To już ostatnie sekundy meczu. Trwa walka w środku pola.

1
2
1
90+2'

Korona na połowie Wisły. Kielczanie szukają wyrównania. Przed momentem z pola karnego uderzał Jukić. Miał sporo czasu i miejsca, uderzył jednak wysoko ponad bramką Lisa!

4
3
3
4
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

3
2
3
2
9
87'

Korona w natarciu, sprzed pola karnego uderzał Cebula. Piłka po rykoszecie poszybowała ponad bramką.

5
3
2
1
2
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Żubrowski.

8
1
81'

Sprzed pola karnego uderzał Żubrowski, Lis efektownie złapał piłkę.

6
2
1
2
79'

Dośrodkował Gardawski, Soriano uderzył głową z sześciu metrów. Spudłował minimalnie!

4
1
1
4
1
79'

Błąd popełniłDaniel Hoyo-Kowalski, okazji nie potrafił wykorzystać Soriano, który skiksował stojąc kilka metrów przed bramką.

4
1
1
3
78'

Cebula dośrodkował z rzutu wolnego, sędzia dopatrzył się spalonego, na którym znalazł się Marquez.

2
1
2
2
75'
72'

Optyczna przewaga Korony, kontry Wisły pachną jednak bramką dla gospodarzy.

1
69'

Odpowiedź kielczan, strzelał Żubrowski. Wprost w Lisa.

1
2
1
68'

Sprzed pola karnego metr obok słupka uderzył Drzazga.

4
1
4
67'

Groźne wyjście Wisły, Śliwa uderzał z pola karnego, piłkę zablokował Gardawski.

3
1
3
2
66'

Brożek sam na sam z bramkarzem, trafił w Sokoła. Okazało się, że doświadczony napastnik był na spalonym.

3
1
3
4
2
65'

Kontra kielczan, trochę nieporadna. Akcję strzałem ponad bramką zakończył Arweladze.

2
4
1
2
63'

Z prawej strony dośrodkował Jukić, Arweladze wślizgiem atakował piłkę. Trafił w... Lisa. Nogami.

4
1
5
3
61'

Korona na połowie krakowian, goście szukają wyrównującego gola.

4
59'

Gol! Strzelił Marko Kolar. Mocny strzał w prawy róg. Sokół wyczuł intencje strzelca, ale piłki nie był w stanie odbić. 1:0!

Wisła Kraków
63
30
5
7
11
58'

6
58'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak.

9
6
3
3
5
58'

Sędzia wskazał na rzut karny! Zdaniem sędziego faulowany był Klemenz.

10
6
1
1
57'

Trwają analizy VAR czy bramkarz dotknął piłkę.

5
3
2
1
2
56'

Sokól wybijał piłkę i pięścią zamiast w futbolówkę trafił w głowę Klemenza. W 2014 roku po takiej interwencji z boiska wyleciał bramkarz Ruchu Krzysztof Kamiński, a sędzia meczu Metalistu z Ruchem podyktował rzut karny.

2
4
3
2
7
53'

Ucierpiał Sewerzyński, prawdopodobnie dojdzie do zmiany. To już trzeci uraz jednego z piłkarzy w meczu, który kończy się zejściem z placu gry. Na boisko wejdzie Jukić.

3
1
4
3
1
51'

Brożek w polu karnym z piłką, strzał trafił jednak w rywala.

4
2
5
2
3
50'

Kontra Korony zakończona bardzo niecelnym strzałem. Uderzał Felicio Brown Forbes.

7
2
1
2
48'

Po przerwie do ataku ruszyła Wisła. Gra toczy się na połowie kielczan.

11
8
5
1
1
46'

Wracamy do gry!

8
6
5
2
3
45+1'

W pole karne wpadł z piłką Arweladze, Lis bardzo dobrze interweniował.

10
7
1
2
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

7
5
45'

Odpowiedź Korony, sprzed pola karnego ponad bramką przymierzył Cebula.

4
4
2
2
4
44'

Z dystansu, tuż obok bramki, uderzył Basha.

3
2
3
1
3
43'

Z ok. 30 metrów uderzył Marquez, Lis wybił piłkę na rzut rożny!

9
5
2
1
41'

Akcja kielczan przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

3
1
2
1
8
39'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Marquez.

5
1
39'

Rymaniak ostro potraktował Grabowskiego. Arbiter po raz kolejny nie ukarał gracza z Kielc.

3
1
3
1
15
38'

Nie dziwi nas, że sędzia Stefańśki rozstrzyga mecz "o pietruszkę". Jego decyzje są bardzo dyskusyjne.

4
2
1
1
10
38'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Vukan Savicević.

3
2
5
1
8
37'

Przepychanki na murawie. Niestety dopuścil do tego sędzia, który pozwolił na ostrą grę kielczanom.

4
1
1
3
12
37'

Sprzed pola karnego uderzył Forbes, Lis zbił piłkę do boku.

9
2
1
35'

Aktywniejsza w ofensywie jest Korona, wszystko dobrze wygląda jednak jedynie do okolic pola karnego.

5
1
1
3
20:28

32'

Z dystansu mocno, ale kilka metrów ponad bramką, uderzył Michael Gardawski.

2
1
2
2
5
29'

Spadło tempo gry, Korona już tak często nie zagraża Wiśle.

4
1
2
1
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Pietrzak.

7
7
5
2
12
25'

Wisła cały czas bez groźnej akcji. Korona kilka razy zagroziła gospodarzom.

8
3
4
2
5
22'

Kolejny strzał w meczu, uderzał Cebula. Piłka minęła bramkę.

4
3
2
2
21'

Groźniej wyglądają akcje Korony. Przed momentem z ok. 15 metrów ponad bramką uderzył Wato Arweladze.

8
2
2
1
21'

Gardawski zagrał wzdłuż pola bramkowego, nikt jednak nie wbił piłki do siatki.

3
2
3
3
18'

Wściekli na sędziego są miejscowi kibice. Pan Stefański w Krakowie na darmowe obwarzanki nie ma co liczyć. Prędzej za podwójną cenę.

17
4
3
1
1
16'

Tym razem Cebula ostro potraktował rywala. Ucierpiał Kolar. Kartki brak.

7
3
4
2
9
14'

Dlaczego sędzia Stefański nie dostrzegł faulu po wejściu Sewerzyńskiego pozostaje jego słodką tajemnicą. Widać, że sędzia mieszkający w Warszawie w końcówce sezonu wyraźnie obniżył loty.

3
4
3
2
15
13'
13'

Kontrę Wisły ostrym wślizgiem przerwał Sewerzyński.

2
3
2
2
5
10'

Kolejny problemy ma Peszko. Zawodnik Wisły zdjął buta i opuszcza plac gry. Na skarpecie pojawiła się krew.

7
3
4
2
10
8'

Po wejściu Sewerzyńskiego ucierpiał Peszko, pomocnik musiał zejść za boisko.

4
2
2
2
7
6'

Żółtą kartkę otrzymał Oskar Sewerzyński.

8
2
1
2
2
6'

Żółtą kartkę otrzymał Ognjen Gnjatić.

8
4
3
1
4
4'

Dobrze weszła w mecz Korona. Z dystansu uderzył Arweladze, piłka odbiła się od poprzeczki!

10
4
1
1
5
2'

Ucierpiał Gardawski, w którego nogi wślizgiem wjechał... Gnjatić.

2
2
2
2
2
20:28

Mecz poprowadzi Daniel Stefański z..., no właśnie.