3
2
2
89'

Slavia chce sobie jeszcze dać nadzieję, ale goście rywalom nie pozwalają na zbyt wiele.

2
2
5
2
3
86'

Gol! Strzelił Marcos Alonso. Asystował mu Willian. A jednak Chelsea! Willian idealnie dograł do Alonso, który z bliska wbił piłkę do bramki! 0:1!

32
21
7
8
13
85'

Pachnie niespodzianką w Pradze. W rewanżu za tydzień sprawa awansu prawdopodobnie będzie otwarta.

3
4
2
2
2
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vladimir Coufal.

Vladimir Coufal #5
3
2
2
82'

Slavia. Schodzi: Peter Olayinka. Wchodzi: Mick van Buren.

1
80'

Odpowiedź Slavii, strzelał Boril, Kepa zachował czujność i obronił uderzenie.

5
3
1
1
79'

Uderzał Kante, Deli zablokował strzał zawodnika Chelsea. Goście szukają zwycięskiego trafienia.

1
75'
74'

Slavia. Schodzi: Lukas Masopust. Wchodzi: Josef Husbauer.

Josef Husbauer #10
Lukas Masopust #28
2
2
72'

Z dystansu uderzył Deli, piłka minęła bramkę Kepy.

2
2
69'

Traore ruszył z piłką, mocno uderzył na bramkę. Kepa zdołał obronić strzał. Było groźnie pod bramką Chelsea!

2
68'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: N'Golo Kante.

67'

Chelsea stara się przejąć na dłużej inicjatywę. Slavia zaczyna coraz częściej skupiać się na defensywie.

2
1
1
1
1
64'

Slavia. Schodzi: Miroslav Stoch. Wchodzi: Jaromir Zmrhal.

Jaromir Zmrhal #8
Miroslav Stoch #17
1
3
1
1
61'

Kolejna próba gości, uderzał Willian. Piłka minęła bramę gospodarzy. Zawodnik Chelsea strzelał z pola bramkowego.

3
1
60'

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Ruedigera, którego strzał instynktownie obronił Kolar.

2
2
2
59'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Eden Hazard.

14
5
1
1
2
58'

Żaden z zespołów nie chce być zdominowany przez rywala. Chelsea prawdopodobnie liczyła na łatwiejszą przeprawę w Pradze.

2
2
1
komentarz

2
54'

Z rzutu wolnego dogrywał Deli, na spalonym został złapany Sevcik.

1
52'

Dogranie do Giroud, strzał Francuza był jednak niecelny.

2
1
1
1
51'

Aktywniejsza w ofensywie w 2. połowie stara się być Chelsea. Goście jednak póki co bez kolejnej okazji na gola.

1
47'

Szukała swojej szansy Chelsea. Piłkę ostatecznie złapał Kolar.

1
1
3
46'

2
43'

Cały czas aktywniejsi starają się być gospodarze, jednak wciąż niewiele z tego wynika.

1
1
40'

Coufal mógł stworzyć zagrożenie pod bramką Chelsea, piłka jednak wyszła na aut bramkowy.

2
3
3
36'

Coraz bliżej przerwy. Niewiele wskazuje na to, że w 1. połowie padną gole.

2
33'

Dogranie do Giroud, który znalazł się na spalonym.

4
1
1
31'

Wolniejsze tempo meczu w ostatnich minutach. Gra toczy się w środku pola, niewiele spięć podbramkowych.

3
20:52

1
28'

Strzał Williana to była jak na razie najlepsza okazja w meczu. Wciąż trwa wyrównane spotkanie.

5
2
1
1
1
25'

Powinno być 0:1! Chelsea czekała na swoją szansę i była blisko gola. Z okolic linii pola karnego uderzał Willian, jednak trafił w poprzeczkę!

5
3
2
3
23'

Slavia cały czas bardzo dynamicznie w ofensywie. Chelsea wciąż spokojnie, goście sprawiają wrażenie pewnych siebie. Czy ich to nie zgubi?

2
2
2
21'

Uderzał sprzed pola karnego Sevcik, Kepa miał problemy ze złapaniem piłki.

2
2
2
20'

Do uderzenia głową w polu karnym doszedł Coufal. Piłka jednak minęła cel w bezpiecznej odległości.

2
2
2
16'

Uderzał Stoch, strzał zablokował Kovacić. Szuka Slavia swojej okazji na objęcie prowadzenia.

6
1
2
1
15'

Groźnie zapowiadała się akcja Slavii. W pole karne dogrywał Coufal, piłkę przejęli obrońcy.

2
11'

Chelsea przeważa, Slavia jednak nie zamierza tylko się bronić. Czesi mają swój pomysł na spotkanie i starają się go realizować.

4
2
2
2
1
7'

Z dystansu uderzył Barkley, piłka poszybowała kilka metrów ponad poprzeczką bramki Slavii.

2
2
3
1
5'

Odważnie od pierwszych minut Czesi. Chelsea spokojnie, pozwala "wyszaleć" się rywalom.

6
2
3
1
1
2'

Z rzutu wolnego dogrywał Stoch, głową uderzył Deli. Daleko od celu.