18
7
39
90+4'

Trwa analiza VAR, czy nie było przed chwilą zagrania ręką zawodnika Śląska. Sędzia ogląda sytuację.

19
8
8
13
41
90+4'

Akcja za akcję. Teraz gorąco było przed polem karnym Śląska, ale piłka w rękach bramkarza.

30
10
5
4
2
90+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

28
5
7
3
5
90+3'

To powinien być gol! Przemysław Płacheta w sytuacji sam na sam nie zdołał strzelić gola. Piłki do bramki nie dobił też Adrian Łyszczarz.

9
7
4
2
18
90+1'

I znów w bramce Śląska świetnie spisał się Matus Putnocky. Obronił strzał z kilku metrów pewnie łapiąc piłkę.

47
14
7
6
4
90+1'

4
90'

Doliczone cztery minuty.

13
3
4
2
16
90'

Po dośrodkowaniu z rzurtu wolnego piłkę wypiąstkował Matus Putnocky.

20
3
1
3
87'

Gol! Strzelił Mateusz Cholewiak.

Kapitalny gol! Mateusz Cholewiak popisał się indywidualną akcją zakończoną strzałem zza pola karnego. Przepiękne uderzenie i Śląsk prowadzi 2:1!

Śląsk Wrocław
117
61
12
10
22
85'
82'

Niesamowite zamieszanie w polu karnym Cracovii! Wrocławianie dwukrotnie blisko byli strzelenia gola, a na koniec uderzenie Przemysława Płachety obronił bramkarz.

16
4
8
6
18
81'
15
6
3
2
1
80'

Z rzutu wolnego z około 20 metrów strzelał Michał Chrapek. Piłka odbiła się od muru i wyszła poza boisko.

2
5
4
2
12
76'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska, gdzie strzał głową oddał Ołeksij Dytiatjew. Kapitalnie obronił Matus Putnocky. Po chwili bramkarz WKS-u zablokował także dobitkę.

13
3
2
3
73'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Płacheta.

3
2
2
10
71'

Cracovia od kilku minut coraz śmielej poczynała sobie na połowie Śląska. Efektem gol strzelony przez Rubio.

6
4
2
16
71'

Gol! Strzelił Rubio.

Wyrównanie we Wrocławiu! W polu karnym Śląska fantastycznie do strzału złożył się RubioMatus Putnocky tym razem nie zdołał obronić tego uderzenia.

Cracovia
30
13
6
13
54
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
7
3
1
65'

Po dośrodkowaniu Płachety Lubambo Musonda zablokowany w polu karnym Cracovii.

2
2
4
61'

Łukasz Broź tak dośrodkowywał w pole karne gości, że piłka przeleciała tuż obok bramki.

5
1
1
3
59'

Spotkanie we Wrocławiu obserwuje 16 702 widzów.

23
2
3
1
3
59'

Przemysław Płacheta świetnie dograł teraz do Lubambo Musondy. Ten nabiegał na piłkę, źle w nią trafił i z 16 metrów oddał lekki, niecelny strzał.

5
1
4
3
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Chrapek.

2
1
1
2
12
56'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Śląska i jeden z Cracovii.

3
4
komentarz

2
2
51'

Robert Pich wypatrzył w polu karnym Płachetę. Ten przełożył sobie obrońcę i oddał strzał. Uderzenie w środek bramki obronił Michal Pesković.

1
4
1
2
3
50'

Łukasz Broź dogrywał piłkę w pole karne do wbiegającego Przemysława Płachety. Wrzutka była jednak minimalnie zbyt mocna.

2
4
49'

Cracovia stara się rozgrywać piłkę na połowie Śląska. Wrocławianie są jednak dobrze zorganizowani, rozbijają ataki rywala.

10
5
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
3
46'

Cracovia. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Rubio.

2
1
5
1
2
45'

Doliczona jedna minuta.

4
2
2
2
43'

Matus Putnocky uratował teraz Śląsk przed stratą gola. Po kombinacyjnej akcji w polu karnym w dobrej pozycji znalazł się Pelle van Amersfoort. Jego uderzenie z około 10 metrów znakomicie obronił bramkarz WKS-u. Putnocky znów rozgrywa bardzo dobre spotkanie.

24
12
3
4
7
42'

Gra wznowiona.

10
5
3
3
4
41'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Cracovii.

4
4
4
4
4
39'

Wrocławianie co chwilę goszczą w okolicy pola karnego Cracovii. Przed chwilą przed bramkę dogrywali Michał Chrapek, a następnie Przemysław Płacheta. Zabrakło jednak dokładności.

12
6
4
3
7
37'

Zza pola karnego uderzył Przemysław Płacheta. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki.

3
1
2
3
8
34'

Wrocławianie uskrzydleni strzeleniem gola śmiało atakują. Śląsk niesiony dopingiem kibiców szuka okazji na kolejną bramkę.

18
6
1
1
13
30'

Gol! Strzelił Robert Pich.

Nieprawdopodobne! Ile w tym było przypadku, a ile celowości? Gospodarzom wyszło to jednak znakomicie. Śląsk kombinacyjnie rozegrał rzut rożny. Jeden z zawodników strzelał zza pola karnego, przed bramką Cracovii doszło do zamieszania, aż w końcu nie do obrony uderzył Robert Pich. 1:0 prowadzi Śląsk Wrocław.

108
54
6
13
21
27'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Piłkę trącił jeszcze głową David Jablonsky. Pewnie w bramce spisał się Matus Putnocky.

15
5
2
2
3
25'

Śląsk utrzymuje się z piłką na połowie Cracovii. Przed chwilą niecelnie zza pola karnego uderzył Israel Puerto.

7
3
2
1
4
23'

Łukasz Broź podłączył się do akcji ofensywnej i wywalczył rzut rożny. Po dośrodkowaniu w pole karne Cracovii główkował Erik Exposito, lecz został zablokowany.

11
1
3
2
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
2
1
1
1
20'

Z 20 metrów chciał strzelać Lopes. Zablokował go jednak Wojciech Golla.

1
1
1
18'

Nieco spokojniej na boisku. Wrocławianie rozgrywają piłkę na połowie rywala.

1
1
1
14'

Znakomita okazja dla Cracovii! W dobrej sytuacji strzelał Mateusz Wdowiak, lecz Matus Putnocky obronił. Wdowiak miał okazję do dobitki, lecz tym razem oddał niecelne uderzenie.

2
9
4
1
3
13'

Robert Pich wyprowadził szybką akcję Śląska. Dograł do Lubambo Musondy, a jego strzał z około 15 metrów został zablokowany.

4
1
1
6
12'

Brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
1
8'

Jakub Łabojko dośrodkował w pole karne gości. Tam do piłki wyskoczył Israel Puerto, lecz jego uderzenie głową było niecelne.

1
1
1
1
3
6'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Diego Ferraresso. To był jednak niecelny strzał.

1
4'

Cracovia rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

1
4
1
1
1
1'

Zza pola karnego, z około 20 metrów, strzelał Dino Stiglec. Jego uderzenie zostało zablokowane. Śląsk od początku meczu ruszył do ataku.

9
2
1
1
1
14:41

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.