Strzał Ricardinho odbił bramkarz, podobnie jak poprawkę Zawady.

3
4
4
90+1'

Znowu groźnie pod bramką Miedzi. Sędzia jednak przerwał grę dopatrując się faulu na bramkarzu. Wcześniej na spalonym był Zawada, sędzia tego nie dostrzegł.

2
2
1
7
7
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

14
4
2
3
8
90'

Ricardinho do Furmana, który  z kilku metrów trafił w poprzeczkę!

8
10
6
5
8
86'
ZMIANA
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Oskar Zawada. Pewny strzał Zawady. Sosłan Dżanajew wyczuł intencje zawodnika Wisły, ale nie był w stanie odbić piłki. 3:2!

Wisła Płock
30
17
5
9
18
85'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za faul otrzymał Kornel Osyra.

Miedź Legnica
15
8
1
2
9
85'

Rzut karny dla Wisły! Sędzia uznał, że faulował Osyra.

9
8
1
2
9
84'

Trwają analizy VAR. Czy gościom należał się rzut karny?

6
7
2
5
82'

Ricardinho udrzał głową, w bramce kapitalnie zachował się Sosłan Dżanajew. Starający się dobijać Zawada wpadł na słupek.

3
3
79'

Wisła od kilku minut pod bramką Miedzi. Nafciarze jednak nie potrafią stworzyć zagrożenia.

5
2
4
4
78'
ZMIANA
77'

Strzał z rzutu wolnego Furmana, daleko od bramki Miedzi.

1
1
1
1
1
komentarz

74'

Furman dośrodkował z rzutu wolnego, wprost w ręce Dżanajewa.

2
2
1
2
4
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bozo Musa.

2
1
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Justinas Marazas.

7
5
1
1
1
70'

Z woleja uderzył Rasak, piłka minęła bramkę Miedzi.

3
1
1
3
2
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Augustyniak.

2
2
1
1
67'

Miedź nie zamierza się cofać i czekać na ataki Wisły. Gospodarze szukają czwartej bramki.

6
2
64'

Piłka trafiła pod nogi Borysiuka, a ten uderzył wprost w bramkarza Miedzi.

2
2
1
3
60'

Mocno z rzutu wolnego uderzył Borysiuk, piłka poszybowała metr ponad bramką Miedzi.

5
2
1
1
59'

Sędzia kartkując piłkarzy zapętlił się. Nerwowe relacje pomiędzu arbitrem, a piłkarzami.

1
2
1
59'

Żółtą kartkę za komentowanie decyzji sędziego otrzymał Igor Łasicki.

komentarz

57'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Ariel Borysiuk.

Wisła Płock
1
1
1
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Angel Garcia.

Wisła Płock
2
1
1
2
3
56'

Z dystansu z woleja uderzył Borysiuk. Celnie, ale bramkarz pewnie złapał piłkę.

8
3
2
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joan Roman.

3
1
1
2
2
54'

Furman dośrodkował z rzutu wolnego, Kuświk głową uderzył niecelnie.

1
2
2
1
2
53'

Krzyczy po zawodnikach sędzia Jakubik. Czyżby to brak pewności siebie arbitra?

3
2
1
1
51'

Sprzed pola karnego uderzał Ricardinho, wysoko ponad poprzeczką.

3
3
3
48'

Od początku 2. połowy w ataku Wisła. Już kilka razy pod bramką Miedzi robiło się gorąco.

8
4
3
46'

Wracamy do meczu.

1
1
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

9
2
2
2
43'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Miedzi, obrońca w ostatnim momencie wybił piłkę na kolejny korner.

1
40'

Dośrodkował z prawej strony Niall McGinn, Kuświk głową uderzył niecelnie.

1
4
2
1
8
38'

Augustyniak głową do bramki, który jednak był na minimalnym spalonym. Wciąż 3:1.

6
5
2
3
2
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Petteri Forsell. Asystował mu Paweł Zieliński. Świetnia akcja Miedzi. Wymiana podań, z pola karnego piłkę do Forsella wycofał Zieliński, a Fin uderzeniem zewnętrzną częścią stopy z ok. 12 metrów pokonał Żynela. 3:1!

35
18
9
9
20
35'

Zagranie do Furmana, który jednak na wyraźnym spalonym.

3
3
1
4
2
33'

Przerwa w grze. Problemy z nogą ma Rafał Augustyniak.

5
5
4
1
3
32'

Z rzutu wolnego dogrywał Furman, do wybitej piłki doszedł Angel Garcia, uderzył jednak niecelnie.

2
2
2
31'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Omar Santana.

2
3
2
2
31'

Po stracie gola Miedź obudziła się i chce ponownie podwyższyć prowadzenie. Wisla jednak poczuła krew i dąży do wyrównania.

2
3
3
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Grzegorz Kuświk. Tragiczna postawa defensywy Miedzi. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Pikk tak interweniował, że wyłożył piłkę Kuświkowi. Napastnik z kilku metrów uderzył nie do obrony. 2:1!

30
19
6
8
17
25'

Wisła w końcu na dłużej na połowie Miedzi. Składna akcja płocczan, dośrodkowanie do Kuświka, który jednak nie trafił z bliska w pilkę. Do bramki miał dwa metry.

6
6
5
2
5
12:55

22'

Furman dogrywał z rzutu wolnego, piłka została zgrana do Kuświka, ale ten nie doszedł do futbolówki.

1
2
4
4
20'

Kapitalnie przewrotką uderzył Camara. Pilka odbiła się od poprzeczki, a następnie wróciła na boisko.

2
3
2
3
19'

Rosjanie to twardzi ludzie. Dżanajew już pozbierał się i mamy nadzieję, że już wszystko będzie w porządku. Chociaż doświadczenie mówi coś innego.

1
2
1
2
18'

Dźwigała uderzał z połowy boiska. Sosłan Dżanajew wracał do bramki i... tyłem głowy uderzył w słupek. Ogłuszony jest Rosjanin.

4
4
1
3
2
17'

Wisła Płock wciąż nie dojechała jeszcze do Legnicy. Jest 2:0, a przy takiej postawie gości to prawdopodobnie nie koniec.

1
2
1
3
14'

Żynel zgubił się w polu karnym, podobnie jak obrona Wisły. Do pustej bramki uderzał Camara, ale przestrzelił.

1
3
2
1
3
13'

A jednak nie. To aparatura umieszczona na ręce odmówiła posłuszeństwa.

1
4
2
2
2
12'

Sędzia podbiegł do linii bocznej zmierzyć ciśnienie.

7
1
2
2
12'

Jeszcze trwały konsultacje z wozem VAR. Arbiter razem z... trenerem Nowakiem pokazali, że wszystko jest w porządku i gol został uznany.

2
3
1
5
7
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joan Roman. Cóż za strzał Romana! Piłka uderzona z ok. dwunastu metrów. Bramkarz nie był w stanie odbić futbolówki, którą jedynie odprowadził wzrokiem. 2:0!

27
17
8
6
15
10'

Camara wycofał w polu karnym z linii końcowej do Zielińskiego, który uderzył kilka metrów ponad bramką.

2
2
1
2
2
7'

Miedź chce pójść za ciosem. Wisła bardzo spokojnie, póki co za spokojnie. Za taką postawę goście już zapłacili.

2
2
4
2
7
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joan Roman. Kapitalny początek Miedzi. Do odbitej w polu karnym piłki dopadł Roman i strzałem z okolic narożnika pola bramkowego pokonał Żynela. 1:0!

22
17
9
9
12
3'

Od pierwszych sekund walka w środku pola. Zespoły jeszcze bez okazji na gola.

4
1
1
12:55

Mecz poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).