Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

5
4
7
89'

Laurent Koscielny zszedł z boiska z zakrwawioną głową. To nie efekt ataku przeciwnika, a Petra Cecha.

3
3
8
3
4
88'

Szybki kontratak Arsenalu. Wszystko wyglądało dobrze do momentu uderzenia Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Po nim piłka trafiła tylko w boczną siatkę bramki Napoli. Druga połowa wciąż na zero i coraz mniej zostało czasu, żeby to zmienić.

7
3
5
5
4
86'

Azzurri mieli rzut rożny. Piłka wypadła z pola karnego Arsenalu pod nogi Adama Ounasa. Francuz strzelił stamtąd po ziemi w dobrze ustawionego Petra Cecha. Zanosi się na kolejne czyste konto bramkarza Kanonierów.

5
3
4
6
6
84'

Z trudem interweniował Mario Rui po dośrodkowaniu ze skraju pola karnego.

5
5
3
3
3
82'

Napoli. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Adam Ounas.

11
4
4
5
3
82'

Napoli. Schodzi: Lorenzo Insigne. Wchodzi: Amin Younes.

13
7
6
9
6
81'

Arsenal wygrał po 3:0 oba wcześniejsze mecze u siebie w fazie pucharowej Ligi Europy. Zapachniało identycznym wynikiem! Aaron Ramsey nie może uwierzyć, że po podaniu spod linii bramkowej wystrzelił piłkę w powietrze ze znakomitej pozycji. Powinien śmiało pokonać Alexa Mereta.

4
8
9
5
3
79'

Przerwana akcja wicemistrza Włoch z powodu spalonego Mario Ruiego. Portugalczyk musiał zatrzymać się po gwizdku, a zastanawiał się już pewnie jak dostarczyć piłkę Arkadiuszowi Milikowi.

5
3
2
4
5
78'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arsenalu. Piłka zatrzymała się pod nogami pierwszego defensora z Londynu.

3
2
1
4
77'
75'

Wymiana podań zawodników Arsenalu. Futbolówka trafiła do Saeda Kolasinaca, który strzelił w gąszcz nóg piłkarzy Napoli. Skończyło się na wywalczeniu wrzutu z autu.

3
3
3
2
1
74'

Pokazali przyjezdni, że potrafią niebezpiecznie zaatakować. Zepsuł to wszystko Piotr Zieliński.

6
2
9
11
21
72'

Najlepsza szansa Napoli na zdobycie bramki na wyjeździe. Świetne płaskie podanie ze skrzydła Lorenzo Insigne tylko, co zrobił później Piotr Zieliński? Pomocnik Azzurrich był sam przed odsłoniętą przez Petra Cecha bramką, ale uderzył na wiwat. Nie trafił czysto w piłkę.

5
5
9
20
17
69'

Interweniowali w komitywie Alex Meret oraz Allan. Włosko-brazylijski duet z problemami wybił piłkę na korner. Bramkarz Napoli wyrasta na czołowego zawodnika tego spotkania. Dzięki niemu przyjezdni nie są jeszcze skazani na pożarcie w tym dwumeczu.

5
69'

Aaron Ramsey czuje się dobrze w Lidze Europy.

3
1
3
7
7
68'

Przed podwójną roszadą w Arsenalu jedna zmiana w Napoli. Arkadiusz Milik wzmocnił polską kolonię na boisku, dołączając do Piotra Zielińskiego. Zobaczymy, czy będzie mieć szansę na pokonanie Petra Cecha.

18
10
7
2
3
67'
67'
66'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

77
34
7
2
4
65'

Szykuje się podwójna zmiana w Arsenalu.

4
4
3
2
1
64'

Alex Meret interweniował nogami po strzale Alexandre'a Lacazette'a z ostrego kąta. Na dodatek Francuz był na spalonym.

1
2
2
1
1
62'

Piłka wrzucona przez Lorenzo Insigne w pole karne Arsenalu. Tam był Dries Mertens, ale że nie może się pochwalić dobrymi warunkami fizycznymi, zabrakło trochę do oddania strzału głową.

4
1
1
4
2
61'

Carlo Ancelotti wygląda momentami na przerażonego.

1
59'

Sprytne rozegranie rzutu rożnego przez Mesuta Oezila. Piłka trafiła w pole karne do Aarona Ramseya, którego potężny strzał obronił z trudem Alex Meret. To mogła być trzecia bramka Arsenalu.

4
3
3
4
1
58'

Pierre-Emerick Aubameyang ułożył sobie piłkę na lewej stopie w polu karnym Napoli. Jego uderzenie zablokował Nikola Maksimović. Jeszcze rzut rożny dla podopiecznych Unaia Emery'ego.

2
3
1
1
1
57'

Kolejna kombinacja Kanonierów w polu karnym przeciwnika. Aaronowi Ramseyowi odskoczyła piłka od nogi i wyleciała ona ostatecznie poza boisko.

1
1
1
1
1
55'

Po sytuacji z udziałem Kalidou Koulibaliego przyjezdni mają pierwszy celny strzał na koncie. Tak na dobry początek.

6
2
1
1
1
54'

Kalidou Koulibaly strzelił barkiem pod poprzeczkę bramki Arsenalu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Był w odpowiednim miejscu Petr Cech i bez dużego problemu sparował piłkę na kolejny korner.

4
3
2
2
6
52'

Piłka w bramce Arsenalu po strzale Lorenzo Insigne, ale nie ma gola. Włoch był na wyraźnym spalonym w momencie podania prostopadłego z drugiej linii.

2
1
1
7
9
50'

Napoli z nowym pomysłem na grę w drugiej połowie. Podopieczni Carlo Ancelottiego zepchnęli gospodarzy bliżej ich pola karnego.

10
5
3
1
49'

Podanie w pole karne gospodarzy do Lorenzo Insigne. Napastnikowi Napoli udało się wywalczyć rzut rożny. Po dośrodkowaniu Jose Callejona było małe zamieszanie.

4
1
1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj za faul na Alexandrze Lacazettcie.

5
1
1
2
3
46'

Gra wznowiona.

1
1
1
1
20:00

Trafienie numer dwa zapisane przez UEFĘ jako samobójcze Kalidou Koulibaliego. Za moment druga połowa.

2
Czy Napoli strzeli gola w drugiej połowie?
5
3
6
2
44'

Napoli bez celnego strzału. Ta próba Jose Callejona, po której interweniował Petr Cech, nie była jednak w lustro bramki. Przed momentem uderzył Lorenzo Insigne. Niezła pozycja, tyle że reprezentant Włoch wystrzelił piłkę w powietrze.

2
42'

Mario Rui huknął zza pola karnego ponad bramką Arsenalu. Wyraźne pudło, ale przynajmniej spróbował.

1
1
1
4
41'

Kolejna kombinacja Arsenalu jak na treningu. Pierre-Emerick Aubameyang miał trochę za mało miejsca po podaniu Ainsleya Maitlanda-Nilesa i tylko skierował piłkę w kierunku Alexa Mereta.

3
1
2
3
3
39'

Alex Meret nie pozwolił na dobitkę Alexandre'owi Lacazette'owi. Francuz próbował poprawić po uderzeniu Pierre'a-Emericka Aubameyanga, ale pilnujący bramki Napoli zawodnik potrafił się sam zaasekurować.

3
3
2
38'

Trudno powiedzieć, czy wprowadzenie Arkadiusza Milika byłoby dobrym pomysłem, ale na pewno nie było dobrym postawienie w tej pierwszej połowie na duet Lorenzo Insigne i Dries Mertens.

6
5
6
2
2
37'

Alex Meret interweniował we własnym polu bramkowym po wrzutce z rzutu wolnego i strzale z półdystansu. Piłka leciała prosto we Włocha.

1
1
4
36'

Radość też w Genui. Nie tylko w Londynie.

2
2
2
1
35'

Napoli w formie z meczów z Empoli i z Genoą. W kwietniu do godziny 21.35 w 11. dniu miesiąca wygląda alarmująco źle.

8
7
6
3
2
33'

Piłka przelała się po stopie napastnika Arsenalu, który z kilkunastu metrów mógł śmiało pokonać Alexa Mereta.

3
2
2
3
5
32'

Tym razem rykoszet pomógł Alexowi Meretowi. Bramkarz Napoli nie miał problemu ze złapaniem dośrodkowania, kiedy odbiło się ono od defensora.

2
3
3
2
3
30'

Szaleje Unai Emery. Kapitalnie rozpoczął się dwumecz dla jego zespołu. Carlo Ancelotti nerwowo smakuje gumy do żucia.

2
3
2
2
1
28'

Przypomniał się Włochom pomocnik Arsenalu.

3
2
3
4
3
27'

Alex Meret nie miał problemu z obronieniem uderzenia Pierre'a Emericka Aubameyanga. Napastnika Arsenalu uruchomił Sead Kolasinac ustawiony przed polem karnym w momencie dośrodkowania z rzutu rożnego.

3
2
3
2
2
27'

Łatwo punktowana drużyna Carlo Ancelottiego w Londynie. Nie zanosi się, żeby po raz pierwszy w historii Napoli wygrało w Anglii.

3
4
5
5
6
25'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kalidou Koulibaly.

Piłka wylądowała po raz drugi w bramce Napoli. Strata Fabiana Ruiza była bardzo kosztowna dla przyjezdnych. Hiszpan jeszcze próbował ratować sytuację, ale nie przeszkodził Lucasowi Torreirze w oddaniu strzału zza pola karnego. Alexa Mereta zmylił rykoszet od Kalidou Koulibaliego i tylko obserwował on lot futbolówki do siatki.

37
27
23
23
50
24'

Jose Callejon sprawdził, czy Petr Cech nie usnął w bramce gospodarzy. Nic z tych rzeczy. Doświadczony zawodnik zatrzymał piłkę po dotychczas jedynym celnym strzale zawodnika Napoli.

3
2
1
1
1
22'

Pressował Allan, ale żaden z ustawionych na desancie przyjezdnych nie zrozumiał pomysłu Brazylijczyka, więc piłka pozostała w posiadaniu Arsenalu.

2
3
3
3
4
20'

Napoli coś kombinuje na obrzeżach pola karnego Arsenalu po zmianie wyniku, jednak nic specjalnie interesującego.

4
4
2
3
4
19'

Aaron Ramsey przymierzył bezbłędnie na 1:0.

4
3
3
5
5
16'

Kanonierzy mają już małą zaliczkę. Trudno powiedzieć, że bardzo zasłużoną, ale byli nieco aktywniejsi na początku meczu, a ich akcja bramkowa była bardzo elegancka.

4
4
5
8
9
14'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Ainsley Maitland-Niles.

Arsenal na prowadzeniu. Przewaga wywalczona już w początkowym kwadransie. Zgrabna wymiana podań między kompletnie zdezorientowanymi podopiecznymi Carlo Ancelottiego zakończyła się strałem Aarona Ramseya z kilkunastu metrów do bramki. Już przed przenosinami do Juventusu pomocnik robi krzywdę Napoli. Inna sprawa, że piłkarze z Neapolu kompletnie o nim zapominają.

36
24
20
29
64
14'

Sporo rzutów rożnych. Niezależnie od tego, po której stronie boiska, piłka spadła na głowę Kalidou Koulibaliego.

3
2
2
2
2
12'

Wrzutka ze stałego fragmentu na głowę Kalidou Koulibaliego, który strzelił bardzo niecelnie z niewygodnej pozycji. Od bramki Petr Cech.

2
3
2
2
2
11'

Płaskie dośrodkowanie Piotra Zielińskiego w kierunku Lorenzo Insigne. Zdążył interweniować Laurent Koscielny i po rajdzie reprezentanta Polski zespół z Neapolu ma tylko rzut rożny.

3
3
3
2
3
9'

Po podaniu Piotra Zielińskiego już mierzył Fabian Ruiz w sytuacji sam na sam z Petrem Cechem, jednak był na wyraźnym spalonym i sędzia musiał gwizdnąć.

5
4
4
5
4
7'

Kalidou Koulibaly ponownie w roli głównej. Środkowy obrońca zablokował płaskie uderzenie Aarona Ramseya z kilkunastu metrów. Przyszły zawodnik Juventusu miał zdecydowanie za dużo miejsca i musiał ratować sytuację Senegalczyk.

3
3
3
3
2
6'

Zapracowany jest Kalidou Koulibaly. Angielskie kluby już kilkakrotnie próbowały ściągnąć na wyspy lidera defensywy Napoli, ale też nie dał się przekonać i nadal gra dla wicemistrza Włoch.

4
5
2
1
2
4'

Sunęły początkowe ataki Arsenalu. Po przyjęciu kilku ciosów ostrzegawczych na gardę Napoli postanowiło szeroką ławą wybiec z własnej połowy.

4
4
4
4
4
3'

Mieli gospodarze korner, ale niewiele w niego wynikło. Chwilę po dośrodkowaniu Mesuta Oezila sędzia dopatrzył się złamania przepisów piłkarskich. Po gwizdku Arsenal ponownie zaatakował.

5
5
5
4
4
2'

Arsenal w czerwono-białych strojach, a jego przeciwnik w ciemnych koszulkach oraz spodenkach z błękitnymi akcentami.

6
5
6
5
5
Czy SSC Napoli wygra mecz na stadionie Arsenalu FC?
6
3
2
1
3
20:00

Mesut Oezil, czyli były podopieczny Carlo Ancelottiego z Realu Madryt.