Kolejny zryw Lechii, ale nie ma strzału na bramkę Węglarza.

4
3
89'
ZMIANA

Jagiellonia. Schodzi: Jesus Imaz. Wchodzi: Mikołaj Nawrocki. To ostatnia zmiana w ekipie gości.

88'
ZMIANA

Ostatnia zmiana trenera Stokowca. Patryk Lipski już poza boiskiem.Pojawił się na nim Rafał Wolski.

7
2
6
1
2
87'

Paixao po ziemi do Sobiecha, który zbierał się do strzału, ale został uprzedzony przez wracającego gracza Jagiellonii.

4
1
3
6
6
86'

Lechia wyszła z kontrą, ale na spalonym Paixao. Choć strzał po gwizdku Makowskiego całkiem niezły.

3
6
3
3
5
85'

Zoran Arsenić strzelał z 14. metra, lecz w porę interweniowali defensorzy z Gdańska.

5
1
1
1
84'

Kolejny rzut wolny dla Jagiellonii z dość bliskiej odległości od bramki Kuciaka.

14
6
3
3
8
83'
ZMIANA

Druga zmiana w Lechii. Schodzi: Karol Fila. Wchodzi: Daniel Łukasik.

1
1
1
2
2
82'

Zablokowane uderzenie Mudrinskiego sprzed pola karnego.

2
1
3
2
9
81'

Długo przesiadują na połowie gospodarzy białostoczanie.

7
79'

Coraz odważniej za to Jagiellonia. Wójcicki znów szukał groźnego dośrodkowania, tym razem wybili piłkę Lechiści.

9
2
8
78'

Kuciak zmuszony do wykopania piłki na aut. Nerwowo w obronie Lechia w ostatnich minutach...

4
2
1
1
9
77'

Mladenović do Kubickiego, a ten za mocno odegrał piłkę serbskiemu skrzydłowemu.

5
1
5
75'

Tym razem VARu nie było, gol został uznany. Sędzia nie dopatrzył się żadnego błędu.

17
1
1
2
8
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ognjen Mudrinski. Asystował mu Jakub Wójcicki. Niepewne podanie Paixao do Mladenovicia, piłkę przejął Wójcicki i zagrał na 11. metr do Serba, który nie miał problemów z pokonaniem Kuciaka!

Jagiellonia Białystok
50
22
5
9
38
73'

W strzałach jest 9:6 dla Jagiellonii, ale w celnych - 2:1 dla Lechii.

4
5
2
5
71'

Po raz kolejny ruszył Lipski, ale nie ma wielkiego zagrożenia pod bramką Węglarza.

5
3
2
5
6
70'

Rzut wolny pośredni dla gospodarzy, na spalonym jeden z piłkarzy z Białegostoku.

7
5
2
2
69'

Zanim kolejny rzut rożny dla Jagiellonii, zapasy w polu karnym prezentują Imaz z Augustynem.

2
4
5
68'

Przestraszyl się strzału Pospisil, próba Wójcickiego zablokowana. Przez moment była też pusta bramka, ale strzał Imaza wybity... zdaje się ręką przez Michała Nalepę. Nie ma karnego, nie ma też VARu.

14
6
2
2
10
67'

Zablokowana próba dośrodkowania Wójcickiego. Rzut rożny dla gości.

7
1
5
66'

Za mocne zagranie do Bartosza Bidy z głębi pola.

4
4
1
4
65'

Kubicki do Paixao, piłka zaplątała się Portugalczykowi między nogami. Zdołał ją jednak wybić po jednym z defensorów Jagi na aut.

4
7
4
3
3
64'

Niecelne uderzenie Martina Pospisila. Tak bardzo niecelne, że Kuciak nawet się do niego nie ruszył.

11
5
1
1
3
63'

Długa piłka z własnej połowy do Gajosa, ale ten uprzedzony przez Bodvara Bodvarssona.

1
1
2
6
62'

Blokowane uderzenie Makowskiego z dystansu. Lechia miała jeszcze szansę, ale skończyło się tylko na zamieszaniu w polu karnym.

1
1
3
6
61'

Arsenić faulowany przez Sobiecha na własnej połowie.

2
3
1
2
60'
ZMIANA

Druga zmiana trenera Mamrota. Boisko opuszcza Patryk Klimala, a pojawia się na nim Ognjen Mudrinski.

59'

Niecelne kluczowe podanie Flavio Paixao.

1
1
2
2
5
58'
ZMIANA

Lechia. Pierwsza zmiana. Schodzi: Sławomir Peszko. Wchodzi: Maciej Gajos.

57'

Centrostrzał Lipskiego pewnie łapie Damian Węglarz.

2
2
3
1
5
56'

Lechia przeniosła ciężar gry na połowę przeciwnika, ale mniej miejsca mają na rozgrywanie akcji gdańszczanie.

4
4
3
3
1
55'

Doskonała okazja dla Jagiellonii! Piłka zagrana z rzutu wolnego w pole bramkowe i centymetrów brakowało Arseniciowi, by trafić do siatki. Zdaje się, że wcześniej trącił też piłkę Klimala. Kuciak byłby bez szans.

7
3
1
2
7
54'

Trwa seria stałych fragmentów gry Jagiellonii. Były dwa rzuty rożne, teraz rzut wolny spod linii bocznej.

4
3
4
8
53'

Dynamiczne wejście w pole karne Klimali, ograny Kuciak, ale Mladenović zdołał dogonić piłkę i wybić ją.

8
2
3
2
2
52'

Pilnowany przez Wójcickiego Peszko nie jest w stanie zagrać dobrej piłki w pole karne.

1
3
2
5
8
51'

Bartosz Bida zamykał dośrodkowanie głową, lecz piłka poleciała obok słupka.

7
4
1
3
2
50'

Taras Romanczuk strzela z dystansu, piłka odbija się od pleców jednego z Lechistów. Będzie rzut rożny dla gości.

1
3
1
1
4
48'

Dobra interwencja Wójcickiego pod własnym polem karnym.

1
1
1
1
2
47'

Klimala popędził prawą stroną, ale powstrzymał go Błażej Augustyn. Gracz Jagiellonii ucierpiał jednak w tym starciu.

3
6
1
3
1
46'
ZMIANA

Jagiellonia rozpoczyna drugą część spotkania z jednym nowym zawodnikiem. Nie gra już Juan Camara. Za niego wszedł Bartosz Bida.