6
3
19
87'

Końcówka spotkania. Legia przy piłce na połowie Śląska. Wrocławianie cały czas jednak solidnie i skutecznie w defensywie.

26
7
3
3
16
83'

Legia. Schodzi: Luquinhas. Wchodzi: Jose Kante.

5
3
1
1
6
80'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Śląsk rozbija ataki Legii Warszawa.

19
10
3
7
10
77'

Legia. Schodzi: Walerian Gwilia. Wchodzi: Dominik Nagy.

15
9
4
3
6
76'

Dośrodkowanie w pole karne Legii Przemysława Płachety. Piłka wyszła jednak poza boisko.

6
3
9
5
7
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andre Martins.

Legia Warszawa
8
11
4
8
8
73'
72'
71'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Piłka daleko wybita przez Erika Exposito.

7
4
2
3
7
70'

W polu karnym strzelał Luquinhas. Zablokował go Piotr Celeban.

18
7
2
2
5
69'

Legia szuka okazji na gola, ale dobrze broni się Śląsk Wrocław.

10
4
1
1
6
67'

Walerian Gwilia dośrodkował z rzutu rożnego. Strzelał Artur Jędrzejczyk, jeszcze rykoszet i piłka poza boiskiem. Jeszcze jeden rzut rożny, po którym niecelnie uderzył Jarosław Niezgoda

1
64'

Znów uderzenie Arvydasa  Novikovasa. Piłka przeleciała obok bramki.

5
5
1
2
5
62'
61'

Legia prowadzi grę, rozgrywa piłkę. Śląsk czeka na błąd rywala.

13
7
3
1
4
60'

Po rozegraniu rzutu wolnego strzelał Arvydas Novikovas. Po chwili piłka znalazła się w rękach bramkarza Śląska.

14
5
1
5
8
58'

Będzie rzut wolny dla Legii. Dobra okazja i na strzał, i na dośrodkowanie w pole karne Śląska.

8
2
1
1
5
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Mączyński.

6
4
4
2
4
53'

Znów ładnie Matus Putnocky. Ładny strzał z dystansu oddał Jarosław Niezgoda, Słowak zdołał ją odbić.

20
3
4
8
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?
5
2
52'

Krzysztof Mączyński dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka została wybita przez jednego z zawodników gospodarzy.

7
1
2
5
3
49'

Legia Warszawa rozgrywa piłkę na połowie Śląska. Dośrodkowanie w pole karne, gdzie piłkę pewnie złapał Matus Putnocky.

8
4
2
1
1
46'

7
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

2
2
2
1
2
45'

Efektowna akcja Śląska. Wymiana kilku podań, ale w decydującym momencie na linii pola karnego piłkę stracił Erik Exposito.

1
42'

Zablokowany w polu karnym Śląska Arvydas Novikovas. Zanosiło się na bardzo groźną akcję Legii.

8
4
3
5
39'

Kilka dośrodkowań w pole karne Legii. Ostatecznie po jednym z nich z pierwszej piłki strzelał Przemysław Płacheta. Uderzenie niecelne i piłka dla gospodarzy.

7
5
4
1
7
37'

Blisko było o gola dla Legii. Z dystansu strzelał Arvydas Novikovas, a po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki.

7
1
3
5
7
35'

Tym razem ładne uderzenie z dystansu. Strzelał Przemysława Płachety, a w bramce Legii dobrze spisał się Radosław Majecki.

18
4
1
2
4
32'

Zza pola karnego bardzo niecelny strzał na bramkę Legii oddał Michał Chrapek.

8
7
1
1
10
29'

Z woleja w polu karnym z pierwszej piłki uderzył Wojciech Golla. Uderzenie jednak niecelne.

5
3
1
8
6
27'

Znów doskonale Matus Putnocky. Znakomicie obronił strzał Luquinhasa z 16 metrów.

14
5
1
4
5
25'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Uderzył głową piłkę Erik Exposito, lecz był to strzał niecelny.

13
3
1
3
6
21'

Dobrze w bramce spisał się Matus Putnocky. Nie dał się zaskoczyć po strzałach zawodników z Warszawy.

26
6
3
7
8
19'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Niecelnie główkował Igor Lewczuk.

9
9
1
2
18'

Śląsk rozgrywa piłkę na połowie Legii w okolicy pola karnego.

19
7
2
2
6
16'

Krzysztof Mączyński dośrodkował z rzutu wolnego. Zamieszanie pod bramką Legii, było groźnie, ale piłka została wybita przez Artura Jędrzejczyka.

12
5
2
3
6
14'

Spokojniejsze ostatnie minuty. Sporo gry w środku boiska. Częściej przy piłce jednak Legia.

15
5
2
2
6
9'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Wrocławianie przejęli piłkę.

16
4
3
2
5
7'

Arvydas Novikovas uderzył zza pola karnego na bramkę Śląska. Matus Putnocky nie dał się zaskoczyć.

16
4
2
2
5
6'

Wyrównany początek spotkania. Sporo też gry w środkowej strefie boiska.

5
2
1
1
3
4'

Dośrodkowanie w pole karne Legii. Piłki nie opanował jednak Lubambo Musonda.

9
3
3
2
3
2'

Wrocławianie spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska.

11
6
5
4
16:55

Przed rozpoczęciem meczu oddano hołd Powstańcom Warszawskim i odśpiewano hymn.

13
6
2
3
16:55

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.