Stolarski po raz kolejny ma problemy z boiskowymi emocjami. Może przerzuci się na szachy?

5
4
9
85'

Zdenerwowanie, niedowierzanie, szok wśród graczy Legii. Na wyrównanie czasu mają już niewiele.

56
61
8
11
9
83'

Gol! Strzelił Zvonimir Kozulj. Asystował mu Adam Buksa. Ależ kontra Pogoni! Buksa wpadł z piłką w pole karne, wycofał do Kozulja. Futbolówkę przepuścił Kowalczyk, a pomocnik Portowców mocnym strzałem pokonał Majeckiego! 1:2!

305
186
21
14
31
82'

Lewą nogą z woleja uderzył Buksa. Piłka poszybowała ponad bramką.

24
11
14
9
11
81'
80'

7
78'

Pogoni udało się oddalić grę od własnej bramki. Spokojniejszy fragment meczu.

17
7
3
4
6
76'
75'

I znowu Dante Stipica dobrze interweniował, bramkarz tym razem wybił dogranie Stolarskiego.

12
3
1
3
6
73'

Płaski strzał Gwilii i po raz kolejny bramkarz gości górą. Po chwili Gruzin głową uderzył ponad bramką.

13
1
2
4
3
72'

Zapowiadają się spore emocje w końcówce. Legia w ataku, ale Pogoń także zamierza powalczyć o wygraną.

21
2
4
2
69'

Groźnie było pod bramka Pogoni. Gospodarze domagali się rzutu karnego, sędzia jednak odgwizdał spalonego Kulenovicia.

11
11
6
9
16
68'

Legia. Schodzi: Mateusz Praszelik. Wchodzi: Carlitos.

14
11
1
6
4
68'

Strzał Gwilii. Tym razem nie na aut, ale wysoko ponad bramką.

2
7
2
7
3
67'

Dante Stipica obronił uderzenie Vesovicia z kilku metrów! Kapitalna parada bramkarza Pogoni!

28
16
6
7
5
67'

Mocno z woleja, ale bardzo niecelnie uderzył Listkowski. Brawa za próbę.

17
6
4
3
65'

Po wyrównującym golu to Pogoń poczuła się pewniej i uzyskała przewagę. Legia w małym szoku.

4
62'
61'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Zvonimir Kozulj. Błyskawiczna odpowiedź Pogoni. Kozulj dogrywał w pole karne. Wieteska nie trafił w piłkę, doszedł do niej Buksa i wbił do bramki z dziesięciu metrów.

157
92
22
27
46
60'

Kozulj dogrywał z rzutu wolnego, jednak zbyt mocno. Od bramki rozpocznie Majecki.

4
5
6
3
4
58'

Gol! Strzelił Sandro Kulenović. Asystował mu Walerian Gwilia. Gol dla Legii wisiał na włosku i w końcu padł. Z rogu na piąty metr dośrodkował Gwilia. Kulenović uprzedził Drygasa i głową wbił piłkę do siatki. 1:0!

60
35
9
44
101
57'

Wysoko ustawieni są obrońcy Legii, Pogoń ma problemy z wyjściem z własnej połowy.