Lotto Ekstraklasa: 35. kolejka
12 maj 2019 18:00
90+2'

Dusan Kuciak wraz z obrońcą ratują Lechię! Patryk Tuszyński z najbliższej odległości nie zdołał pokonać gospodarzy. To powinien być gol.

15
11
7
11
21
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

23
10
6
5
7
88'
16
12
6
10
7
87'

Lukas Haraslin huknął z dystansu, jednak został zablokowany.

6
4
7
7
14
87'
86'

Po centrze Mladenovicia niepilnowany Błażej Augustyn główkował obok słupka.

10
4
5
2
7
85'

Lechia zawzięcie atakuje! Zagłębie zamknięte we własnym polu karnym.

14
6
5
4
5
84'

Filip Mladenović zagrał płasko na 10. metr do Haraslina, ale ten nie trafił w piłkę!

3
3
4
3
6
83'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Oko. Za faul przed polem karnym. Mak upadał już w "szesnastce", ale będzie tylko rzut wolny.

KGHM Zagłębie Lubin
2
2
3
4
7
82'

Ależ szansa dla Lechii! Patryk Lipski miał przed sobą tylko bramkarza, ale zdecydował się zagrać do Haraslina, którego uprzedził Bartosz Kopacz!

4
2
2
3
6
80'

Zagłębie atakuje! Kapitalną akcję przeprowadził Bartłomiej Pawłowski, który po indywidualnym rajdzie strzelił z 17. metrów w bramkarza.

7
3
7
3
5
79'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Slisz. Za dyskusje z sędzią.

9
3
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Czerwiński.

5
2
2
2
6
78'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović. Za dyskusje z sędzią.

7
3
4
5
78'

Dusan Kuciak ratuje Lechię! Bramkarz gospodarzy wygrał pojedynek oko w oko ze Starzyńskim.

8
3
3
4
10
77'

Gol! Strzelił Michał Mak. Asystował mu Patryk Lipski.

Akcja rezerwowych przyniosła wyrównującego gola! Lipski niecelnie uderzył z narożnika pola karnego, ale piłkę zdołał przejąć Mak, który odwrócił się i strzelił do siatki!

29
19
6
14
23
75'
74'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Jagiełło. Za ostry wślizg.

5
3
3
4
72'

Groźnie! Po ładnej akcji Lukas Haraslin wypuścił w pole karne Mladenovicia, który zagrał jednak wprost pod nogi rywala.

4
3
5
1
70'

W trudnej sytuacji uderzał Michał MakKonrad Forenc nie musiał nawet interweniować.

5
1
1
2
2
68'

Michał Nalepa uderzył silnie z rzutu wolnego i Konrad Forenc na raty złapał piłkę.

5
2
2
3
3
67'

Zagłębie miało rzut wolny na 20. metrze, centralnie przed bramką Lechii, ale Filip Starzyński uderzył prosto w mur.

2
3
6
3
2
66'
65'

Znów opatrywane kolano ma Sasa Balić.

3
3
3
3
64'

Kolejna okazja dla gospodarzy. Lukas Haraslin strzelił z pierwszej piłki obok bramki.

5
2
3
2
63'

Blisko! Filip Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego na krótki słupek, Lukas Haraslin nie trafił w piłkę, którą z trudem złapał Konrad Forenc.

6
3
2
2
2
61'

Lechia. Schodzi: Tomasz Makowski. Wchodzi: Patryk Lipski.

61'

Lechia. Schodzi: Konrad Michalak. Wchodzi: Michał Mak.

61'

Na strzał z wolnego zdecydował się Daniel Łukasik. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

6
5
3
3
60'

Żółtą kartkę otrzymał Lubomir Guldan. Obrońca Zagłębia bezpardonowo zatrzymał przed polem karnym Haraslina. Zasłużona kara dla kapitana gości i będzie dobra okazja dla Lechii.

3
4
2
2
57'

Źle w piłkę uderzył Flavio Paixao i bramkarz Zagłębia nie miał problemów z interwencją. Z taką grą gospodarze nie zdobędą dziś punktów.

7
4
3
4
54'

Interwencji lekarzy potrzebuje Sasa Balić. Piłkarz Zagłębia ma problemy z kolanem, ale powinien kontynuować spotkanie.

3
4
7
3
4
53'

Bardzo zły strzał z ponad 30 metrów Filipa Jagiełły.

1
49'

Spokojne pierwsze minuty drugiej połowy. Lechia ma optyczną przewagę, ale musi bardziej przycisnąć jeśli chce zdobyć dziś punkty.