Arbiter przedłużył mecz o minimum 6 minut.

3
1
8
90'

Piast stara się walczyć o zdobycie drugiej bramki. Rymaniak rzucił piłkę z autu w pole karne, tam gdańszczanie wybili ją przed siebie.

1
1
1
3
89'
88'

Rajd Filipa Mladenovicia, Serb dośrodkował piłkę, ale nikt z Lechii nie doszedł do piłki.

5
1
2
3
88'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Tuszyński.

7
1
1
1
5
87'

Gol! Strzelił Jorge Felix.

Jorge Felix pewnie strzelił i trafił w bok bramki Lechii!

Piast Gliwice
8
6
7
27
86'

Rzut karny dla Piasta Gliwice!

7
5
2
4
26
85'

Mamy wideoweryfikację. Sędzia sprawdza czy Michał Nalepa nie dotknął piłki ręką w polu karnym.

5
2
1
1
17
84'

Felix mógł zrobić z piłką wszystko i podał ją Kuciakowi.

4
1
83'

Piast wciąż wymienia podania pod bramką Lechii, jednak zupełnie nic z tego nie wynika. Lechia kradnie cenne minuty.

2
1
82'

Holubek próbował znaleźć Felixa w polu karnym rywala, ale podał w koszmarny sposób. Stracona szansa gospodarzy.

3
81'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak. Ostro sfaulował Kubickiego.

1
1
81'

80'

Gramy dalej. Od bramki Kuciak.

2
1
2
79'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

2
79'
78'

Po dośrodkowaniu Badii nikt nie doszedł do piłki. Od bramki Kuciak.

2
78'

Tom Hateley wybijał piłkę z rogu boiska, trafiła ona jednak w głowę Nalepy.

1
77'

Piłka wciąż wędruje pomiędzy piłkarzami Piasta w polu karnym Lechii. Na rzut rożny wybił Błażej Augustyn.

2
77'

1
76'

Na trybunach 4 875 widzów.

2
1
2
76'

Po rzucie rożnym Piasta znów nic nie wynikło.

3
1
76'
75'

Ale zagotowało się pod bramką Lechii Gdańsk! Po kombinacyjnej akcji jeden z piłkarzy Piasta strzelił w leżącego w polu karnym kolegę.

1
74'

Ciekawie zapowiadająca się akcja Lechii Gdańsk. Powstrzymali ją jednak obrońcy Piasta.

2
1
72'

Koszmarny strzał Toma Hateleya. Próbował uderzenia z 16. metra, jednak posłał piłkę daleko obok bramki.

4
71'

A teraz indywidualna akcja Haraslina, którego strzał został zablokowany przez jednego z obrońców.

3
1
1
2
69'

Gol! Strzelił Żarko Udovicić. Asystował mu Artur Sobiech.

Po koszmarnej stracie Huka, Sobiech strzelił w słupek. Piłkę dobił Udovicić i Lechia prowadzi już 2:0!

37
18
2
1
1
68'

Co tu się działo! Dwa razy Jorge Felix oddał celne strzały na bramkę Lechii. Dwukrotnie jednak lepszy Dusan Kuciak!

5
1
66'

Bardzo głębokie zagranie Udovicicia i stracona szansa Lechii na budowę akcji ofensywnej.

2
2
4
65'

Sobiech zbyt głęboko dośrodkowywał piłkę. Pewnie złapał ją Plach.

1
1
5
64'

Lechii udało się nieco spowolnić tempo meczu.

3
1
62'
61'

Łukasik wrzucał piłkę z rzutu wolnego, sędzia dopatrzył się jednak faulu jednego z gdańszczan.

3
2
1
1
4
59'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Parzyszek. Ręką zatrzymał wyprowadzenie piłki przez Kuciaka.

5
2
4
2
6
59'

Kolejny raz niewykorzystany stały fragment gry Piasta.

4
58'

Bardzo długa akcja Piasta, który zamknął Lechię w hokejowym zamku. Po strzale Sokołowskiego piłka odbiła się od Nalepy i mamy czwarty rzut rożny dla Piasta w tym meczu.

2
2
1
1
2
59'

Najwyżej po rzucie rożnym wyskoczył jeden z gdańszczan.

3
1
1
56'

Podrażniony Piast błyskawicznie przeniósł grę pod bramkę Lechii. Gliwiczanie wywalczyli rzut rożny.

1
1
2
54'

Gol! Strzelił Sławomir Peszko. Asystował mu Karol Fila. Po długiej akcj Lechii Gdańsk Fila podał piłkę Peszce, ten zdecydował się na strzał. Piłka odbiła się od Huka i wpadła do bramki Placha!

50
30
5
1
6
51'

KOntratak Piasta Gliwice. Parzyszek nie trafił w światło bramki z ostrego kąta.

1
1
1
1
49'

Ładny rajd Rymaniaka, który jednak zapomniał dograć piłki do kolegi z zespołu. Wobec tego obrońcy Lechii nie mieli problemów z zabraniem mu piłki.

1
48'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Udovicicia, co było złym pomysłem. Łatwo stracona piłka przez gdańszczan.

47'

Akcja Lechii. Udovicić dogrywał piłkę w pole karne, tam jednak nie zdążył dojść do niej Kubicki.

47'

Fila minął Sokołowskiego, ale powstrzymał go po chwili Kirkeskov, przerywając dobrze zapowiadającą się akcję.

czas Druga połowa
16:51

Piłkarze obu drużyn wyszli na boisko.

45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum minutę.

45'

Dośrodkowywał w pole karne Fila, tam jednak pewny Huk.

1
43'

Teraz akcja po drugiej stronie. Badia przeciągnął dośrodkowanie, przez co gospodarze stracili szansę na gola.

1
42'

Rzut rożny Lechii Gdańsk. Po zamieszaniu w polu karnym Piasta, sytuację wyjaśnił Rymaniak.

2
2
42'

No to mecz nam się rozkręcił!  Żarko Udovicić strzelał na bramkę rywala, tam jednak pewny Plach!

2
3
41'

A teraz gola mogła zdobyć Lechia! Sławomir Peszko uderzał zza pola karnego, jednak piłka minęła słupek o centymetry!

7
2
2
1
4
40'

Powinno być 1:0! Gerard Badia huknął z kilku metrów, jednak profesor Dusan Kuciak nadal wykłada w bramce Lechii! Co za obrona Słowaka!

13
2
2
2
2
39'

Na strzał zdecydował się Udovicić, jednak bramkarz Piasta nie miał prawa tego wpuścić. Pewnie złapał piłkę w ręce.

1
1
38'

Haraslin próbował minąć Koruna w polu karnym rywala, jednak przegrał pojedynek jeden na jeden.

1
1
1
37'

Kirkeskov podał piłkę do Parzyszka, ten jednak nie przyjął jej dobrze i trafiła ona w ręce Dusana Kuciaka.

2
1
1
1
35'

Badia wrzucał piłkę z rzutu wolnego, Rymaniak uderzył głową i trafił w poprzeczkę! Piłkarz Piasta był jednak i tak na spalonym.

4
2
1
32'

Przed szansą stanął Peszko, który wyszedł z kontratakiem. Pogubił się jednak w polu karnym i po tym jak akcja straciła dynamikę, piłkę odebrali gospodarze.

1
2
1
3
32'

Po rzucie rożnym strzelał Rymaniak, przymierzył obok słupka.

3
2
1
1
32'

Po zagraniu Badii, Piast wywalczył rzut rożny.

1
31'

Gramy dalej. Rozpoczął Frantisek Plach.

2
30'

1
29'

Piękny strzął z dystansu Kubickiego! W wielkim stylu bronił Plach.

2
1
26'

Znów Łukasik z rzutu rożnego, kolejny raz w defensywie najpewniejszy Parzyszek, który wybił piłkę głową.

1
1
1
26'

Udovicić próbował wrzutki w pole karne, powstrzymał go pewnym wejściem Rymaniak.

2
24'

Trwa wyczekiwanie z obu stron. I Piast i Lechia grają bardzo uważnie w obronie.

1
21'

Z rzutu rożnego Daniel Łukasik, pojedynek główkowy wygrał Błażej Augustyn, ale nie trafił do bramki rywala.

3
3
1
1
21'

Udovicić doskonale znalazł Makowskiego w polu karnym rywala, ten wycofał w stronę Kubickiego. W polu karnym byli jednak czujni piłkarze Piasta.

1
1
1
1
19'

Od kilku minut gliwiczanie grają piłkę na połowie Lechii. Gdańszczanie nie pozwalają im na wiele i nie wychodzą z tego akcje bramkowe.

4
1
18'

Mikkel Kirkeskov podał piłkę Piotrowi Parzyszkowi, ten jednak nie trafił w światło bramki.

3
2
2
15'

Badia szukał Felixa w polu karnym. Ten jednak nie zdołał opanować piłki.

14'

Badia faulował wychodzącego z akcją Filę. Tym razem sędzia oszczędził Hiszpana i nie zdecydował się wyciągnąć kartki z kieszeni.

1
3
1
12'

Tym razem w pole karne dogrywał Mladenović, tam jednak dobrze ustalony Huk, który wybił prosto piłkę przed siebie.

1
3
12'

Rzut rożny bity przez Daniela Łukasika, jednak piłkę wybił Parzyszek.

1
2
1
1
1
11'

Mladenović podał piłkę do przodu. Korun popełnił koszmarny błąd i do sytuacji bramkowej doszedł Haraslin. Akcję sam na sam wygrał jednak Plach.

2
10'

No i mamy pierwszy strzał! Badia podał piłkę do Felixa, ten uderzył jednak wprost w dobrze ustawionego Kuciaka.

3
9'

Tym razem gra przeniosła się na środek boiska. Czekamy na pierwsze celne strzały.

1
6'

Szybka kontra Lechii Gdańsk. Akcja Udovicicia z Haraslinem, jednak Słowaka ubiegł Plach.

4
3
1
1
6'

Po rzucie rożnym Piasta, piłkarze Lechii zdołali szybko odsunąć piłkę ze swojego pola karnego.

1
1
2
1
4'

Pierwsza akcja Piasta Gliwice. Na spalonym jednak Milewski.

1
1
1
2
3'

Dośrodkowywał Jarosław Kubicki, piłkę pewnie złapał Frantisek Plach.

1
1
1
2'

Początek bardzo spokojny. Ataku pozycyjnego próbuje Lechia.

1
czas Start meczu
16:51

1
Jakim wynikiem zakończy sie mecz w Gliwicach?