Twardo stoi na nogach 11 zawodników w czerwonych strojach. Zostało kilka minut.

162
158
213
90+2'

Rozgrywa FC Barcelona. Dokładnie 10 lat i jeden dzień temu awansowała do finału Ligi Mistrzów dzięki bramce na 1:1 strzelonej na Stamford Bridge w 93. minucie.

365
176
133
111
284
90+1'

Agresywni w odbiorze gospodarze. Sadio Mane dostał podanie na wolne pole i jego najważniejszym zadaniem było urwanie kilkunastu sekund przeciwnikom.

581
204
78
72
126
90'

Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

329
136
152
118
517
90'
402
148
65
58
73
90'

Broni Liverpool FC ostatkiem sił, naciera FC Barcelona. Za moment ostatnia zmiana przeprowadzona przez Juergena Kloppa.

522
190
88
83
84
89'

Wrócił Virgil Van Dijk, którego kontuzja nie była poważna. Od razu zameldował się udaną interwencją po dośrodkowaniu.

516
183
56
65
100
88'

Wrzawa na trybunach. Po dośrodkowaniu Nelsona Semedo interweniował Alisson na przedpolu.

317
155
57
60
100
87'

Szuka gola FC Barcelona. Potrzebuje jednego trafienia, żeby wygrać ten dwumecz. Na obrzeżach pola karnego wymieniają podania podopieczni Ernesto Valverde.

158
87
60
66
204
87'

Ucierpiał Virgil Van Dijk. Na moment musiał osierocić defensywę, którą dowodzi z powodzeniem w rewanżu.

107
86'

Tylko raz w historii Liverpool FC odniósł wyższe zwycięstwo na własnym stadionie z hiszpańskim przeciwnikiem. Jeszcze atakuje angielska drużyna. Xherdan Shaqiri główkował ponad poprzeczką po wrzutce z drugiej linii.

193
79
33
33
40
85'

Liverpool. Schodzi: Divock Origi. Wchodzi: Joe Gomez.

231
81
56
64
69
83'

Przerwa w grze spowodowana urazem. Na stojąco już kibice gospodarzy. W tym potwornym kotle próbują zebrać myśli zawodnicy z Katalonii.

139
56
35
41
54
82'

Nie mogą uwierzyć w to, co dzieje się przy Anfield Road, obecni tam kibice Barcelony.

384
201
66
107
92
81'

FC Barcelona ma jeszcze szansę na zadanie decydującego ciosu. Na razie chaotyczne ataki chwiejących się na nogach przyjezdnych.

207
140
59
73
101
80'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Malcom.

137
74
48
50
59
80'

Walczą o każdą piłkę gospodarze. Są o krok od awansu w fantastycznych okolicznościach.

431
164
48
70
101
79'

Gol! Strzelił Divock Origi. Asystował mu Trent Alexander-Arnold.

Gol! Gol! Gol! Gol! Czwarta bramka Liverpool FC. Można powiedzieć sakramentalne - w tym spotkaniu na pewno nie bedzie dogrywki. The Reds odwracają los dwumeczu. Łzy szczęścia pojawiają się w oczach kibiców na Anfield. Po raz drugi przymierzył do bramki Marca-Andre ter Stegena - Divock Origi. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego był kompletnie osamotniony i trafił z bliska. Co robiła obrona Dumy Katalonii? Nie wiadomo.

2336
977
431
346
463
77'

Na razie najważniejszy zawodnik rewanżu. Po jego szarży zrobiło się 3:3 zamiast 1:3 w dwumeczu.

219
97
30
29
68
75'

Żółtą kartkę otrzymał Nelson Semedo za faul na Sadio Mane.

FC Barcelona
171
68
32
50
88
75'

Barcelona. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Arthur Melo.

97
69
46
41
45
74'

Przegrupowanie po kosmicznym pościgu. Liverpool czekał na piłkarski cud i on może stać się faktem. Nadal jednak w grze o finał jest również FC Barcelona.

131
59
37
27
32
73'

Sergi Roberto rozgrywał w bocznym sektorze boiska. Piłka została wrzucona w pole karne, ale w kierunku będącego na spalonym Luisa Suareza.

101
60
31
57
68
71'

Georginio Wijnaldum - nie potrzebował nawet kwadransa na strzelenie dubletu po pojawieniu się na boisku.

201
87
35
43
94
70'

Już odpowiedzieli gospodarze. Marc-Andre ter Stegen poradził sobie ze strzałem Jamesa Milnera, po którym piłka poszybowała w miejsce, w którym stał.

101
46
24
44
49
70'

Już nie tylko może, ale musi atakować FC Barcelona. Gospodarze schowali się na moment na własnej połowie po bardzo dynamicznym okresie w swoim wykonaniu.

129
44
37
31
55
68'

Po wrzutce z rzutu rożnego kolejna próba poprawienia wyniku przez Lionela Messiego. Strzał gwiazdora Barcelony z ostrego kąta został zatrzymany przez broniącego w rewanżu jak w transie Alissona.

188
88
31
54
92
67'

Nie tym razem. Piłka po strzale Lionela Messiego z rzutu wolnego odbiła się od muru, wytraciła prędkość. Ostatecznie wybił ją na korner James Milner.

204
124
45
77
101
66'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Matip.

Joel Matip nie widział innego sposobu na zatrzymanie rozpędzonego Lionela Messiego niż faul. Szansa na gola z rzutu wolnego Argentyńczyka.

64
62'

Luis Suarez sprowokował przeciwnika do przewinienia w centrum boiska. Ewentualna bramka Dumy Katalonii spowoduje, że Liverpool FC będzie potrzebować dwóch do awansu.

82
26
20
25
57
60'
127
70
47
29
60
60'

Liverpool FC na połowie przeciwnika. Gospodarze chcą złapać przeciwnika za gardło i rozstrzygnąć dwumecz bez konieczności rozgrywania dogrywki.

203
67
33
28
69
59'

Musi zareagować FC Barcelona. Sytuacja podbramkowa podopiecznych Ernesto Valverde. Powracają koszmary ze Stadio Olimpico w Rzymie. Obecny wynik, jeżeli utrzyma się do końca podstawowego czasu, będzie oznaczać dogrywkę.

142
66
38
23
37
57'

Liverpool FC dokonuje małego piłkarskiego cudu. Teraz to gospodarze są uskrzydleni i to oni czują wiatr w żaglach.

253
104
35
32
75
56'

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Asystował mu Xherdan Shaqiri.

Straty z Barcelony odrobione! Szaleństwo przy Anfield Road. Po niespełna godzinie Liverpool FC może cieszyć się z udanego pościgu. Ponownie złoty zmiennik Georginio Wijnaldum, którzy przyczaił się między obrońcami Barcelony i główkował na 3:0 po wrzutce Xherdana Shaqiriego.

1164
473
199
143
287
54'

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Asystował mu Trent Alexander-Arnold.

Trafił ze zmianą Jurgen Klopp! Liverpool FC złapał kontakt z przeciwnikiem w dwumeczu. Temperatura na Anfield sięga zenitu. Mocne uderzenie Georginio Wijnalduma do bramki po podaniu Trenta Alexandra-Arnolda.

1132
490
214
168
323
53'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić.

Ivan Rakitić zatrzymał piłkę ręką. Cuneyt Cakir musiał gwizdnąć. Do tego kartonik.

108
40
30
30
51
51'

Alisson broni równie dobrze jak Marc-Andre ter Stegen. Były zmiennik Wojciecha Szczęsnego lepszy w sytuacji sam na sam z Luisem Suarezem!

60
24
14
26
45
51'

Sadio Mane nie wybiegł sam na sam z bramkarzem, ponieważ zdążył dziobnąć piłkę Sergi Roberto. Jeszcze rzut rożny i było szalenie gorąco w polu karnym Barcelony. Marc-Andre ter Stegen bronił po strzale z bliska Virgila Van Dijka!

60
26
18
19
40
49'

Zdjęcia z bitwy o finał Ligi Mistrzów.

58
15
16
10
10
48'

W ostatnim momencie Sergi Roberto nie pozwolił na uderzenie głową Georginio Wijnaldumowi po centrze Xherdana Shaqiriego.

48
24
12
14
30
47'

Korner dla przedstawiciela Premier League. Odchodząca piłka Xherdana Shaqiriego dotarła do Virgila Van Dijka, po którego strzale futbolówka utknęła w gąszczu zawodników FC Barcelony.