z Amsterdamu. Czas pracuje na ich korzyść.

84
34
15
15
20
84'

Miralem Pjanić przegrał pojedynek z przeciwnikiem w jego polu karnym. Sędzia gwizdnął faul Bośniaka i spokojnie wznowi grę Andre Onana.

37
45
13
18
20
83'

Nie tylko przyszła młodość, ale jeszcze rozpycha się łokciami.

49
27
7
7
12
82'

Przed zmianami w obu drużynach strzał "szczupakiem" Cristiano Ronaldo w Andre Onanę. W poniedziałek Kameruńczyk zapowiadał, że jest gotowy na konfrontację z Portugalczykiem w konkursie rzutów karnych, ale wiadomo już, że do takiej nie dojdzie.

35
26
8
15
18
82'

Ajax. Schodzi: Daley Sinkgraven. Wchodzi: Lisandro Magallan.

6
80'

Juventus. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Rodrigo Bentancur.

26
16
11
9
9
80'

Hakim Ziyech umieścił piłkę w okienku bramki Wojciecha Szczęsnego. Nie nacieszył się długo swoim golem, ponieważ sędzia zasygnalizował spalonego. Analiza VAR potwierdziła, że asystent ocenił sytuację bezbłędnie.

63
28
25
36
84
79'

Juventus prowokuje przeciwników do kontrowania. Brakuje zimnej krwi Hakimowi Ziyechowi oraz Davidowi Neresowi.

29
20
20
18
18
76'

Wyraźnie pudło Moise Keana po dośrodkowaniu Joao Cancelo. Kolejna próba Cristiano Ronaldo skutkuje tylko rzutem rożnym po drobnym rykoszecie od Daleya Blinda.

9
74'

Mógł zamknąć drogę do półfinału gospodarzom David Neres! Nie potrafił jednak umieścić piłki z bliska w bramce po podaniu Hakima Ziyecha. Już mógł popłynąć szampan ulicami Amsterdamu, ale jeszcze trzeba się wstrzymać.

27
14
13
22
23
74'

W defensywie Frenkie De Jong i nie pozwolił poszaleć Federico Bernardeschiemu. Po chwili wrzutka Emre Cana, jednak na nogę czujnego defensora Ajaksu Amsterdam.

43
17
6
9
19
73'

Za mało argumentów Juventusu. Nie strzelał Paulo Dybala, nie potrafi tego zrobić również Moise Kean. Ajax Amsterdam chyba już nie zaskakuje, a po prostu potwierdza wielkie możliwości.

52
24
6
8
9
71'

Juventus ma już stosunkowo niewiele czasu, a do awansu potrzebuje dwóch goli. Można też powiedzieć słynne: w tym meczu nie będzie dogrywki.

54
37
13
25
18
70'

Druga bramka Ajaksu Amsterdam na wyjeździe. To może być jego pierwsza wygrana w Turynie w historii.

44
16
5
8
17
69'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can za faul na Hakimie Ziyechu.

Juventus FC
36
16
11
19
26
67'

Gol! Strzelił Matthijs de Ligt. Asystował mu Lasse Schone.

To musiało się tak skończyć! Gol dla Ajaksu Amsterdam! Szalona nawałnica po przerwie i tym razem już nie ma czego zbierać z Bianconerich. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Matthijs de Ligt przeskoczył zarówno Alexa Sandro, jak i Daniele Ruganiego i główkował w narożnik bramki Wojciecha Szczęsnego. Przyjezdni są już bardzo blisko awansu do półfinału Ligi Mistrzów!

472
230
120
123
186
65'

Ruszyli z wielkim animuszem piłkarze z Amsterdamu.

21
8
3
5
12
64'
32
14
13
9
14
64'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił niecelnie Frenkie De Jong. Za moment druga zmiana w zespole z Turynu.

24
10
7
7
13
63'

Kapitalny powrót i interwencja Miralema Pjanicia we własnym polu karnym. Po płaskim dośrodkowaniu był ostatnią deską ratunku Juventusu i dlatego zbiera gratulacje od Wojciecha Szczęsnego. Tylko rzut rożny dla Ajaksu Amsterdam.

22
6
6
6
14
61'

Chciał pokrzepić swojego szkoleniowca Moise Kean, ale nie trafił do bramki po podaniu od Cristiano Ronaldo.

24
7
6
22
19
61'

Kwadrans po przerwie ze wskazaniem na Ajax Amsterdam. Massimiliano Allegri zaczyna wyglądać na zdenerwowanego.

35
15
10
11
14
60'

Już dwie klasowe interwencje Wojciecha Szczęsnego w drugiej połowie.

43
13
10
6
11
57'

Wojciech Szczęsny zaczyna wyrastać na pierwszoplanowego zawodnika tego meczu! Donny Van De Beek tym razem nie podawał, a wykorzystać dużo miejsca przed polem karnym i strzelił w kierunku okienka bramki Juventusu. Gdyby nie interwencja reprezentanta Polski, byłoby prowadzenie Ajaksu Amsterdam.

92
33
24
12
19
55'

Joel Veltman nie dał się ograć Blaise'owi Matuidiemu na lewym skrzydle. Francuz nie zaszkodził Ajaksowi Amsterdam swoim nieszablonowym atakiem.

12
54'

Rozpędziła się drużyna z Amsterdamu po rozmowie ze swoim szkoleniowcem w szatni. Zaczynają gubić się podopieczni Massimiliano Allegriego.

35
17
14
14
27
52'

Wojciech Szczęsny! Bramkarz Juventusu ratował zespół w sytuacji sam na sam z Hakimem Ziyechem. Strzelec dostał podanie od Donny'ego Van de Beeka, ale nie potrafił z niego skorzystać. Efektowna obrona reprezentanta Polski.

112
40
28
9
16
51'

Daley Blind nie strzelił celnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Od bramki Wojciech Szczęsny.

29
15
10
8
12
50'

Straciła tempo dobrze zapowiadająca się akcja zespołu z Holandii. Zakończyła się ona strzałem z 20. metra w obrońcę Juventusu i przyjezdni wywalczyli dla siebie tylko korner.

13
5
11
11
11
49'

Zacięta walka w tym dwumeczu. Po blisko 140 minutach niewiele wiadomo.

11
2
5
2
3
48'

W ostatnim momencie piłkarze Ajaksu Amsterdam unieszkodliwili podanie w środek własnego pola karnego. Na możliwość oddania uderzenia czekał Blaise Matuidi.

16
4
7
11
13
47'

Pierwsza próba uruchomienia Moise Keana przez Cristiano Ronaldo nieudana. Paulo Dybala prawdopodobnie nie był w stanie pozostać na boisku z powodu kontuzji.

16
7
7
21
9
46'

Druga połowa rewanżu!

28
12
9
7
8
46'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Moise Kean.

20
10
12
9
10
20:58

Juventus nie potrafił zachować czystego konta.

5
Czy rywalizacja rozstrzygnie się w drugiej połowie?
22
5
5
2
5
45+5'

Nie ma trzeciego gola w pierwszej połowie. Cristiano Ronaldo strzelił z rzutu wolnego w mur.

26
20
8
24
32
45+4'

Po faulu na Cristiano Ronaldo jeszcze jedna szansa na objęcie prowadzenia przed zakończeniem drugiej połowy.

41
22
11
14
16
45+2'

Problem z mięśniem ma Paulo Dybala. Kolejna kontuzja w Juventusie i nie ma pewności Massimiliano Allegri, że Argentyńczyk zagra również w drugiej połowie.

12
7
14
45
30
45+1'

Tak cieszył się z wyrównania Donny van de Beek.

16
8
5
14
19
45'

Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

21
11
17
6
7
44'

Faul w centrum boiska na Leonardo Bonuccim. Po wznowieniu kolejne przewinienie, tym razem na Mattii De Sciglio na prawym skrzydle. Skoczyli sobie do gardeł obrońca Juventusu i Daley Sinkgraven.

14
8
14
11
12
43'

Nieporozumienie w ataku Paulo Dybali oraz Federico Bernardeschiego. Jedni kibice winią za błąd Argentyńczyka, inni Włocha, co znaczenie ma drugorzędne.

20
16
13
23
18
42'

Lasse Schone sprowadził do parteru Alexa Sandro w bocznym sektorze boiska. Nie po raz pierwszy w tym meczu pomocnik Ajaksu Amsterdam ostro potraktował lewego obrońcę Juventusu.

24
9
13
10
20
40'

Ajax Amsterdam wyrównał stan rewanżu i dwumeczu. Przymierzył Donny Van De Beek.

24
11
3
11
16
38'

Piłka po wrzutce Mattii De Sciglio przeleciała ponad głową Cristiano Ronaldo. Portugalczyk, choć skoczny, nie miał szans na oddanie strzału.

20
16
5
26
9
37'

Zdezorientowani piłkarze Juventusu po zmianie wyniku. Gospodarze starają się wrócić do gry z początku rewanżu i zaatakować przeciwników wysokim pressingiem.

29
22
17
10
16
36'

Także tym razem sędzia obejrzał powtórkę i nie miał podstaw do anulowania gola. Status quo w dwumeczu.

47
22
10
14
38
34'

Gol! Strzelił Donny van de Beek. Asystował mu Hakim Ziyech.

Tak samo jak w Amsterdamie nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Ajaksu. Tak samo jak tydzień temu Juventus nie potrafił długo być na prowadzeniu. Donny Van De Beek wykorzystał swoją drugą szansę na gola w tym spotkaniu! Holender pokonał w sytuacji sam na sam Wojciecha Szczęsnego. Piłka trafiła pod jego nogi po zagraniu Hakima Ziyecha.

4
33'

Ponownie próbował Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zatańczył z piłką w polu karnym przeciwnika, ale nie potrafił oddać dokładnego strzału z ostrego kąta.

22
11
7
11
18
31'

Lubi pojedynki z Ajaksem lider Juventusu!

47
24
8
11
21
30'

Sędzia sprawdził, czy wszystko przebiegło zgodnie z przepisami piłkarskimi. Patrzył w monitor przez blisko minutę i nie zobaczył nic, co przekonałoby do anulowania bramki. Juventus na prowadzeniu w rewanżu i w dwumeczu!

39
20
4
11
15
28'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Miralem Pjanić.

Po raz 25. na etapie ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Po raz piąty w fazie pucharowej trwającej edycji. Tak to on! Cristiano Ronaldo dał prowadzenie Juventusowi. Po dośrodkowaniu Miralema Pjanicia z rzutu rożnego oderwał się od obrońców Ajaksu Amterdam i swoim strzałem pokonał Andre Onanę. Krok w kierunku półfinału zrobiła Stara Dama!

423
200
72
92
179
25'

Dwa dośrodkowania w pole karne Juventusu. Z drugim poradził sobie Leonardo Bonucci i stara się swoimi okrzykami zwiększyć koncentrację.

31
15
7
11
11
22'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogami Paulo Dybali, którego strzał z dystansu zatrzymał Andre Onana. Ciekawy fragment meczu.

33
15
12
9
7
22'

W odpowiedzi przyblokowane uderzenie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk stara się poderwać kibiców do głośniejszego dopingu.

32
19
11
7
12
21'

Mogło się to wszystko odwrócić w Turynie! Pierwsza szansa Ajaksu Amsterdam na pokonanie Wojciecha Szczęsnego i zapachniało mocno golem. Donny van de Beek nie dał się wytrącić blisko bramki Daniele Ruganiemu i strzelił, tyle że ponad poprzeczką Juventusu.

13
11
14
4
5
19'

Szybki atak Ajaksu Amsterdam, ale nawet nie dobiegł w okolicę pola karnego Wojciecha Szczęsnego. Dobra reakcja Juventusu w obronie zasłużyła na wrzawę z trybun.

14
12
3
5
6
18'

Blaise Matuidi musi kontrolować sytuację w środku pola.

15
5
5
2
2
17'

Paulo Dybala jest kapitanem, więc musi poderwać Juventus do ataku. Wysokim pressingiem zaatakował przeciwnika i nie pozwolił piłkarzom z Holandii na wyprowadzenie futbolówki.

12
4
5
4
4
15'

Nic specjalnego nie zaproponował jeszcze Ajax Amsterdam w Turynie. Względnie spokojni mogą być kibice Juventusu, ale jeden atak przyjezdnych może kompletnie zmienić nastroje.

7
4
4
3
5
14'

Po faulu Lasse Schone na Alexie Sandro stały fragment miała drużyna z Piemontu. Wrzutka prawie równie nieudana jak minutę wcześniej Hakima Ziyecha.

8
7
2
3
3
13'

Przystępuje do ataku Ajax Amsterdam i po raz pierwszy w rewanżu interweniował Wojciech Szczęsny. Bramkarz Juventusu nie pomylił się po zbyt głębokim zagraniu z rzutu wolnego Hakima Ziyecha.

29
16
6
5
13
12'

Z powodu kontuzji zmniejszyło się pole manewru szkoleniowca Ajaksu Amsterdam. Może jeszcze dokonać dwóch zmian w dalszej części meczu.

25
17
12
11
13
11'

Ajax. Schodzi: Noussair Mazraoui. Wchodzi: Daley Sinkgraven.

Noussair Mazraoui #12
18
13
16
9
16
10'

Noussair Mazraoui zastąpił na lewej stronie obrony Nicolasa Tagliafico, ale wszystko wskazuje na to, że jego występ w pojedynku z Juventusem nie potrwa nawet kwadrans.

13
9
8
9
7
8'

Na razie piłka głównie na połowie lidera Eredivisie. Szarżującemu na lewym skrzydle Alexowi Sandro udało się wywalczyć wrzut z autu na wysokości pola karnego przeciwnika.

29
13
6
5
6
7'

Była przerwa w grze spodowowana urazem Noussaira Mazraouia. Sytuacja wygląda nieprzyjemnie dla Ajaksu Amsterdam.

11
11
15
9
7
6'

Tak przywitani zostali piłkarze.

20
9
7
2
4
5'

Emre Can dobiegł do Andre Onany. Zawodnik Ajaksu Amsterdam kopnął piłkę w Niemca i miał szczęście, że sytuacja nie działa się w świetle jego bramki.

14
11
11
7
5
4'

Mattia De Sciglio włączył się do ataku na prawym skrzydle. Miał dużo miejsca, ale swoim płaskim uderzeniem nie stworzył zagrożenia. Trafił prosto w Federico Bernardeschiego.

13
9
8
12
8
3'

Już rozpoczynają się konsultacje przy ławce rezerwowych Ajaksu Amsterdam.

22
12
17
9
11
2'

Pierwsze próby Bianconerich z wykorzystaniem lewego skrzydła, gdzie wysoko ustawił się Alex Sandro. Już w poniedziałek Massimiliano Allegri powiedział, że postawi na Brazylijczyka, a nie na Leonardo Spinazzolę.

21
12
11
7
7
20:13

Piłkarze wyszli na murawę. Trybuny w Turynie wypełnione do ostatniego miejsca.

34
13
12
7
5
Czy Juventus wygra mecz z Ajaksem Amsterdam?