PKO Ekstraklasa: 2. kolejka
26 lip 2019 18:00
90+3'

Ładny, mocny strzał oddał Igor Angulo. Dobrze interweniował jednak Konrad Forenc.

17
8
3
3
6
90+2'

Dryblował w polu karnym Zagłębia Jesus Jimenez, lecz ostatecznie został zatrzymany przez jednego z obrońców.

8
2
3
4
5
90+1'

Znakomitą okazję miał Igor Angulo! Z 11 metrów, mając przed sobą tylko bramkarza, trafił w poprzeczkę! To powinien być gol!

17
7
8
14
24
90'

Doliczone trzy minuty.

7
6
4
3
9
88'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Bochniewicz.

3
2
4
11
19
87'

Popędził na bramkę Górnika Alan Czerwiński. Dogrywał przed bramkę, gdzie piłkę wybił Przemysław Wiśniewski.

10
9
3
1
3
84'

Zagłębie. Schodzi: Łukasz Poręba. Wchodzi: Rok Sirk.

8
8
2
1
2
83'

Bardzo dobra okazja KGHM Zagłębia Lubin! Ładny strzał głową oddał Filip Starzyński, lecz dobrze interweniował Martin Chudy.

14
8
2
1
6
81'

Tym razem Igor Angulo w polu karnym zdecydował się na strzał. Został jednak zablokowany.

6
1
4
4
6
80'

Ładnie w pole karne Zagłębia dośrodkował Igor Angulo. Zabrakło już jednak strzału na bramkę.

7
4
2
2
2
79'

Górnik dobrze gra w defensywie i oddala grę od własnego pola karnego.

14
8
1
76'
73'

Gol! Strzelił Jesus Jimenez. Asystował mu Boris Sekulić. Świetna akcja Górnika i wymiana podań pomiędzy Sekuliciem i Wolsztyńskim! W polu karnym Boris Sekulić dograł do Jimeneza, a ten pewnie pokonał bramkarza.

94
48
8
4
11
72'
komentarz

2
1
70'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie głókował Jesus Jimenez.

4
1
6
69'

Gra toczy się teraz na połowie Górnika. KGHM Zagłębie Lubin atakuje i szuka okazji na gola po dośrodkowaniach w pole karne.

1
1
1
6
67'

Sasa Zivec ogrywał do Patryka Tuszyńskiego. Ten chciał strzelać z kilkunastu metrów, lecz został zablokowany.

4
1
3
1
63'
61'

Jesus Jimenez wpadł w pole karne KGHM Zagłębia Lubin, lecz jego zagranie przed bramkę było minimalnie zbyt mocne.

1
59'

Zagłębie. Schodzi: Damjan Bohar. Wchodzi: Sasa Zivec.

58'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Górnika. Strzelał Bartosz Kopacz, lecz został zablokowany.

5
2
1
1
2
57'

Filip Starzyński dośrodkował z rzutu rożnego. Po chwili piłka wybita z pola karnego, ale Zagłębie dalej jest w jej posiadaniu.

5
2
2
1
2
55'

Zagłębie przy piłce. Goście rozgrywają ją na własnej połowie.

3
2
2
3
4
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?
8
4
2
1
49'

Erik Janza ładnie dośrodkował w pole karne gości. Igor Angulo lekko trącił piłkę, a ta przeleciała tuż obok bramki.

5
4
5
2
2
47'

Z około 17 metrów strzelał Kamil ZapolnikKonrad Forenc nie dał się zaskoczyć.

4
1
1
3
5
46'

Początek drugiej połowy.

5
5
3
45'

Doliczona jedna minuta.

12
8
6
3
3
44'

Po dośrodkowaniu Igora Angulo piłkę wybił Damian Oko.

6
7
4
9
10
41'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Piłka pewnie wybita przez jednego zzawodników z Lubina.

8
8
6
5
4
39'

Rozpędzał się Jesus Jimenez, lecz Lubomir Guldan nie dał się ograć i wybił piłkę pomocnikowi Górnika. Chwilę później kolejna bardzo dobra interwencja kapitana Zagłębia.

7
5
6
3
6
37'

Górnik Zabrze rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

6
8
4
2
4
33'

Alasana Manneh z rzutu wolnego dośrodkował w pole karne Zagłębia. Piłkę zgrywał jeszcze Paweł Bochniewicz, a ostatecznie wybili ją zawodnicy z Lubina.

11
5
5
3
4
33'

Piłkarze uzupełniali płyny, ale gramy już dalej. Przy piłce gospodarze.

5
5
6
1
2
30'

Odpowiedź KGHM Zagłębia Lubin. Zza pola karnego niecelnie strzelił Filip Starzyński.

9
5
6
3
4
29'

Z 18 metrów techniczny, niecelny strzał oddał Paweł Bochniewicz. W ostatnich minutach oba zespoły śmielej ruszyły do ataku.

9
4
6
2
3
28'

Efektowna akcja Zagłębia! Sasa Balić dośrodkował przed bramkę Górnika, a z 16 metrów z pierwszej piłki minimalnie niecelnie strzelał Filip Starzyński.

12
6
7
2
4
27'

Boris Sekulić tym razem zdecydował się na uderzenie z dystansu. To był strzał niecelny. Często przy piłce jest boczny obrońca Górnika.

10
7
5
1
1
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Wiśniewski.

13
5
4
5
3
25'

W polu karnym KGHM Zagłębia Lubin strzelał Boris Sekulić. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

12
6
4
1
2
24'

Cały czas w tym meczu sporo gry w środkowej strefie boiska. Brakuje strzałów na bramkę czy to jednej, czy drugiej drużyny.

3
21'

Groźnie było w polu karnym Górnika po dośrodkowaniach zawodników Zagłębia. Zabrzanie ostatecznie zdołali jednak wybić piłkę.

9
4
5
2
4
19'

Zanosiło się na groźną akcję Górnika. W polu karnym ładnie zagrywał Boris Sekulić, lecz dobrze interweniował jeden z obrońców gości.

12
6
4
1
16'

Po dośrodkowaniu Filipa Starzyńskiego niecelnie główkował Alan Czerwiński. To była dobra okazja dla Zagłębia.

8
8
5
1
6
13'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika. Piłkę wybił Mateusz Matras. Zagłębie jednak przy piłce i rozgrywa ją w okolicy linii środkowej boiska.

10
6
7
1
2
12'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Erik Janza, który został trafiony piłką w głowę.

1
2
7
8
6
10'

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne gości. Piłka wyszła jednak poza boisko. Jak na razie nie jest to ciekawe widowisko.

8
7
8
6
3
8'

Dośrodkowanie w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Piłkę pewnie złapał Konrad Forenc.

13
7
6
3
2
6'

Jesus Jimenez szukał prostopadłego podania. W ostatniej chwili piłkę wybił jeden z zawodników Zagłębia.

14
7
9
4
4
4'

Jak na razie dość spokojny początek meczu.

10
7
6
1'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika Zabrze. Gospodarze wybili jednak piłkę.

5
5
7
2
2
17:24

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.