PKO Ekstraklasa: 3. kolejka
04 sie 2019 15:00
90+5'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lechii, gdzie był nawet Thomas Daehne. Lekkie zamieszanie, ale nie było strzału na bramkę.

15
11
6
7
7
90+4'

Dośrodkowanie Furmana, ale piłkę wybił Nalepa.

29
12
4
6
12
90+3'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Wisły Płock.

16
7
7
5
31
90+3'

Z około 20 metrów niecelnie strzelał Rafał Wolski.

5
3
6
4
9
90+2'

Gra toczy się na połowie Lechii. Gospodarze szukają dokładnego dośrodkowania przed bramkę.

6
5
4
3
8
90'

Doliczone cztery minuty.

12
3
2
3
9
88'

Lechia stara się oddalić grę od własnego pola. Akcja ofensywna gdańszczan, lecz bez zagrożenia pod bramką Wisły.

4
5
4
4
3
88'

Lechia. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Adam Chrzanowski.

84'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Michał Nalepa. Dominik Furman zagrywał z rzutu wolnego tuż przed bramkę Lechii. Piłkę lekko trącił jeszcze Michał Nalepa, a ta wpadła do bramki! Gol dla Wisły Płock!

Lechia Gdańsk
23
14
11
10
52
84'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Flavio Paixao, który przebywał na ławce rezerwowych.

23
19
19
10
55
83'

Będzie rzut wolny dla Wisły na wysokoście pola karnego. Dobra okazja na dośrodkowanie.

6
3
7
4
10
83'

Dośrodkowanie Furmana z rzutu rożnego. Piłkarze Lechii wybili piłkę.

4
80'
80'

Złe dośrodkowanie Angela Garcii. Piłka wyleciała poza boisko.

9
4
1
1
76'
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alan Uryga.

Wisła Płock
12
5
2
3
4
74'

Gol! Strzelił Rafał Wolski. Asystował mu Jarosław Kubicki.

Kubicki świetnie zagrał na wolne pole do Wolskiego. Ten popędził na bramkę Wisły, minął jeszcze obrońcę i pokonał bramkarza gospodarzy. 2:0 prowadzi Lechia Gdańsk. Świetna akcja Wolskiego po znakomitym podaniu Kubickiego.

63
32
7
8
14
70'

Z dystansu obok bramki Lechii strzelał Mateusz Szwoch.

9
12
5
5
5
70'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował jeden z zawodników Wisły.

3
2
3
1
6
67'

Filip Mladenović zagrywał z rzutu wolnego, piłkę wybili zawodnicy Wisły Płock. Chwilę później jeszcze strzał na bramkę gospodarzy, lecz dobrze interweniował Thomas Daehne.

5
1
1
8
7
63'
62'

Thomas Daehne czujny w bramce Wisły Płock. Złapał piłkę po groźnym zagraniu Lukasa Haraslina.

9
1
4
4
8
59'
59'
59'

Z blisko 30 metrów niecelnie strzelał Ricardinho.

2
6
1
2
58'

Giorgi Merebaszwili wpadł w pole karne Lechii, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i z tej akcji nic nie wyszło.

6
11
3
2
4
55'

W odpowiedzi uderzenie Lukasa Haraslina zza pola karnego zostało zablokowane.

5
7
7
7
54'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Alan Uryga.

8
5
2
1
4
51'

Po dośrodkowaniu Furmana z rzutu rożnego niecelnie główkował Mateusz Szwoch.

7
9
4
4
3
49'

Wisła Płock stara się atakować, lecz Lechia dobrze prezentuje się w defensywie.

15
11
3
3
2
46'

Początek drugiej połowy.

9
5
1
3
1
45'

Doliczona jedna minuta.

8
8
4
2
2
45'

Ładne dośrodkowanie Stefańczyka. W polu karnym Lechii zabrakło jednak strzału na bramkę.

8
11
2
4
2
43'

Minimalnie niecelnie strzelał Lukas Haraslin! Znów po efektownej, indywidualnej akcji.

12
8
5
6
4
42'

Żółtą kartkę otrzymał jeszcze Filip Mladenović.

7
3
1
2
13
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Błażej Augustyn.

7
4
1
15
40'

Ładna akcja Lukasa Haraslina zakończona dośrodkowaniem przed bramkę Wisły. Niecelnie główkował Sławomir Peszko. Na piłkę czekał już lepiej ustawiony Maciej Gajos.

4
1
1
8
1
36'

Dośrodkowanie w pole karne Lechii. Na raty piłkę łapał Dusan Kuciak.

12
8
3
1
8
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cezary Stefańczyk.

13
4
1
5
6
34'

Na indywidualną akcję zdecydował się Sławomir Peszko. Został jednak zatrzymany przez obrońców Wisły.

6
4
3
3
4
31'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Sobiech.

5
7
2
1
8
30'

Ładna akcja Cezarego Stefańczyka zakończona dośrodkowaniem w pole karne Lechii. Poradzili sobie z tą wrzutką zawodnicy z Gdańska.

7
5
4
3
5
28'

Z dystansu strzelał Dominik FurmanDusan Kuciak wypuścił piłkę, ale ta przeleciała obok bramki. Miał szczęście bramkarz Lechii.

3
27'

Teraz to piłkarze Wisły są częściej przy piłce. Gospodarze szukają okazji na gola.

2
1
2
4
26'

Po dośrodkowaniu Dominika Furmana piłkę wybił Michał Nalepa.

3
4
3
2
25'

Aktywny jest Oskar Zawada. Dogrywał piłkę przed bramkę Lechii, lecz dobrze wybił ją Błażej Augustyn.

3
1
1
2
1
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Rasak.

Wisła Płock
9
1
1
3
1
22'

Gra już wznowiona.

4
2
21'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Lechii.

2
1
2
4
5
21'

Po dośrodkowaniu Furmana z rzutu rożnego główkował Oskar Zawada. Świetnie obronił Dusan Kuciak.

9
1
1
1
20'

Ładny, techniczny strzał oddał Giorgi Merebaszwili. Piłka przeleciała minimalnie obok bramki, ale jeszcze będzie rzut rożny dla Wisły.

3
1
2
4
4
16'

Jeszcze jedna wrzutka z rzutu wolnego Dominika Furmana. Znów ładne dośrodkowanie - tym razem w polu karnym główkował Oskar Zawada, lecz Dusan Kuciak nie dał się zaskoczyć.

9
2
1
3
15'

Tym razem przed bramkę Lechii dośrodkował Cezary Stefańczyk. Piłkę pewnie złapał Dusan Kuciak.

9
3
1
2
13'

Ładnie z rzutu wolnego w pole karne Lechii dośrodkował Dominik Furman. Zabrakło już jednak strzału na bramkę.

4
2
5
2
12'

Gol! Strzelił Artur Sobiech. Asystował mu Filip Mladenović. Z lewego skrzydła dośrodkował Filip Mladenović, a w polu karnym Wisły celnym strzałem głową popisał się Artur Sobiech. 1:0 prowadzi Lechia Gdańsk.

63
25
4
11
17
11'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich. Optyczną przewagę ma Lechia.

6
3
1
4
2
8'

Gra toczy się na połowie gospodarzy. Lechia rozgrywa atak pozycyjny.

14
5
1
5
6
5'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły. Niecelnie główkował Artur Sobiech.

4
5
8
3
8
4'

Dość spokojny początek meczu. Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Częściej przy piłce zawodnicy z Gdańska.

11
5
2
1
1
2'

Lechia Gdańsk przy piłce. Goście rozgrywają ją połowie Wisły.

6
5
2
1
2
14:07

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.